Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 3.234
Ostrzeżenia: 1/5

straszna sknera ...

29 sty 2015 - 22:21:31

Hej :) kobietki no właśnie nie bądź taka... nie bądź obojętna nie żałuj choćby 1zł
postanowiłam zaproponować zrobić coś dobrego dla tych najbardziej potrzebujących, którzy nie potrafią sami zawalczyć o siebie - zrobić coś dla zwierząt. Na szafie są tysiące użytkowniczek razem na prawdę możemy zdziałać cuda.

dlatego prosiłabym każdą osobę która może, ma taką możliwość, o przelanie chociaż 1zł na wybrany przez siebie cel http://www.siepomaga.pl/k/zwierzeta/c?page=3 są cztery strony, zwierząt potrzebujących jest dużo, ale uwierzcie, że gdyby każda dziewczyna na szafie przelała tylko 1zł wszystkim byśmy zdołały pomóc.

Tak więc bardzo proszę niech każda z nas która potrafi przeleje choć 1zł
Wszelkie osoby które uważają iż są to głupie sierściuchy, wolą pomagać ludziom itd niech przeleją na ludzi ale nie trują jadem w wątku :)

nie trzeba się rejestrować, przelew jest bardzo szybki i prosty z swojego konta, wystarczy kilka kliknięć, wpisanie wybranej przez siebie kwoty i przekieruje nas na stronę naszego banku

BARDZO PROSZĘ O PODBIJANIE BY JAK NAJWIĘCEJ DZIEWCZYN MOGŁO PRZECZYTAĆ :)serce

http://www.siepomaga.pl/f/jokot/c/1921 spójrzcie jaka śliczna, kochana i biedna :* drobna kwota wsparcia poszła z mojej strony :*

(zobacz zmiany)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-29 22:22 przez kleszczu.

straszna sknera ...

29 sty 2015 - 22:31:12

A jaki i czyj jest ten ,,nasz bank,,?Jakies schronisko czy prywatne konto?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-29 22:32 przez filipekkrol.

zweryfikowana
Posty: 3.234
Ostrzeżenia: 1/5

straszna sknera ...

29 sty 2015 - 22:37:04

Cytat
filipekkrol
A jaki i czyj jest ten ,,nasz bank,,?Jakies schronisko czy prywatne konto?

ehh.... podobnie jak przy płatności pay u na allegro tak i tu wybierasz jaką kwotę chcesz przelać i pojawia się strona z bankami - ing, pko, mbank, alior itd itd ja wybrałam ing bo tam mam konto i od razu przekierowuje mnie do logowania się do "swojego banku"

zapoznaj się z stroną siepomaga.pl to będziesz wiedziała....
Tam są zarówno schroniska, jak i różnego typu fundacje, organizacje działające na rzecz zwierząt, ludzi itd

straszna sknera ...

29 sty 2015 - 22:41:12

Aha dziekuje za odpowiedz pytam bo rozne powody teraz wymyślają by wyłudzić kase:)A więc wpłata na konto schroniska :)

zweryfikowana
Posty: 3.234
Ostrzeżenia: 1/5

straszna sknera ...

29 sty 2015 - 22:46:14

Cytat
filipekkrol
Aha dziekuje za odpowiedz pytam bo rozne powody teraz wymyślają by wyłudzić kase:)A więc wpłata na konto schroniska :)

nie nie, ja z tego nie mam nic .... to jest strona która pomaga dzieciom, zwierzętom... sama robię przelewy co jakiś czas jak mogę i chciałam by jak najwięcej osób poznało tę stronę bo na prawdę można pomóc

straszna sknera ...

29 sty 2015 - 22:51:47

A nie możesz podbić tamtego wątku? Po co robisz syf?

zweryfikowana
Posty: 3.234
Ostrzeżenia: 1/5

straszna sknera ...

29 sty 2015 - 23:08:09

Cytat
JolajnaLoja
A nie możesz podbić tamtego wątku? Po co robisz syf?

nie nie mogę

tak faktycznie lepsze jest 100 wątków jaką sukienkę założyć, jakie buty i jakie majtki niż wątek o czymś co ma głębszy sens...

zweryfikowana
Posty: 3.234
Ostrzeżenia: 1/5

straszna sknera ...

29 sty 2015 - 23:22:53

tak jak pisałam jeśli nie chcesz pomóc zwierzęciu pomóż dziecku
grunt żeby w ogóle pomóc

straszna sknera ...

29 sty 2015 - 23:55:56

Z chęcią pomogę.

zweryfikowana
Posty: 3.234
Ostrzeżenia: 1/5

straszna sknera ...

30 sty 2015 - 00:00:30

Cytat
corkachaosu
Z chęcią pomogę.

dziękuję :) ja odwiedzam tę stronę regularnie i na prawdę warto pomagać
śledziłam los jednego kociaka którego potrącił samochód, do tego był zagłodzony.... nie umialam uwierzyć w przemiane jaka się dokonała na przestrzeni miesiąca nie ten kotek :) trafił do adopcji i myślę, że teraz ma się już dobrze

up



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-02 20:29 przez kleszczu.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Staruszek Leonek czeka na domek - wydarzenie na facebooku