Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

strzyżenie psa

09 sty 2015 - 14:38:25

witajcie, czy mozna ostrzyc psa który jest nie rasowy?( rzecz jasna sama nie ostrzygę :) )
Moj pies to zwykły kundelek, ale ma długą i gęstą sierść, lnieje strasznie, wszedzie w domu sierść, po prostu jakas masakra. Dobrze go odżywiam , zdrowy jak ryba. Ale z tą sierścią to juz przesada.

strzyżenie psa

09 sty 2015 - 14:49:10

W strzyżeniu to nie ma kompletnego znaczenia czy jest rasowy czy też nie .. Przecież gdy ma długą sierść to tak czy siak możesz go ostrzyc.. Albo komuś dać, jeśli znasz kogoś kto się tym zajmuje ;)

strzyżenie psa

09 sty 2015 - 14:50:55

to moj pierwszy pies, dlatego pytam ;-) poprostu przeszkadza mi ta sierść, nawet głaszcząc psa, wyciągam pełno sierści.

strzyżenie psa

09 sty 2015 - 14:56:46

Wypadają mu bo zobacz tez jaka jest pogoda za oknem .. Nie sprzyjająca nam ludziom i co dopiero psom. Jasne, możesz go ostrzyc ale podejrzewam ze i tak będa mu one wypadac. Ja osobiscie mam york-a i sama go strzygę maszynka i nozyczkami, z tym że moj ma włosy i one mu nie wypadają.. mam go 3 lata i nigdy nie wiedzialam aby coś było podobnego do sytuacji która Ty opisałaś.. Spróbuj, na pewno będzie Ci lżej (chociazby na tą pałetającą się sierć po mieszkaniu ;) ) i może akurat przestaną mu wypadac. :)

strzyżenie psa

09 sty 2015 - 14:56:57

Pewnie, że tak, znajoma strzyże psy i często widziałam u Niej "rasopodobne", tzn. np. bardzo przerośnięte "yorki". Ona sama mówi, że nie ma nic przeciwko kundelkom, ale krzyżowanie psów rasowych z nierasowymi i sprzedawanie ich jest nie w porządku.

niezweryfikowana
Posty: 928
Ostrzeżenia: 1/5

strzyżenie psa

09 sty 2015 - 15:30:43

Cytat
kla20
to moj pierwszy pies, dlatego pytam ;-) poprostu przeszkadza mi ta sierść, nawet głaszcząc psa, wyciągam pełno sierści.

psa trzeba wyczesywac ,wtedy siesci bedzie zdecydowanie mniej . ja sama mam 2 i nie narzekam na wysyp siersci

strzyżenie psa

09 sty 2015 - 15:38:25

Cytat
teklunia
Cytat
kla20
to moj pierwszy pies, dlatego pytam ;-) poprostu przeszkadza mi ta sierść, nawet głaszcząc psa, wyciągam pełno sierści.

psa trzeba wyczesywac ,wtedy siesci bedzie zdecydowanie mniej . ja sama mam 2 i nie narzekam na wysyp siersci

a pewnie ze próbowałam wyczesac, ale różnicy nie widze...

strzyżenie psa

09 sty 2015 - 15:56:21

jeśli ma długą sierść to najlepiej czesać go codziennie i nie bedzie problemu z wypadaniem :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Leon - mix border terriera czeka na wspaniały dom