Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

bezdomny szczeniak

11 gru 2014 - 22:39:38

Dziewczyny,
dziś pod moim blokiem ktoś podrzucił szczeniaka :( Nie rozumiem jak tak można? Serce mi pęka jak na niego patrzę, jednak nie mogę go przygarnąć bo już mam pieska... Nakarmiłam go, dałam wody i myślę, co zrobić dalej? Zadzwonić do straży miejskiej? Co się z nim wtedy stanie?
Trzeba na prawdę nie mieć serca by wyrzucić kiedykolwiek jakiekolwiek zwierzę, a już szczególnie gdy nadchodzi zima !!!
Pomóżcie, może znacie kogoś, kto mógłby go przygarnąć? (Mieszkam w Warszawie)

bezdomny szczeniak

11 gru 2014 - 22:51:34

Tak, ludzie nie mają serca. Potrzebujesz namiary na organizacje które zajmują się psami? A może jesteś w stanie sama go przechować i znaleźć mu dom?

bezdomny szczeniak

11 gru 2014 - 22:54:52

Nie mam go gdzie przechować, bo mam już psa, na którego właściciel mieszkania ledwo się zgodził, więc nie ma mowy o drugim ;/
Poproszę w takim razie o jakieś namiary, chociaż tyle mogę dla tego biedactwa zrobić

bezdomny szczeniak

12 gru 2014 - 12:39:17

Spróbuj którąś z tych fundacji http://www.domtymczasowy.pl/kontakt.html albo wpisz w google Psy pilne adopcje. Nawet jeśli nie pomogą to zapewne podadzą kontakt do kogoś kto może pomóc.
Możesz też zrobić wydarzenie na fb.

bezdomny szczeniak

12 gru 2014 - 12:51:28

ja na twoim miejscu zawiozlabym go do schroniska. Jesli jest szczeniaczkiem, pewnie lzej bedzie mu znalezc dom.

A na serio nie mozesz go na troche wziac do siebie? Ja jak znalazlam malego kotka to go wzielam do siebie(choc moj pies nienawidzi kotow). Pies w jednym pokoju, kot w drugim i jakos sie zylo.

Doczytalam, ze nie mozesz. W takim razie dodaj tez ogloszenia na portalach twojego miasta, moze gdzies na facebooku jak masz tam konto? Moze ktos sie zlituje



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-12-12 12:56 przez zambezi.

bezdomny szczeniak

12 gru 2014 - 13:01:34

Ale chamstwo :(! widać ,że ten człowiek serca nie ma

bezdomny szczeniak

12 gru 2014 - 13:14:55

Jak się ma sytuacja, czy szczeniak już nie przebywa na dworze ?

bezdomny szczeniak

12 gru 2014 - 18:58:48

Na szczęście pomogli sąsiedzi, którzy wzięli go do siebie i szukają dla niego nowego domu :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

saldo