Obecnie rozmawiamy o:

Angielski

gorący temat

informacje o żywieniu

9 minut temu

produkty do domu online

49 minut temu

Prostowanie włosów

dzisiaj o 7:12

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

problem z sasiadami

11 gru 2014 - 13:39:33

Mam problem z sąsiadami. Dziś już drugi sąsiad oskarża mnie ze nie sprzątam po swoim psie. Próbuje wytłumaczyć pokazuje woreczki które zawsze mam przy sobie a oni nic;/wciąż oskarżenia ze to mój pies brudzi kolo śmietnika...
Dodam,że kilka psów biega po podwórku bez smyczy i właściciela. Tylko dwa psy chodzą na smyczy;/
Jedna Pani otwiera drzwi odpala fajkę a jej szczur biega gdzie chce... załatwia co ma załatwić i wracają do domu;/
Jak przetłumaczyć to tym ludziom?
Nie mają prawa oskarżać akurat mojego psa;/ (mieszkamy tu od 4msc)i wszyscy byli mili i wyrażali szacunek,a teraz takie chamstwo...

problem z sasiadami

11 gru 2014 - 13:51:04

Niestety znam ten problem... Ja przestałam reagować na uwagi sąsiadki. Bez sensu jest się tłumaczyć, skoro ma się czyste sumienie. I tak nie mamy wpływu na myślenie takich ludzi. Są uparci jak osły i widza tylko to, co chcą widzieć:(

niezweryfikowana
Posty: 1.573
Ostrzeżenia: 1/5

problem z sasiadami

11 gru 2014 - 13:55:53

Ale po co się w ogóle tłumaczysz? Zacznij to ignorować, nie odpowiadaj, idź dalej.

problem z sasiadami

11 gru 2014 - 14:07:24

Reaguje na te oskarżenia, bo są niesłuszne..
Myślę że takie oskarżenia są bezpodstawne,po prostu nie fair.

problem z sasiadami

11 gru 2014 - 14:11:52

Moim sąsiadom przeszkadzało szczekanie mojego psa, na tłumaczenie, że to niemożliwe bo byliśmy 300 km stąd, odpowiedź była: No właśnie a pies szczekał. Pewnych rzeczy nie przeskoczysz.

problem z sasiadami

11 gru 2014 - 14:28:30

Następnym razem powiedz, że to nie pies, tylko Ty lubisz narobić koło śmietnika, żeby mu zrobić na złość ;)

zweryfikowana
Posty: 239
Ostrzeżenia: 1/5

problem z sasiadami

11 gru 2014 - 14:48:35

Przestań się przejmować,mieszkacie tam od niedawna i dlatego próbuje Ci wejsc na głowę i tyle.Ludzie tacy są.

Heh mnie z dwa tygodnie temu też babka wkurzyła,i od tamtego czasu z moim psem wychodzę codziennie pod jej balkon,żeby się załatwił.I oczywiście odczekuje trochę i dopiero sprzatam : )Fajnie się wkurza,myśli,że jej zza firanki nie będzie widać :P

problem z sasiadami

11 gru 2014 - 14:52:34

Cytat
ilayla
Następnym razem powiedz, że to nie pies, tylko Ty lubisz narobić koło śmietnika, żeby mu zrobić na złość ;)


o tak! na pewno się wtedy zamknie! :D

problem z sasiadami

11 gru 2014 - 14:54:16

Dziewczyny ja z innej beczki.zweryfikowałam konto przyszło mi że ok a wyświetla mi się na czerwono Niezweryfikowana a saldo narosło 81 zł ,o co tu chodzi?

problem z sasiadami

11 gru 2014 - 14:54:22

Dziewczyny ja z innej beczki.zweryfikowałam konto przyszło mi że ok a wyświetla mi się na czerwono Niezweryfikowana a saldo narosło 81 zł ,o co tu chodzi?

Help



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-12-11 15:06 przez monikasteinke.

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 5/5

problem z sasiadami

02 maj 2015 - 22:00:23

Na takich sąsiadów raczej nic nie poradzisz. U nas jest killka rodzin które urządzają huczne imprezy mając w nosie to że ktos idzie do pracy lub ma małe dzieci. Nie raz to zgłaszaliśmy i oczywiście zero reakcji ze strony zarządcy. Na zebraniu wspólnoty chcemy poruszyć ten temat i zmienić zarządcę na kogos z [Moderacja - nieopłacona reklama] Mam nadzieję, ze nam się to uda bo życie w tym bloku staje się już nie do zniesienia.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-05-07 13:08 przez moderator.

problem z sasiadami

02 maj 2015 - 22:06:06

noe zwracaj uwagi

problem z sasiadami

02 maj 2015 - 22:12:46

poproś o jakieś dowody skoro sąsiedzi są tak święcie przekonani , że to Twój pies

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

bezdomny szczeniak