Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

pies w tramwaju

30 paź 2014 - 20:10:45

Dzisiaj wracając z centrum miasta widziałam chyba bezdomnego psa w tramwaju jadąc ok 10 przystanków z nikim nie wysiadł, nie miał obroży i siedział sam , nie był wychudzony ale wyglądał dość marnie -miał spuszczony biedny wzrok , nikt specjalnie nie zwracał na niego uwagi, nie mogłam zawiadomić motorniczego bo to był ostatni 3 wagon;/nie wiem co teraz z tym psem będzie jak tramwaj skończy swój kurs wyrzucą go na mróz;/co mogę ewentualnie zrobić mam teraz straszne wyrzuty sumienia że nic nie zrobiłam ale nie wiedziałam kompletnie co ;/

pies w tramwaju

30 paź 2014 - 20:19:21

Jest mnostwo bezdomnych zwierzat dookola. Nie jest jeszcze az tak zimno, mysle, ze nie zamarznie. Szkoda psa, ale co bys zrobila, przygarnela go? W schronisku tez by mu pewnie nie bylo za dobrze...

niezweryfikowana
Posty: 313
Ostrzeżenia: 1/5

pies w tramwaju

30 paź 2014 - 20:46:30

Może zadzwoń do związku komunikacyjnego, do którego należał tramwaj. Podaj numer tramwaju i godzine i zapytaj o psa. Może ktoś zgłosił to motorniczemu. Możesz wymyślić historie, że to Twój zgubiony pies (zgubił się Twojej mamie/siostrze/znajomej lub cokolwiek podobnego), bo obawiam się że jeśli powiesz, że widziałaś bezdomnego psa, to nikt się tym nie przejmie. :/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zwierzęta do rzeźni Pomoc która nie kosztuje.