Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

A Wy jak pomagacie zwierzętom?

17 paź 2014 - 21:17:34

Ja ostatnio szłam, usłyszałam jak miałczy jakiś kotek. Podeszłam do krzaków, wspiął mi sie na spodnie i nie chciał odejsc. Miał chorą dupkę, wziełam go, wyleczylam, a teraz juz pare dni jakos nie przychodzi do domu. Zdrowy kotek zawsze sobie poradzi, tym się pocieszam :)

A Wy jak pomagacie zwierzętom?

18 paź 2014 - 20:24:10

ktoś jeszcze podzieli się swoją historią? :)

zweryfikowana
Posty: 554
Ostrzeżenia: 2/5

A Wy jak pomagacie zwierzętom?

10 lut 2015 - 21:51:59

Moja rodzina przygarnia niechciane psiaki,kociaki,żółwie,króliki świnki morskie, rybki a nawet kury:) biorę udział w bazarkach na Facebooku, a takze jestem wolontariuszem w schronisku :)
Wolontariat polecam każdemu, bo to super nakręca i sprawia wiele radości :)
Jak te mordeczki są szczesliwe, gdy się je zabiera na spacer ...
Tworze wydarzenia na facebooku, zeby wysyłac do domu podopiecznych schronu i jak lubicie zwierzeta i chcecie pomoc to tu macie link do wydarzenia na fb:
www.facebook.com/events/1589708397932182/?ref_notif_type=like&source=1
Udostępniajcie i zapraszajcie znajomych ! nawet jak nie jesteście z Zabrza czy okolic, bo transport zawsze sie jakos załatwi byle by się adoptujący znalezli;]
i jak możecie to podbijajcie watek tu na szafie, żeby inne szafowiczki kochające zwierzeta mogły go zobaczyc:
forum.szafa.pl/57/8022441/staruszek-leonek-czeka-na-domek-wydarzenie-na-facebooku.html#msg-8024662

A Wy jak pomagacie zwierzętom?

14 paź 2021 - 10:13:52

Cytat
taraxia
Przelewam,dokarmiam,przygarniam,bronię:)chciałabym wszystkim pomóc i chciałabym by było jak najwięcej pomagających.

Ja tak samo, bo kocham zwierzęta. Zastanawiam sie nawet czy mojego psiaka nie poddac kremacji... co Wy na to? ta firma to robi: https://animaleden.pl/


Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zdychająca koszatniczka!