Obecnie rozmawiamy o:

prawidłowa waga

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

czy ktos ma psa bolonczyka?

06 paź 2014 - 13:52:45

mysle o kupnie psa bolonczyka ,zaznaczam ze interesuje mnie pies z wlosami,zawsez chcialam yorka,ale jak zobaczylam bolonczyka bialego to zakochalam sie:) doradzcie jakie to pieski,czy koniecznie musi byc z rodowodem,jakie ceny?

niezweryfikowana
Posty: 48
Ostrzeżenia: 1/5

czy ktos ma psa bolonczyka?

07 paź 2014 - 14:12:49

Hmm ceny są różne, sama zobacz http://alegratka.pl/szukaj/?fraza=bolo%C5%84czyk Jeżeli nie chce pieska wystawiać to właściwie po co rodowód. Co innego że jest on często gwarancją, ze pieski pochodzą z dobrej hodowli od zdrowych rodziców

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

czy ktos ma psa bolonczyka?

08 paź 2014 - 20:57:17

Tak, pies ma mieć rodowód, tylko on daje Ci gwarancję tego, że pies będzie rasowy. Poza tym poczytaj sobie o pseudohodowlach, rodowód to nie jest głupi papier, który jedynie upoważnia do wystawiania psów na wystawach.
No i hodowla musi być zarejestrowana w ZK.

czy ktos ma psa bolonczyka?

08 paź 2014 - 21:33:43

Ja mam bolończyka od ok. 14 lat, nie pamiętam dokładnie. Okropnie głupiutki ;) ale i tak go kochamy. Z tymi włosami jest utrapienie, jak był młodszy jeszcze dawał się czesać, teraz nie lubi tego, ani być kąpanym i kończy się goleniem na krótko. Dość chorowity, nie wiem czy to ten egzemplarz czy rasa tak ma. Musisz się przygotować na wydatki u weterynarza, specjalną karmę i pielęgnację.

czy ktos ma psa bolonczyka?

08 paź 2014 - 21:35:56

Hej :) ja mam bolończyka. to jest mój drugi bolończyk i z czystym sumieniem mogę polecić tą rasę. Jeśli chodzi o cenę to bez rodowodu można kupić za 500-700 zł
Ciężko jest opisać jakie to zwierzęta, bo dużo zależy od wychowania.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Poproszę o poradę .