Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

gorący temat

Sklep internetowy

31 minut temu

Biznes

35 minut temu

tabernakula sklep

55 minut temu

zakupy internetowe

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 156
Ostrzeżenia: 3/5

Labrador pomooocy!!!!

06 lip 2014 - 14:12:54

Muszę pilnie porozmawiać z osobą która ma właśnie labradora.
Zamierzam go kupić, tylko że mieszkam w bloku. Chciałabym się dowiedzieć jak
wyglądają spacery, czy uciekają, można puścić bez smyczy?
I czy często chorują? szczeniaki dadzą radę spać same w przedpokoju ze zgaszonym światłem?
ile kosztuje utrzymanie takiego psa? mają problemy z towarzystwem kotów?
i to prawda, że rzucają się na ludzi i liżą?
wypowie się ktoś?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-06 14:20 przez alishaxd.

Labrador pomooocy!!!!

06 lip 2014 - 14:24:13

http://www.psygarnij.pl

Decyzji co do kupna pewnie nie zmienisz, ale dowiedz sie chociaz w jakich warunkach zyje matka szczeniaka...

zweryfikowana
Posty: 156
Ostrzeżenia: 3/5

Labrador pomooocy!!!!

06 lip 2014 - 14:34:23

Bardzo zależy mi na labradorze, jeżeli jest tam to nawet mogę przygarnąć :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-06 14:35 przez alishaxd.

Labrador pomooocy!!!!

06 lip 2014 - 14:41:16

Ja mam 5 miesiecznego:) to sa wesołe psy, potrzebują dużo uwagi, rruchu i zabaw. Z chorób trzeba uważać nastawy i regularnie czyścić uszy.z kosztami utrzymania- to jest duży pies i potrzebuje sporo karmy...

zweryfikowana
Posty: 156
Ostrzeżenia: 3/5

Labrador pomooocy!!!!

06 lip 2014 - 14:47:20

A jak wyglądają spacery? długo śpią? cały czas są aktywne? i co robi labrador jak zostaje sam w domu?

Labrador pomooocy!!!!

06 lip 2014 - 14:48:51

niemal wszystkie pytania, które zadałaś zależą nie od rasy, a indywidualnego charakteru psa

Labrador pomooocy!!!!

06 lip 2014 - 14:52:27

Wszystkie pytania zadaj hodowcy, na pewno bardzo szczegółowo Ci odpowie.

Labrador pomooocy!!!!

06 lip 2014 - 14:56:30

Cytat
CipoBax
niemal wszystkie pytania, które zadałaś zależą nie od rasy, a indywidualnego charakteru psa

Dokładnie tak :)

Moja mama ma takiego psiaka dzis ma 3 lata.. Mieszka w bloku na 4 piętrze:) jest nauczony od małego do spania po ciemku jak i do zostawania w domu bez opieki :) Jeśli chodzi o spacery to piesek chodzi grzecznie na smyczy ale tez lata i bez niej i nigdy nie uciekł (wymaga zabaw i długiiich spacerów), pies jest wesoły i uwielbia dzieci... fakt jak ktos wchodzi do domu to tak się cieszy ze skacze i liże:) Ale tak jak napisała koleżanka wyżej wszystko zależy od charakteru pieska...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-06 14:57 przez magda1988-18.

zweryfikowana
Posty: 156
Ostrzeżenia: 3/5

Labrador pomooocy!!!!

06 lip 2014 - 15:02:06

Cytat
magda1988-18
Cytat
CipoBax
niemal wszystkie pytania, które zadałaś zależą nie od rasy, a indywidualnego charakteru psa

Dokładnie tak :)

Moja mama ma takiego psiaka dzis ma 3 lata.. Mieszka w bloku na 4 piętrze:) jest nauczony od małego do spania po ciemku jak i do zostawania w domu bez opieki :) Jeśli chodzi o spacery to piesek chodzi grzecznie na smyczy ale tez lata i bez niej i nigdy nie uciekł (wymaga zabaw i długiiich spacerów), pies jest wesoły i uwielbia dzieci... fakt jak ktos wchodzi do domu to tak się cieszy ze skacze i liże:) Ale tak jak napisała koleżanka wyżej wszystko zależy od charakteru pieska...

a twoja mama ma duże mieszkanie?

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

Labrador pomooocy!!!!

06 lip 2014 - 15:03:22

Cytat
alishaxd
A jak wyglądają spacery? długo śpią? cały czas są aktywne? i co robi labrador jak zostaje sam w domu?

Na spokojnie. Poczytaj kilka stron z opisem charakteru rasy, to Ci co nieco rozjaśni. Najlepiej wejdź na forum rasy i tam czytaj, a czego nie doczytasz, o to zadaj pytanie.

Umawiasz się na wizytę w legalnej hodowli zarejestrowanej w Związku Kynologicznym, oglądasz rodziców, patrzysz na warunki, w jakich są chowane i czym są karmione, jeśli nic nie budzi Twoich podejrzeń [polecam wybierać hodowle z czołówki, wśród tak popularnej rasy mend i oszustów nie będzie brakowało], bierzesz psa.
Szukasz dobrego szkoleniowca i od małego uczysz psa życia z Tobą jednocześnie sama ucząc się swojego psa. Jak go nauczysz, to miną Ci pytania typu 'jak pies chodzi na smyczy i czy ucieka'. Odpowiedź brzmi - "pies chodzi na smyczy tak, jak go tego nauczysz", oraz "pies jest karny na tyle, na ile go tego nauczysz". Nie ma wyjątków.
Kolejna odpowiedź - pies większość dnia przesypia. Dzieciaki śpią z 18-20 godzin, starsze od 12 do 16, ale dodatkowo pies śpi tak długo, jak bardzo jest zmęczony. Szczęśliwy i spokojny pies, to zmęczony pies, dlatego jeśli nie chcesz mieć demolki, to psy po spacerze muszą nogi z tyłka wychodzić i będziesz miała z nim święty spokój.

Labradory raczej nie są chorowitymi psami i nie są to rasy szczególnie podatne na konkretne schorzenia, ale dbaj o jego uszy oraz przede wszystkim o dobrze zbilansowaną dietę połączoną z aktywnością, bo łatwo go upasiesz.

Labrador pomooocy!!!!

06 lip 2014 - 15:06:12

Cytat
alishaxd
Cytat
magda1988-18
Cytat
CipoBax
niemal wszystkie pytania, które zadałaś zależą nie od rasy, a indywidualnego charakteru psa

Dokładnie tak :)

Moja mama ma takiego psiaka dzis ma 3 lata.. Mieszka w bloku na 4 piętrze:) jest nauczony od małego do spania po ciemku jak i do zostawania w domu bez opieki :) Jeśli chodzi o spacery to piesek chodzi grzecznie na smyczy ale tez lata i bez niej i nigdy nie uciekł (wymaga zabaw i długiiich spacerów), pies jest wesoły i uwielbia dzieci... fakt jak ktos wchodzi do domu to tak się cieszy ze skacze i liże:) Ale tak jak napisała koleżanka wyżej wszystko zależy od charakteru pieska...

a twoja mama ma duże mieszkanie?
48m2 :) Kupilismy jej pieska gdy wszystkie dzieci wyfrunęły z domu:-)
Jeśli masz zamiar go kupić to wybierz dobrą legalną hodowlę, i koniecznie zobacz rodziców psiaka:)

zweryfikowana
Posty: 156
Ostrzeżenia: 3/5

Labrador pomooocy!!!!

06 lip 2014 - 15:15:26

A jak mam się dowiedzieć czy ta hodowla jest legalna?
Właściciel mówi że pies posiada rodowód, metrykę, jest szczepiony.
i 700zł za labradora z rodowodem to dobra cena?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-06 15:19 przez alishaxd.

Labrador pomooocy!!!!

06 lip 2014 - 15:20:17


Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-06 15:21 przez magda1988-18.

Labrador pomooocy!!!!

06 lip 2014 - 15:23:57

Bardzo niska cena;)

Labrador pomooocy!!!!

06 lip 2014 - 15:40:02

tanio jakoś.. mojej mamy kosztował około 2000zł (już nie pamietam dokładnie bo ma 3 lata i 6 miesiecy) biszkoptowy. Sprawdz dobrze tą hodowlę..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-06 15:45 przez magda1988-18.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

oddam słodziutkie kicie w dobre ręce! Za darmo!