Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

gorący temat

Zapalenie pęcherza

43 minut temu

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Piesek, proszę o rady

13 maj 2014 - 00:13:08

Spokojnie, jezeli jest to przepuklina to najlepiej jak odwiedzisz weterynarza w ciagu najblizszych dni, moze to byc rowniez tasiemiec, wszystko mozliwe. Szczeniaki maja to do siebie, ze lubia sobie poskomlec, wiec nie musi to byc powiazane z zadnym cierpieniem, lizanie poduszek jest czyms naturalnym...wiec przestancie naskakiwac na autorke bo to smieszne.
Szczeniak faktycznie ma urode dalmatynczyka, ale to przywilej dziecinstwa, mozna rasy pomylic, dopiero jak podrosnie to zobaczysz co z niego wyrosnie:)

Piesek, proszę o rady

13 maj 2014 - 18:06:28

Nikt nie pytał niektórych wrednych dziewuch o przepuklinę tylko o te łapki, to po pierwsze!
Po drugie byłam u weterynarza i macie hejterki- przepukliną mam się nie martwić, bo szczeniak jest za mały żeby cokolwiek z nią zrobić. Wystarczy na razie masować. Jak podrośnie, zobaczymy co to za rasa (o ile jakaś) i wtedy będzie decyzja.Nie będzie operacji bo nie wiadomo jak mała zareaguje na narkozę.

Łapki były prawdopodobnie zmęczone bądź podrażnione od traw i tyle.


Nie dość, że dostałam pochwałę za danie dachu nad głową, to jeszcze pani stwierdziła, że jak na to że nigdy nie była mała u lekarza to jest w idealnym stanie. Dziękuję dobranoc :)

Piesek, proszę o rady

13 maj 2014 - 18:22:35

No i super:)
Chociaż.. nie cieszyłabym się. Zaraz niektóre dziewczyny powiedzą, że co to za weterynarz, skoro nic nie zrobił przepukliną i w ogóle jesteś bee, bo nie pojechałaś do innego, żeby to skonsultować. Także nie masz się co cieszyć:D

Piesek, proszę o rady

13 maj 2014 - 19:19:01

Noo i ekstra. A jak ma na imię piesek?

Piesek, proszę o rady

13 maj 2014 - 19:22:44

ale słodziak ;) . idż do weterynarza jak najszybciej.

Piesek, proszę o rady

13 maj 2014 - 19:53:16

Cytat
keyy
No i super:)
Chociaż.. nie cieszyłabym się. Zaraz niektóre dziewczyny powiedzą, że co to za weterynarz, skoro nic nie zrobił przepukliną i w ogóle jesteś bee, bo nie pojechałaś do innego, żeby to skonsultować. Także nie masz się co cieszyć:D


heheh podejrzewam, że tak może być :P
Piesek wabi się Frika :)

Piesek, proszę o rady

13 maj 2014 - 20:27:02

no i super, ja tam też podziwiam ludzi przygarniających zwierzaki, a takich co się nad nimi znęcają to bym konflikt

Piesek, proszę o rady

13 maj 2014 - 20:30:14

nie znam się ale kochany ten słodziak poprzytulała bym go:) i wycałowała:)

Piesek, proszę o rady

13 maj 2014 - 20:31:42

PIESEK słodziutki, czy to znaczenie jaka rasa? Ważne, by go kochać!

A do weterynarza idź jak najszybciej, on najlepiej powie co się dzieje z psiną :( niech się biedna przecież nie męczy bez pomocy

Piesek, proszę o rady

13 maj 2014 - 20:45:06

Słodziutka :) Ciesze sie, że sie okazało że wszystko jest ok, oby rosła zdrowa i silna :). Zaktualizuj może główny wpis żeby już Ci dziewuchy nie wytykały że nie byłaś u weta bo wiele nie czyta dalszych wypowiedzi ;P

Piesek, proszę o rady

13 maj 2014 - 20:45:35

w którym schronisku jest reszta piesków? :)

Piesek, proszę o rady

13 maj 2014 - 20:59:57

W Toruniu.

Piesek, proszę o rady

13 maj 2014 - 21:12:44

Wiesz, moze dam dziwne porownanie ale moj syn mial przepukline i zeby sie wchlonela sa takie plasterki w aptece nie pamietam ile kosztowaly, natomiast one odparzaly wiec zwykly domowy sposob to guzik na to miejsce i zakleic plasterkiem albo owinac bsndazem niech tak chodzi:-) tez mialam przrpukline pepkowa 2 lata temu mialam zabieg

Piesek, proszę o rady

13 maj 2014 - 21:22:51

Zwierzę to nie rzecz. Dbajmy o nie i kochajmy !

Ps. też mam pieska ze schroniska . :) Kocham psiaki :)

Piesek, proszę o rady

29 maj 2014 - 14:56:49

Cytat
Kinga-666
W Toruniu.
Też miałam psa ze schroniska w Toruniu. To była największa psia miłość mojego życia. Pozdrawiam Frikę.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Owczarek Niemiecki-poszukuje!