Obecnie rozmawiamy o:

grzyb na ścianie

gorący temat

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jak odchudzić psa?

06 sie 2013 - 14:36:54

widzę, że mam nadwagę, jak Wy sobie radziłyście?

Jak odchudzić psa?

06 sie 2013 - 14:38:17

W końcu Ty czy pies?

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

Jak odchudzić psa?

06 sie 2013 - 14:39:40

no własnie, ty czy pies? może biegajcie razem? i zmieńcie karmę :))

Jak odchudzić psa?

06 sie 2013 - 14:39:59

musi duzo biegac ;) jak nie chce, to wychodz z nim czesciej i na dluzej :)

Jak odchudzić psa?

06 sie 2013 - 14:41:47

ustalone godziny karmienia, większa ilość spacerków, ruch no i zero podjadania oraz dokarmiania resztkami z posiłków :) to jeśli chodzi o pieska :)

niezweryfikowana
Posty: 887
Ostrzeżenia: 2/5

Jak odchudzić psa?

06 sie 2013 - 14:45:43

Posiłki zbilansowane i dobrane do psa- najlepiej dobrej jakości sucha karma. Karmienie o stałych porach. Zwiększona dawka ruchu- ale tak by pies nie padł z wycienczenia. Zero dodatkowych smakołyków

Jak odchudzić psa?

10 paź 2013 - 12:18:28

Jak moja Ziuta była kiedys grubaskiem, to zaczęłam spędzać z nią więcej czasu na dworze. Wspólnie biegałyśmy, częściej się bawiłyśmy i było lepiej. Dodatkowo dawałam jej karme pet balance - pani w zoologiku powiedziała, że są przygotowywane specjalnie dla psów z nadwagą.

niezweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 3/5

Jak odchudzić psa?

20 gru 2017 - 23:30:31

Nadwaga u pupila jest poważnym zaburzeniem. Niezmiernie cieszy mnie fakt, że coraz więcej osób zdaje sobie sprawę, że żywienie psa to nie tylko resztki ze stołu. Otyłość , jako długotrwały stan, może prowadzić do wielu schorzeń m.in. do problemów z wątrobą, przedwczesnej degeneracji stawów, niewydolności sercowej i wielu innych.
Wartą polecenia karmą w tym przypadku jest karma PETVITA Light. Ma dużo mięsa, nie ma żadnych zapychaczy składających się jedynie z węglowodanów (zboża, kukurydza, kasza, ryż itp.). Ma wiele składników wspomagających prawidłowe funkcjonowanie organizmu: chondroityna na stawy, juka na higienę jamy ustnej, żurawina na układ moczowy i wiele innych. Oprócz tego jest bardzo wydajna - pies zjada mniej, jest najedzony, karmę kupujemy rzadziej, i więcej pieniędzy zostaje w naszej kieszeni a pupil jest zadowolony i zdrowy.

Jak odchudzić psa?

21 gru 2017 - 08:20:50

Cytat
malinka_katarinka
Nadwaga u pupila jest poważnym zaburzeniem. Niezmiernie cieszy mnie fakt, że coraz więcej osób zdaje sobie sprawę, że żywienie psa to nie tylko resztki ze stołu. Otyłość , jako długotrwały stan, może prowadzić do wielu schorzeń m.in. do problemów z wątrobą, przedwczesnej degeneracji stawów, niewydolności sercowej i wielu innych.
Wartą polecenia karmą w tym przypadku jest karma PETVITA Light. Ma dużo mięsa, nie ma żadnych zapychaczy składających się jedynie z węglowodanów (zboża, kukurydza, kasza, ryż itp.). Ma wiele składników wspomagających prawidłowe funkcjonowanie organizmu: chondroityna na stawy, juka na higienę jamy ustnej, żurawina na układ moczowy i wiele innych. Oprócz tego jest bardzo wydajna - pies zjada mniej, jest najedzony, karmę kupujemy rzadziej, i więcej pieniędzy zostaje w naszej kieszeni a pupil jest zadowolony i zdrowy.
No i znów Reklama

Jak odchudzić psa?

26 kwi 2018 - 12:21:08

Najlepiej wybrać się do weterynarza i po konsultacji z nim zabierać się do odchudzania, bo możesz zaszkodzić jeszcze bardziej.

Jak odchudzić psa?

08 paź 2019 - 11:39:58

ja swojego psa odchudziłam z karmą Bozita ,i już tylko tą karmą karmie:-) sa to karmy bez zbożowe, bez pszenne, bez konserwantów ,maja dobry skład.

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 4/5

Jak odchudzić psa?

12 gru 2020 - 21:33:17

Warto zdecydować się na jakąś fajną dobrą karmę. Mi bardzo fajnie doradzili, co wybrać w sklepie internetowym https://wyspazwierzat.pl

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Samiczka jeża pigmejskiego szuka domku :)