Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

gorący temat

przyjazne przedszkole

22 minut temu

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

rozwód

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 6 7 8 -->

pies chow chow

04 cze 2013 - 13:18:31

kupie:>,
może wiecie gdzie mam szukać? chce z pseudohodowli bo z hodowli mnie nie stać:<
chcecie to sobie jedzcie po mnie ,ale pomozcie:>

pies chow chow

05 cze 2013 - 16:56:17

tragedia... a stać cię na utrzymanie takiego czy będziesz go karmić puffi z biedry?

pies chow chow

05 cze 2013 - 16:59:30

to psy bardzo wymagające, nie kupuj go jak Cię na niego nie stać.

pies chow chow

05 cze 2013 - 17:02:05

Cytat
corkachaosu
to psy bardzo wymagające, nie kupuj go jak Cię na niego nie stać.

ja powiem, że są to psy strasznie bardzo wymagjące! mam psa kundla husky i on jest wymagący, a chow chow...są to psy dosyć trudne...

pies chow chow

05 cze 2013 - 17:02:12

Od razu śmierdzi mi tu braniem psa dla lansu ;)) Jeśli byś chciała po prostu psa to udałabyś się do schronu natomiast gdybyś chciała prawdziwego chow chowa z określonymi cechami charakteru, wyglądu oraz znajomością chorób tej rasy to byś zbierała na rasowca. Mam nadzieję, że nikt Ci nie pomoże.

pies chow chow

05 cze 2013 - 17:02:19

Cytat
dorothy28
tragedia... a stać cię na utrzymanie takiego czy będziesz go karmić puffi z biedry?

Skoro dziewczyna chce go kupić to znaczy, że ją stać. Miałyście jej pomóc, a nie denerwować.

pies chow chow

05 cze 2013 - 17:04:39

Cytat
corkachaosu
to psy bardzo wymagające, nie kupuj go jak Cię na niego nie stać.

pies chow chow

05 cze 2013 - 17:07:19

Widziałaś kiedyś jak traktują zwierzęta w pseudo hodowlach?!
Tak pewnie!!! napędzaj im biznes!!!!
Gratuluje! "Miłośniczko zwierząt"!

zweryfikowana
Posty: 391
Ostrzeżenia: 1/5

pies chow chow

05 cze 2013 - 17:08:41

w głowę się stuknij z tą pseudohodowlą ;/
http://psia-mac.pl/pseudohodowle

jak ma być koniecznie chow chow to może poodkładaj trochę żeby kupić rasowca. a najlepiej w ogóle przejść się do schroniska i tam poszukać swojego jedynego i wyjątkowego! pokocha cię najmocniej na świecie i to za darmo

pies chow chow

05 cze 2013 - 17:08:44

Jeju może dziewczynie po prostu podoba się ta rasa a nie stać ją na takiego pieska? Najwidoczniej liczy się z kosztem utrzymania go ale przecież nie są to milionowe koszta. Moim zdaniem jeśli ktoś nie chce pomóc to nie powinien krytykować.
Mam nadzieję, że znajdzie się życzliwa osoba, która Ci pomoże :)
Pozdrawiam.

pies chow chow

05 cze 2013 - 17:09:07

Cytat
martusia7522


Skoro dziewczyna chce go kupić to znaczy, że ją stać.

nie, sama napisała, że jej nie stać.

chow chowy tylko wyglądają na takie miśki słodkie, a są bardzo, bardzo trudne i wymagające, naprawdę. lepiej uzbieraj na rodowodowego, jeśli już chcesz się przylansować.
za kundla zapłacisz i tak dużo, bo niby rasowy, tylko rodowodu nie ma, a dołożyłabyś parę stów i miałabyś prawdziwego.
Cytat
umbrella189
Jeju może dziewczynie po prostu podoba się ta rasa a nie stać ją na takiego pieska? Najwidoczniej liczy się z kosztem utrzymania go ale przecież nie są to milionowe koszta. Moim zdaniem jeśli ktoś nie chce pomóc to nie powinien krytykować.
Mam nadzieję, że znajdzie się życzliwa osoba, która Ci pomoże :)
Pozdrawiam.

to niech dołoży parę stów, a nie nabija kretynom kasę.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-05 17:10 przez corkachaosu.

pies chow chow

05 cze 2013 - 17:10:26

Cytat
martusia7522
Cytat
dorothy28
tragedia... a stać cię na utrzymanie takiego czy będziesz go karmić puffi z biedry?

Skoro dziewczyna chce go kupić to znaczy, że ją stać. Miałyście jej pomóc, a nie denerwować.

kurde... przepraszam... teraz się w sobie zamknie biedna i kupi sobie chomika tylko :(
Cytat
umbrella189
Jeju może dziewczynie po prostu podoba się ta rasa a nie stać ją na takiego pieska? Najwidoczniej liczy się z kosztem utrzymania go ale przecież nie są to milionowe koszta. Moim zdaniem jeśli ktoś nie chce pomóc to nie powinien krytykować.
Mam nadzieję, że znajdzie się życzliwa osoba, która Ci pomoże :)
Pozdrawiam.

kurde, są to ciężkie psy w utrzymaniu i wychowaniu. a laska ewidentnie chce psa, bo jest ładny. ba, pewnie, ze jest ładny, nawet bardzo. ja bym chciala samoyeda, ale nie stać mnie na jego kupno ani nie mam czasu na pielęgnację jego białej i gęstej sierści. więc takiego psa póki co nie będę miała.
na co komu pies dla mody? żeby ładniej wyglądał do ażurkowych kozaczków?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-05 17:13 przez dorothy28.

zweryfikowana
Posty: 391
Ostrzeżenia: 1/5

pies chow chow

05 cze 2013 - 17:13:35

Cytat
umbrella189
Jeju może dziewczynie po prostu podoba się ta rasa a nie stać ją na takiego pieska? Najwidoczniej liczy się z kosztem utrzymania go ale przecież nie są to milionowe koszta. Moim zdaniem jeśli ktoś nie chce pomóc to nie powinien krytykować.
Mam nadzieję, że znajdzie się życzliwa osoba, która Ci pomoże :)
Pozdrawiam.

mnie też się podoba, tak jak wiele innych ras. może kiedyś będzie mnie stać i kupię psa rasowego z rodowodem. NIGDY z pseudohodowli, które nie są w żaden sposób nadzorowane i dla zysku psy traktuje się tam jak ścierwo. i tak samo NIGDY nie będę życzliwa dla osób, które mimo to chcą kupować w pseudohodowlach.

pies chow chow

05 cze 2013 - 17:13:56

spinacie się jak tampon w <moderacja> może dziewczynie chodziło o psa w typie rasy, ktory tak samo wygląda ale nie posiada rodowodu...? to chyba wiadome, że nikt "normalny" nie popiera pseudohodowli jak na ukazanym wyżej filmiku...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-05 21:36 przez moderator.

pies chow chow

05 cze 2013 - 17:14:34

Weź tylko pod uwagę, że biorąc psa z pseudohodowli bierzesz "kota w worku" po byle jak dobranych rodzicach, za ewentualne leczenie możesz dać więcej niż chcesz zaoszczędzić.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

imię dla psa