Obecnie rozmawiamy o:

wybór przedszkola

48 minut temu

najtańsza apteka

godzinę temu

rozwód

dzisiaj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Karma dla psów

02 cze 2013 - 13:53:51

Cytat
mint89
martyna_tina już mnie przebił wagą:)
Husky i owczarek - musi być piękny :)

A Badi to Nowofundland - takie małe niedźwiedzicho :)
Śliczne to Twoje maleństwo ;) Czarny, wielki michu ;) Ja śmieję się, że Nelson to największy przystojniacha na dzielnicy :D ;) O, tutaj taki zamyślony ;) :
A co do Eukanuby to niestety wiadomo o ich praktykach od jakiegoś czasy i niestety - jak widać wciąż mają się dobrze :/

Karma dla psów

02 cze 2013 - 13:56:08

Cytat
mint89
martyna_tina już mnie przebił wagą:)
Husky i owczarek - musi być piękny :)

A Badi to Nowofundland - takie małe niedźwiedzicho :)
jaki piękny pies! też chcę mieć nowofunlanda czarnego, cudowne są!

Karma dla psów

02 cze 2013 - 13:58:30

moj chappie nie je. tylko pedigree ;) i przysmaki z lidla ;)

zweryfikowana
Posty: 2.982
Ostrzeżenia: 2/5

Karma dla psów

02 cze 2013 - 14:00:47

Cudny :) w ogóle uwielbiam duże psy.
Więc ja też Eukanubie mówie stanowcze nie.
Ehh z tymi karmami :D chciałabym wszystkiego co najlepsze dla mojego maleństwa a to wcale nie takie proste niestety.
Nadzieja11 ja zakochałam się w tej rasie na amen :)
mam jeszcze akitę inu i wychowałam sie z foksterierem, który został z rodzicami (jest do nich mega przywiązany).

Ale serce już oddałam wielkim niedźwiadkom :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-02 14:08 przez mint89.

Karma dla psów

02 cze 2013 - 14:10:14

Cytat
inderstructible
Cytat
ecri16
Cytat
kati282
Ja kupuje Royal Canin , dobra też jest eukanuba, purina, bosch, arion ale mój psiak z tych wszystkich najbardziej lubi royala ;)

Ja też kupuję Royala Canina i czasami Purinę :) Z tym,że u mnie za kg Royala liczą sobie 20zł w najlepszym wypadku, w innych sklepach dochodzi nawet do 32zł/kg :(
Ale za to Purina 9.50zł/kg :P

No i teraz już wiecie dlaczego mało kto kupuje wyselekcjonowane jedzonko swoim pupilom. Mój pies 1 kg karmy ma na dwa dni. Chybabym zbankrutowała na karmie royal canin.
to po co brałaś dużego psa skoro nie masz pieniędzy żeby go właściwie nakarmić?

mint89 przepiękny pies! zawsze chciałam takiego mieć ;)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-02 14:12 przez xkira.

zweryfikowana
Posty: 2.982
Ostrzeżenia: 2/5

Karma dla psów

02 cze 2013 - 14:13:29

Cytat
xkira
Cytat
inderstructible
Cytat
ecri16
Cytat
kati282
Ja kupuje Royal Canin , dobra też jest eukanuba, purina, bosch, arion ale mój psiak z tych wszystkich najbardziej lubi royala ;)

Ja też kupuję Royala Canina i czasami Purinę :) Z tym,że u mnie za kg Royala liczą sobie 20zł w najlepszym wypadku, w innych sklepach dochodzi nawet do 32zł/kg :(
Ale za to Purina 9.50zł/kg :P

No i teraz już wiecie dlaczego mało kto kupuje wyselekcjonowane jedzonko swoim pupilom. Mój pies 1 kg karmy ma na dwa dni. Chybabym zbankrutowała na karmie royal canin.
to po co brałaś dużego psa skoro nie masz pieniędzy żeby go właściwie nakarmić?

min89 przepiękny pies! zawsze chciałam takiego mieć ;)

Pewnie dlatego, że ładny był ;] jak mnie denerwują ludzie bez wyobraźni biorący psa nie mając na to czasu, pieniędzy ani podstawowej wiedzy...

Karma dla psów

02 cze 2013 - 14:24:20

Ja mam alergicznego amstaffa i kupuje mu BRIT:
http://allegro.pl/brit-l-large-adult-15-3-kg-mega-okazja-gratis-i3266606940.html
Smakuje mu niesamowicie ,a mój pies jest wybredny i jest bardzo treściwa bo w odróżnieniu od śmieciowych karm jak chappi i pedegree (śmieci !!!) zawiera az 26% białka. Naprawdę POLECAM - cena tez jest przystępna.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-02 14:26 przez izabelkapink.

Karma dla psów

02 cze 2013 - 14:26:16

Mój pies w ogóle nie je karm i żyje. ;)

Cytat
mint89
Cytat
xkira
Cytat
inderstructible
Cytat
ecri16
Cytat
kati282
Ja kupuje Royal Canin , dobra też jest eukanuba, purina, bosch, arion ale mój psiak z tych wszystkich najbardziej lubi royala ;)

Ja też kupuję Royala Canina i czasami Purinę :) Z tym,że u mnie za kg Royala liczą sobie 20zł w najlepszym wypadku, w innych sklepach dochodzi nawet do 32zł/kg :(
Ale za to Purina 9.50zł/kg :P

No i teraz już wiecie dlaczego mało kto kupuje wyselekcjonowane jedzonko swoim pupilom. Mój pies 1 kg karmy ma na dwa dni. Chybabym zbankrutowała na karmie royal canin.
to po co brałaś dużego psa skoro nie masz pieniędzy żeby go właściwie nakarmić?

min89 przepiękny pies! zawsze chciałam takiego mieć ;)

Pewnie dlatego, że ładny był ;] jak mnie denerwują ludzie bez wyobraźni biorący psa nie mając na to czasu, pieniędzy ani podstawowej wiedzy...
Może nie dlatego, że był ładny. Może dlatego, że miał być przyjacielem/bronić domu.
Skoro dziewczyna napisała "Chybabym zbankrutowała na karmie royal canin." - to znaczy, że go źle odżywia? Co to.. tylko jedna karma jest dobra dla psa?
To, że nie daje mu tej karmy to znaczy, że nie ma wiedzy? I nie nadaje się na właścicielkę psa?
Mnie wkurzają ludzie przesadnie zajmujący się zwierzakami. (I NIe uważam, że któraś z Was taka jest ;)!)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-02 14:35 przez wzbudzamzaufanie.

zweryfikowana
Posty: 2.982
Ostrzeżenia: 2/5

Karma dla psów

02 cze 2013 - 14:32:24

Spróbujemy brita w takim razie:)

ciekawa jestem czy na forum są jeszcze jakieś wielbicielka i posiadaczki Niufków :)

Karma dla psów

02 cze 2013 - 14:35:29

moja arystokracja jada ryz, kasze rzadko makaron z miesem i warzywami -.- tak sobie nauczyłam tak mam :D czasami worek karmy suchej mam na 3,4 miesiace bo karma moze w misce stac i stac az kurz osiada i trzeba wyrzucic :)

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

Karma dla psów

02 cze 2013 - 14:38:16

Cytat
izabelkapink
Ja mam alergicznego amstaffa i kupuje mu BRIT:
http://allegro.pl/brit-l-large-adult-15-3-kg-mega-okazja-gratis-i3266606940.html
Smakuje mu niesamowicie ,a mój pies jest wybredny i jest bardzo treściwa bo w odróżnieniu od śmieciowych karm jak chappi i pedegree (śmieci !!!) zawiera az 26% białka. Naprawdę POLECAM - cena tez jest przystępna.

O widzisz, może spróbuję tego teraz dla odmiany, bo cenowo wychodzi tak samo jak nasza dotychczasowa szama.

wzbudzamzaufanie, masz dziecko może? Czym je karmisz? Bo ja ani swojemu psiemu dziecku, ani ludzkiemu, gdybym kiedyś zechciała mieć byle gówna nie podam.

Karma dla psów

02 cze 2013 - 14:40:16

Moja Schilla jest tak wybredna że nie zje suchej karmy :( ale kupuję jej butchers-a i dodaję karmy dla psów w postaci ''kiełbasy''.

Karma dla psów

02 cze 2013 - 14:46:21

Cytat
matra
Cytat
izabelkapink
Ja mam alergicznego amstaffa i kupuje mu BRIT:
http://allegro.pl/brit-l-large-adult-15-3-kg-mega-okazja-gratis-i3266606940.html
Smakuje mu niesamowicie ,a mój pies jest wybredny i jest bardzo treściwa bo w odróżnieniu od śmieciowych karm jak chappi i pedegree (śmieci !!!) zawiera az 26% białka. Naprawdę POLECAM - cena tez jest przystępna.

O widzisz, może spróbuję tego teraz dla odmiany, bo cenowo wychodzi tak samo jak nasza dotychczasowa szama.

wzbudzamzaufanie, masz dziecko może? Czym je karmisz? Bo ja ani swojemu psiemu dziecku, ani ludzkiemu, gdybym kiedyś zechciała mieć byle gówna nie podam.
Ale czy ja mówię o byle gównie? Sama nie daję psu złego jedzenia. Sama kupuję składniki - gotuję. To byle gówno?

zweryfikowana
Posty: 2.982
Ostrzeżenia: 2/5

Karma dla psów

02 cze 2013 - 14:49:08

Cytat
wzbudzamzaufanie
Mój pies w ogóle nie je karm i żyje. ;)
Cytat
mint89
Cytat
xkira
Cytat
inderstructible
Cytat
ecri16
Cytat
kati282
Ja kupuje Royal Canin , dobra też jest eukanuba, purina, bosch, arion ale mój psiak z tych wszystkich najbardziej lubi royala ;)

Ja też kupuję Royala Canina i czasami Purinę :) Z tym,że u mnie za kg Royala liczą sobie 20zł w najlepszym wypadku, w innych sklepach dochodzi nawet do 32zł/kg :(
Ale za to Purina 9.50zł/kg :P

No i teraz już wiecie dlaczego mało kto kupuje wyselekcjonowane jedzonko swoim pupilom. Mój pies 1 kg karmy ma na dwa dni. Chybabym zbankrutowała na karmie royal canin.
to po co brałaś dużego psa skoro nie masz pieniędzy żeby go właściwie nakarmić?

min89 przepiękny pies! zawsze chciałam takiego mieć ;)

Pewnie dlatego, że ładny był ;] jak mnie denerwują ludzie bez wyobraźni biorący psa nie mając na to czasu, pieniędzy ani podstawowej wiedzy...
Może nie dlatego, że był ładny. Może dlatego, że miał być przyjacielem/bronić domu.
Skoro dziewczyna napisała "Chybabym zbankrutowała na karmie royal canin." - to znaczy, że go źle odżywia? Co to.. tylko jedna karma jest dobra dla psa?
To, że nie daje mu tej karmy to znaczy, że nie ma wiedzy? I nie nadaje się na właścicielkę psa?
Mnie wkurzają ludzie przesadnie zajmujący się zwierzakami. (I NIe uważam, że któraś z Was taka jest ;)!)

Nie odnoszę się do inderstructible, Purina też jest okey, nie każdego stać na karmę z wysokiej półki ( chociaż Royala też do niej nie należy ). Raczej do tych osób które karmią, chappi , chlebem namoczonym czy czymś w tym typie. Uważam, że jeśli bierzemy psa to także dużo odpowiedzialność na siebie.

Nie wiem czy 'przesadnie' zajmuje się moim psem. Wiem natomiast, że chciałabym , aby jadł jak najlepiej, długo żył i był szczęśliwym, zrównoważonym psiakiem :)

Karma dla psów

02 cze 2013 - 14:49:57

Cytat
wzbudzamzaufanie
Mój pies w ogóle nie je karm i żyje. ;)
Cytat
mint89
Cytat
xkira
Cytat
inderstructible
Cytat
ecri16
Cytat
kati282
Ja kupuje Royal Canin , dobra też jest eukanuba, purina, bosch, arion ale mój psiak z tych wszystkich najbardziej lubi royala ;)

Ja też kupuję Royala Canina i czasami Purinę :) Z tym,że u mnie za kg Royala liczą sobie 20zł w najlepszym wypadku, w innych sklepach dochodzi nawet do 32zł/kg :(
Ale za to Purina 9.50zł/kg :P

No i teraz już wiecie dlaczego mało kto kupuje wyselekcjonowane jedzonko swoim pupilom. Mój pies 1 kg karmy ma na dwa dni. Chybabym zbankrutowała na karmie royal canin.
to po co brałaś dużego psa skoro nie masz pieniędzy żeby go właściwie nakarmić?

min89 przepiękny pies! zawsze chciałam takiego mieć ;)

Pewnie dlatego, że ładny był ;] jak mnie denerwują ludzie bez wyobraźni biorący psa nie mając na to czasu, pieniędzy ani podstawowej wiedzy...
Może nie dlatego, że był ładny. Może dlatego, że miał być przyjacielem/bronić domu.
Skoro dziewczyna napisała "Chybabym zbankrutowała na karmie royal canin." - to znaczy, że go źle odżywia? Co to.. tylko jedna karma jest dobra dla psa?
To, że nie daje mu tej karmy to znaczy, że nie ma wiedzy? I nie nadaje się na właścicielkę psa?
Mnie wkurzają ludzie przesadnie zajmujący się zwierzakami. (I NIe uważam, że któraś z Was taka jest ;)!)
NIE odnoszę się tutaj do żadnej konkretnej osoby, ale... Nie, nie ma jednej "słusznej" karmy, za to jest mnóstwo takich, które nie różnią się wiele ceną od marketówek, a za to są nieporównywalnie lepszej jakości. I tak - jeżeli ktoś karmi swojego psa karmą typu Chappi, Pedigree itd. to - moim zdaniem - nie ma wiedzy. Albo inaczej - nie chce mi się wierzyć, że ktoś ŚWIADOMIE karmiłby swojego psa tym świństwem. Tak jak wspomniałam, kiedyś sama karmiłam psa Chappi, jednak odkąd zdałam sobie sprawę czym faszerowała mojego przyjaciela, przerzuciłam się na porządne (co nie oznacza od razu "superdrogie";) karmy. Jeżeli nie byłoby mnie stać na zakup, wolałabym sama gotować dla zwierzaka.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-02 14:52 przez martyna_tina.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Molosy, psy dużych ras