Obecnie rozmawiamy o:

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 5/5

Karma dla psów

30 maj 2016 - 12:09:29

Ja tez polecam zrezygnowanie z kupowania najtańszych karm w markecie. Lepiej trochę dołożyć, ale kupić ją w zoologicznym, bo jest produkty są sprawdzone i pochodzą z pewnego źródła. Moje psiaki zajadają się zarówno suchymi jak i mokrymi karmami, gł. od Merit Food, Mastery, Happy Dog czy Acany, także te szczególnie ci polecam (niedrogie zamówisz na <moderacja-spam> :):):)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-20 11:05 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 1/5

Karma dla psów

24 cze 2016 - 15:00:49

Ja polecam purine, co prawda nie jest to najtańsza karma ale z pewnością warta polecenia, najczęściej kupuję na apetete.pl bo można trafić na fajne promocje

zweryfikowana
Moderator
Posty: 2.686

Karma dla psów

24 cze 2016 - 15:12:54

Moje bardzo lubią Arion. Dobra jest też Purina, Eukanuba a z droższych Orijen i Taste of the wild.
Czytajcie składy! Tam gdzie jest np. 4 % mięsa (jak w chappi, puffi itp.) to nie jest karma, tylko jakieś resztki z ubojni.

niezweryfikowana
Posty: 24
Ostrzeżenia: 1/5

Karma dla psów

07 lip 2016 - 22:48:13

Mojej Sarze kupuję suchą karmę Iams, najbardziej jej podpasowała i w tej grupie cenowej ma najlepszy skład. I dość małe kawałki, moja sunia nie lubi za dużo gryźć. Nie choruje w ogóle na tej karmie, wcześniej było różnie.

zweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 1/5

Karma dla psów

12 lip 2016 - 20:32:23

ja mojemu przez internet zamawiam naturalną suchą karmę od Doctor Dog, bardzo mu smakuje a przy okazji jest zdrowa ;)

niezweryfikowana
Posty: 83
Ostrzeżenia: 7/5

Karma dla psów

29 lip 2016 - 08:05:50

Cytat
kajul
ja mojemu przez internet zamawiam naturalną suchą karmę od Doctor Dog, bardzo mu smakuje a przy okazji jest zdrowa ;)

Próbowałam tej karmy jednak moje psy jej nie lubiły. W mojej ocenie najlepsza jest chyba Purina.

Karma dla psów

30 lip 2016 - 20:26:41

Cytat
ola211
Cytat
kajul
ja mojemu przez internet zamawiam naturalną suchą karmę od Doctor Dog, bardzo mu smakuje a przy okazji jest zdrowa ;)

Próbowałam tej karmy jednak moje psy jej nie lubiły. W mojej ocenie najlepsza jest chyba Purina.

nic dziwnego, że nie chciały jeść Dr Dog, bo to syf nad syfem. Co do Puriny- o którą konkretnie chodzi? :) Pewnie wiele z was nie wie, że purina to spory koncern produkujący karmy różnej jakości :) mój je sam's field. Wcześniej był na Acanie, Orijnie, Mastery, Belcando też raz miał (ale nie polecam). Przede wszystkim trzeba przeczytać skład karmy suchej- jeżeli jest więcej zbóż niż mięsa, to można sobie taką karmę... no wiecie co :)

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 4/5

Karma dla psów

01 lut 2017 - 23:09:07

Ja kupuję ziwipeak zamawiam z tej strony <moderacja-spam> Jakoś nie lubię kupować tych co reklamują ogólnie uważam że za takie karmy to zamiast płacić za jakość płacisz za markę zerknijcie sobie na skład i porównajcie z tańszymi ten sam jest



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-20 11:03 przez moderator.

Karma dla psów

14 mar 2017 - 23:41:22

Mój psiaczek je pedigre ;) strasznie mu smakuje;) chodż i tak najelpsze są te kostki dental sitick;)

niezweryfikowana
Posty: 88
Ostrzeżenia: 7/5

Karma dla psów

09 maj 2017 - 13:22:34

Szczerze? Jak wybierałam karmę dla zwierzaka to nie patrzyłam sie na to co mu smakuje ale na to jaki skład ma karma oraz czy karma będzie dla niego zdrowa. To własnie było dla mnie najważniejsze. Nie chciałam go żywić odpowiednikiem ludzkich fastfoodów a tego jest sporo w sklepach ( szczegolnie w większych supermarketach). Aktualnie karmię Royal Canin. Czyli karmą poleconą przez weta.
https://royalcanin.pl/towidac/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-05-24 13:57 przez Emilenda.

niezweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 3/5

Karma dla psów

20 gru 2017 - 23:19:11

poleciłabym zmianę karmy, ale nie na pierwszą lepszą. Myślę, że dobrze sprawdzi się karma bez dodatku zbóż. Ja podaję Petvitę. skład ma rewelacyjny. same naturalne składniki i przede wszystkim ogromną zawartość mięsa- bo 60%. Smaki też są różne. Do wyboru jest kaczka, jagnięcina, indyk, rybka. Myślę, że taka zmiana pupilkowi jak najbardziej wyjdzie na dobre :)

Karma dla psów

06 sty 2018 - 19:19:03

Dobra karma to raster to the Wilde, jeżeli royal to polecam ten lepszy weterynaryjny bo jest i gorsza wersja która nie jest tak dobra. Jest jeszcze Acana i inne dobre

Karma dla psów

07 sty 2018 - 00:11:12

Moje psiaki wcinają na zmianę karmę Pedigree, Brit, Dolina Noteci. Na droższe mnie nie stać a te nie są najgorsze.

Karma dla psów

25 cze 2019 - 00:31:22

Możecie polecić jakiś dobry sklep zoologiczny?

niezweryfikowana
Posty: 47
Ostrzeżenia: 2/5

Karma dla psów

29 lip 2019 - 22:04:29

Mój piesek wcina Reico. jest to karma organiczna i wysokoenergetyczna. Zawartość mięsa w karmie mokrej to średnio 70 procent. A teraz sprawdźcie ile mięsa jest w waszych parówkach którymi większość się zajada. Porównanie świadczy o jakości tej karmy.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kot w pościeli