Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Karma dla psów

17 lut 2015 - 01:23:25

Mój piesek dostaje Arion premium, ryż z jagnięciną.
Wcześniej jadł Arion dla alergików, niestety nie może jeść nic więcej.



niezweryfikowana
Posty: 49
Ostrzeżenia: 7/5

Karma dla psów

27 kwi 2015 - 09:09:02

Bardzo duży wybór karm dla psów widziałam na http://allezoo.com.pl/83_dibaq Mam psa od niedawna i nie chcę go karmić byle czym dlatego szukam czegoś konkretnego czym się naje i dostanie wszystkie wartościowe składniki. W mojej rodzinie panuje przekonanie, ze można psiaka karmić zlewkami:/ ale jak dla mnie to chore i powiedziałam, że nawet nie ma opcji, ze dadzą mu coś z obiadu.

Karma dla psów

27 kwi 2015 - 09:20:23

Polecam karmę Brit, mój psiak zajada ;) jest troche droga, ale wydajna, zdrowa i świetnie odżywia pupila ;)

zweryfikowana
Posty: 468
Ostrzeżenia: 1/5

Karma dla psów

27 kwi 2015 - 09:33:44

Cytat
atomowka1513
Polecam karmę Brit, mój psiak zajada ;) jest troche droga, ale wydajna, zdrowa i świetnie odżywia pupila ;)

Brit jest jedna z tańszych karm z półki doba składnikowa

jeśli chodzi o kupowania karm na wagę to NIE POLECAM bo po 1 nie wiadomo ile czssu stała otwarta i wietrzała , 2 nie wiadomo kiedy została spakowana , 3 czy na pewno nie została wymieszana ze starą karmą ...

Karma dla psów

27 kwi 2015 - 10:13:31

My kupujemy Arion, czasami Royal bo uwielbia ją, ale jest strasznie droga. U nas 1kg Royala kosztuje 18 zł, a Arion 11 zł więc trochę różnicy w cenie jest.

Karma dla psów

03 maj 2015 - 22:44:00

Cytat
kkoolloo91
My kupujemy Arion, czasami Royal bo uwielbia ją, ale jest strasznie droga. U nas 1kg Royala kosztuje 18 zł, a Arion 11 zł więc trochę różnicy w cenie jest.

strasznie droga i strasznie niewarta swojej ceny :)

niezweryfikowana
Posty: 43
Ostrzeżenia: 2/5

Karma dla psów

12 maj 2015 - 11:08:35

Marka Royal Canin jest polecana przez sklepy zoologiczne, nie wiem jaka jest opinia weterynarzy... Ale w sklepie http://www.e-pazur.com/ jest fajna aplikacja, która umożliwia precyzyjne dobranie tej karmy do wieku, rasy i wagi psa, z uwzględnieniem szczególnych potrzeb, tj. ciąża, wrażliwy przewód pokarmowy itd. Czy ktoś korzystał z takiej pomocy?

Karma dla psów

22 lip 2015 - 09:32:32

U mnie sprawdza się ta karma dla psa. Ale jak mam czas to przyrządzam też sama: gotuję ryż z włoszczyzną., trochę mięsa mielonego, jak nałożę do miski do wbijam surowe jajko i daję łyżeczkę oleju. Dzięki temu sierść ma piękną i skórę zdrową :)

Karma dla psów

23 sie 2015 - 13:04:28

My kupujemy też Arion stosunkowa dobra cena do jakości , a najważniejsze że Labiemu smakuje :)

Karma dla psów

23 wrz 2015 - 12:14:41

Ja ma dwa psy średniej wielkości (bokser i mix amstaffa). Obydwa są na suchej karmie Taste of the wild. Karma nie zawiera tanich wypełniaczy w postaci zboża czy ziemniaków. Dzięki temu, że zawiera dużo składników odżywczych to nie daje się jej dużo. Psy mam zdrowe, szczupłe, z piękną i lśniącą sierścią oraz fajne qupy, które łatwo posprzątać z trawnika ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-09-23 12:15 przez Jolka_a.

Karma dla psów

23 wrz 2015 - 12:54:52

ja mojemu psiakowi kupuję Husse, Royal Canin.
słyszałam też, że dobra jest Eukanuba i Acana.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-09-23 13:20 przez inka303.

Karma dla psów

23 wrz 2015 - 13:06:04

Polecam Royal Canin i Purinę.

niezweryfikowana
Posty: 150
Ostrzeżenia: 5/5

Karma dla psów

04 gru 2015 - 21:39:49

Cytat
Onyksowa
Polecam Royal Canin i Purinę.
Potwierdzam mam takie same doświadczenia

Karma dla psów

18 sty 2016 - 14:14:34

Mój piesek je Acane droga ale dobra. Piesek jest alergikiem więc dostaje ta z czerwonego mięsa sierść przestała wpadać dużo mniej się drapie :-)

niezweryfikowana
Posty: 36
Ostrzeżenia: 4/5

Karma dla psów

27 kwi 2016 - 12:24:32

Cytat
Magdaa1987
Cytat
mint89
a co myślicie o granum elite?

Nie znam jej a trochę na karmach się znam, pewnie jest nowa na polskim rynku. Z ciekawości postanowiłam poszukać opinii o niej w internecie i znalazłam tylko na Dogomanii. Opinie, które tam znalazłam były pozytywne.

My kupujemy naszemu pupilowi tę karmę. Najlepsza jaką do tej pory mieliśmy. Piesek ją uwielbia, a stan jego zdrowia (ma wrażliwe jelita) poprawił się już po miesiącu codziennej diety z Granum. Polecam wszystkim!

mówicie o tej Granum - http://karmy-granum.pl/? Ma bardzo dobry skład, około 50 procent mięsa. Dobra dla zdrowych psów, ale też tych z alergiami pokarmowymi.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-05-23 11:00 przez obityno.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Golden Retriever Problem Wychowawczy !