Obecnie rozmawiamy o:

srebrna biżuteria

gorący temat

wakacje last minute

12 minut temu

Budowa domu

36 minut temu

najtańsza apteka

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Karma dla psów

17 lut 2015 - 01:23:25

Mój piesek dostaje Arion premium, ryż z jagnięciną.
Wcześniej jadł Arion dla alergików, niestety nie może jeść nic więcej.



niezweryfikowana
Posty: 49
Ostrzeżenia: 7/5

Karma dla psów

27 kwi 2015 - 09:09:02

Bardzo duży wybór karm dla psów widziałam na http://allezoo.com.pl/83_dibaq Mam psa od niedawna i nie chcę go karmić byle czym dlatego szukam czegoś konkretnego czym się naje i dostanie wszystkie wartościowe składniki. W mojej rodzinie panuje przekonanie, ze można psiaka karmić zlewkami:/ ale jak dla mnie to chore i powiedziałam, że nawet nie ma opcji, ze dadzą mu coś z obiadu.

Karma dla psów

27 kwi 2015 - 09:20:23

Polecam karmę Brit, mój psiak zajada ;) jest troche droga, ale wydajna, zdrowa i świetnie odżywia pupila ;)

zweryfikowana
Posty: 468
Ostrzeżenia: 1/5

Karma dla psów

27 kwi 2015 - 09:33:44

Cytat
atomowka1513
Polecam karmę Brit, mój psiak zajada ;) jest troche droga, ale wydajna, zdrowa i świetnie odżywia pupila ;)

Brit jest jedna z tańszych karm z półki doba składnikowa

jeśli chodzi o kupowania karm na wagę to NIE POLECAM bo po 1 nie wiadomo ile czssu stała otwarta i wietrzała , 2 nie wiadomo kiedy została spakowana , 3 czy na pewno nie została wymieszana ze starą karmą ...

Karma dla psów

27 kwi 2015 - 10:13:31

My kupujemy Arion, czasami Royal bo uwielbia ją, ale jest strasznie droga. U nas 1kg Royala kosztuje 18 zł, a Arion 11 zł więc trochę różnicy w cenie jest.

Karma dla psów

03 maj 2015 - 22:44:00

Cytat
kkoolloo91
My kupujemy Arion, czasami Royal bo uwielbia ją, ale jest strasznie droga. U nas 1kg Royala kosztuje 18 zł, a Arion 11 zł więc trochę różnicy w cenie jest.

strasznie droga i strasznie niewarta swojej ceny :)

niezweryfikowana
Posty: 43
Ostrzeżenia: 2/5

Karma dla psów

12 maj 2015 - 11:08:35

Marka Royal Canin jest polecana przez sklepy zoologiczne, nie wiem jaka jest opinia weterynarzy... Ale w sklepie http://www.e-pazur.com/ jest fajna aplikacja, która umożliwia precyzyjne dobranie tej karmy do wieku, rasy i wagi psa, z uwzględnieniem szczególnych potrzeb, tj. ciąża, wrażliwy przewód pokarmowy itd. Czy ktoś korzystał z takiej pomocy?

Karma dla psów

22 lip 2015 - 09:32:32

U mnie sprawdza się ta karma dla psa. Ale jak mam czas to przyrządzam też sama: gotuję ryż z włoszczyzną., trochę mięsa mielonego, jak nałożę do miski do wbijam surowe jajko i daję łyżeczkę oleju. Dzięki temu sierść ma piękną i skórę zdrową :)

Karma dla psów

23 sie 2015 - 13:04:28

My kupujemy też Arion stosunkowa dobra cena do jakości , a najważniejsze że Labiemu smakuje :)

Karma dla psów

23 wrz 2015 - 12:14:41

Ja ma dwa psy średniej wielkości (bokser i mix amstaffa). Obydwa są na suchej karmie Taste of the wild. Karma nie zawiera tanich wypełniaczy w postaci zboża czy ziemniaków. Dzięki temu, że zawiera dużo składników odżywczych to nie daje się jej dużo. Psy mam zdrowe, szczupłe, z piękną i lśniącą sierścią oraz fajne qupy, które łatwo posprzątać z trawnika ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-09-23 12:15 przez Jolka_a.

Karma dla psów

23 wrz 2015 - 12:54:52

ja mojemu psiakowi kupuję Husse, Royal Canin.
słyszałam też, że dobra jest Eukanuba i Acana.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-09-23 13:20 przez inka303.

Karma dla psów

23 wrz 2015 - 13:06:04

Polecam Royal Canin i Purinę.

niezweryfikowana
Posty: 150
Ostrzeżenia: 5/5

Karma dla psów

04 gru 2015 - 21:39:49

Cytat
Onyksowa
Polecam Royal Canin i Purinę.
Potwierdzam mam takie same doświadczenia

Karma dla psów

18 sty 2016 - 14:14:34

Mój piesek je Acane droga ale dobra. Piesek jest alergikiem więc dostaje ta z czerwonego mięsa sierść przestała wpadać dużo mniej się drapie :-)

niezweryfikowana
Posty: 36
Ostrzeżenia: 4/5

Karma dla psów

27 kwi 2016 - 12:24:32

Cytat
Magdaa1987
Cytat
mint89
a co myślicie o granum elite?

Nie znam jej a trochę na karmach się znam, pewnie jest nowa na polskim rynku. Z ciekawości postanowiłam poszukać opinii o niej w internecie i znalazłam tylko na Dogomanii. Opinie, które tam znalazłam były pozytywne.

My kupujemy naszemu pupilowi tę karmę. Najlepsza jaką do tej pory mieliśmy. Piesek ją uwielbia, a stan jego zdrowia (ma wrażliwe jelita) poprawił się już po miesiącu codziennej diety z Granum. Polecam wszystkim!

mówicie o tej Granum - http://karmy-granum.pl/? Ma bardzo dobry skład, około 50 procent mięsa. Dobra dla zdrowych psów, ale też tych z alergiami pokarmowymi.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-05-23 11:00 przez obityno.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Golden Retriever Problem Wychowawczy !