Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Karma dla psów

01 lis 2014 - 21:40:12

ja mojemu czasem gotuje, czasem dam suchą karmę, czasem mokrą, czasem trochę jabłka, czasem marchew zgryzie itp, mysle ze ma urozmaicone menu ;- )
a zeby mu witamin nie zabrakło, kupuje przysmaki z witaminami ;-) oraz gryzaki do pielegnacji zębów.

Karma dla psów

01 lis 2014 - 22:01:43

Najlepsze karmy dostępne na naszym rynku to: Acana, Brit, Eukanuba i Tropidog też jest fajny ;)
Wszystkie Royale, Pedigree, Chappi itp. to szajs.

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

Karma dla psów

01 lis 2014 - 22:25:38

Cytat
agniecha1502
Wszystkie Royale, Pedigree, Chappi itp. to szajs.

Eukanuba również. W dodatku testuje na zwierzętach.

Karma dla psów

01 lis 2014 - 23:09:38

Brit care junior z jagnięcinką dla berneńczyka alergika



Karma dla psów

19 lis 2014 - 22:14:58

Mój kundel był przez lata na Acanie (różne smaki) i po kastracji oraz antybiotykach zaczął robić kupę na luźno- więc masa badań: krew, mocz, pasożyty, trzustka, choroby zapalne jelit... no i szczęśliwie nic nie wyszło. więc zmieniliśmy karmę na sam's field z jagnięciną... i kupy w końcu wróciły do formy ;) karma jak na swoją cenę (169 zł za 13kg) dobra jakościowo, może nie najlepsza, ale na razie służy nam na kupy :) będziemy jeszcze testować Lupo sensitiv jak nam się całkowicie uformuje kupa :)

Karma dla psów

19 lis 2014 - 22:19:58

ja daję swojemu Royal Canin i jest zdrowym i szczęśliwym psiakiem :) weterynarz mi mówił, że nie powinnam mu nawet kupować dodatkowo witamin jeżeli regularnie je tę karmę. Ale wydaje mi się, że jednak sama karma to za mało, dlatego np gotuje mu marchewkę co parę dni i mieszam z kurczakiem.

Karma dla psów

19 lis 2014 - 22:33:30

Cytat
agek33
ja daję swojemu Royal Canin i jest zdrowym i szczęśliwym psiakiem :) weterynarz mi mówił, że nie powinnam mu nawet kupować dodatkowo witamin jeżeli regularnie je tę karmę. Ale wydaje mi się, że jednak sama karma to za mało, dlatego np gotuje mu marchewkę co parę dni i mieszam z kurczakiem.

no przy royalu... powinno się dodawać mięso :D sprawdź na opakowaniu ile royal ma mięsa...

Karma dla psów

19 lis 2014 - 22:39:09

Tylko Royal, są najlepsze....nie ma co na zwierzaku oszczędzać.Mój Reksio ma piękną, błyszczącą sierść, zdrowe (bez kamienia) ząbki, ogólnie jest żywiołowy i nie choruje.Pamiętaj jesteś tym, co jesz, to samo tyczy się naszych pupili.

Karma dla psów

19 lis 2014 - 22:57:34

Cytat
mala09
Tylko Royal, są najlepsze....nie ma co na zwierzaku oszczędzać.Mój Reksio ma piękną, błyszczącą sierść, zdrowe (bez kamienia) ząbki, ogólnie jest żywiołowy i nie choruje.Pamiętaj jesteś tym, co jesz, to samo tyczy się naszych pupili.

bosz... a przeczytaj skład royala... i mi go podaj... royal kiedyś był dobry... jest cała masa lepszych karm od royala...

Karma dla psów

04 gru 2014 - 20:32:34

Polecam Purine

Karma dla psów

27 sty 2015 - 13:38:19

piękne są pieski rasowe, je mam jednak miękkie serce i zawsze, kiedy mam już zamawiać psa z hodowli, to wpadnie mi w ręce jakaś znajda albo inny podrzutek :) co nie znaczy, że oszczędzam na jedzeniu dla nich, ostatnio nawet się szarpnęłam na droższą suchą, która jest awaryjną w razie wyjazdów, żeby rodzice nie mieli kłopotów z gotowaniem:) Canivera :)

niezweryfikowana
Posty: 261
Ostrzeżenia: 5/5

Karma dla psów

05 lut 2015 - 10:57:52

My kupujemy karmę suchą, ta pierwsza z listy - http://copino.pl/pl/c/Karmy-Suche-dla-psa/5705 Naszemu psiakowi odpowiada, a np. kiedy dostaje coś mokrego to zjada tylko galaretkę, poważnie ;-) Jeśli będziecie kupowali przez net i macie sprawdzoną karmę to radzę od razu maksymalnie duże opakowania.

Karma dla psów

05 lut 2015 - 11:00:54

Moj je Royala czasami z puriny ( ale nie w kazdym sklepie jest bo purina to przede wszystkim karma dla kotów ). Moj zawsze ma stala mieszanke : smakowa ( zalezy jaka w danym moemcie jest na stanie indyk, ryba, kurczak ), dla wybrednych, " tzw na kości i zęby ".

Często je też takie poduszeczki z royala tzw. paszteciki.

Dodatkowo daję mu czasami mięso, ale nie gotuję go tylko coś czasem podłapie surowego.

I takie kartoniki z mokrą karmą ale nazwy nie pamiętam. Wiem, że jedna z nich byla z renifera :D

a po za tym jako przysmak czasem daję smakołyki, np z chlorofilem tak aby mu nie smierdzialo z pyszczka, jakies kostki z wedzonym kurczakiem i inne tego typu rzeczy.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-05 11:03 przez martusia0312.

Karma dla psów

05 lut 2015 - 12:21:33

prawda jest taka że Royale, Pedigree, Chappi to tak jak dla człowieka fast-food. Psiaki wsuwają a pewnie bo zawierają one uzależniacze

Karma dla psów

16 lut 2015 - 23:54:54

Cytat
martusia0312
Moj je Royala czasami z puriny ( ale nie w kazdym sklepie jest bo purina to przede wszystkim karma dla kotów ). Moj zawsze ma stala mieszanke : smakowa ( zalezy jaka w danym moemcie jest na stanie indyk, ryba, kurczak ), dla wybrednych, " tzw na kości i zęby ".

Często je też takie poduszeczki z royala tzw. paszteciki.

Dodatkowo daję mu czasami mięso, ale nie gotuję go tylko coś czasem podłapie surowego.

I takie kartoniki z mokrą karmą ale nazwy nie pamiętam. Wiem, że jedna z nich byla z renifera :D

a po za tym jako przysmak czasem daję smakołyki, np z chlorofilem tak aby mu nie smierdzialo z pyszczka, jakies kostki z wedzonym kurczakiem i inne tego typu rzeczy.

nie ogarniam tego nadal, jak ktos pisze, że karmi psa/kota puriną. Purina jest marką, która tworzy różne karmy.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Chomik w samolocie