Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 6 7 8 9 10 ... 14 15 --> ->|
niezweryfikowana
Posty: 74
Ostrzeżenia: 1/5

Karma dla psów

03 sie 2013 - 18:05:06

Ya albo Pedegree a jak kruszek z kasą, to Yokie, tańsza, ale też dobra no i dostępna prawie w każdym sklepie. Parę dni temu kupiłam w polo za dyszkę kg :)

Karma dla psów

03 sie 2013 - 18:10:05

najlepsza jest acana, kiedys kupowalam royala, ale podobno wykupil go pedigree i zmienilam na acane :P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-03 18:11 przez slodkaistotka.

niezweryfikowana
Posty: 15
Ostrzeżenia: 2/5

Karma dla psów

20 mar 2014 - 14:00:51

Reklamowane karmy to nie jest najlepsze rozwiązanie. Jak się jest ze zwierzakiem u weta to wystarczy zapytać jaka karma dla psa będzie najlepsza, na pewno coś poleci. Poza tym jest tyle stron, sklepów z karmą dla psa, informacji - trzeba tylko chcieć znaleźć :)

zweryfikowana
Posty: 734
Ostrzeżenia: 2/5

Karma dla psów

20 mar 2014 - 14:09:19

My kupujemy taką.
Nie kupuj Chappi czy innych ze sklepu bo to śmieciowe żarcie .. Niech weterynarz jakieś poleci , nam właśnie poleciła prywatną osobę która rozprowadza tą karmę u nas w mieście .





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-20 14:10 przez kasztankova.

Karma dla psów

20 mar 2014 - 14:17:45

ja kupuję tylko Brit lub Purina. Ale mój pies jest alergikiem więc muszę kupować w miarę dobrą karmę, ale nie bardzo drogą bo mi prawie 15kg schodzi na miesiąc.

Karma dla psów

20 mar 2014 - 14:18:29

.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-20 14:19 przez pugy.

Karma dla psów

20 mar 2014 - 14:23:50

Cytat
axa717
a ja mojemu gotuje :D
ja też,suchej za bardzo nie chce;(

Karma dla psów

20 mar 2014 - 14:29:46

mi zawsze mówili abym kupiła jak najtańszą suchą karmę za to więcej jej:)wiec jechałam do auchana i kupowałam tą dla nich robiona i dość sporo jej wychodziło:)

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

Karma dla psów

21 mar 2014 - 05:40:09

Cytat
edekzkrainykredek2
mi zawsze mówili abym kupiła jak najtańszą suchą karmę za to więcej jej:)wiec jechałam do auchana i kupowałam tą dla nich robiona i dość sporo jej wychodziło:)

A skład takiej karmy czytałaś kiedykolwiek? psu trzeba mięsa, nie paszy.

Karma dla psów

21 mar 2014 - 06:18:01

Cytat
matra
Cytat
edekzkrainykredek2
mi zawsze mówili abym kupiła jak najtańszą suchą karmę za to więcej jej:)wiec jechałam do auchana i kupowałam tą dla nich robiona i dość sporo jej wychodziło:)

A skład takiej karmy czytałaś kiedykolwiek? psu trzeba mięsa, nie paszy.
ja wiem ale tak mi powiedzieli w schronisku be ten temat dotyczy tego mówili żebym kupiła im więcej niż jakąś drogą karmę ,ja rozumiem bo swojemu psu bym tego nigdy nie dała ,psiakom tez wolałam kupić puszki np ,ale oni raczej wiedzą co im się przyda i nie potępiaj mnie za to że to pasza bo psy przez ok tydzień chodziły z czymś w brzuszku,miały na czym spać bo miałam prawie tonę ścinek.zauważyłam ze dziewczyny piszą jakimi karmami karmią swoje psy ja również royal ale wiadomo że nie kupi im worka karmy za 250zł

zweryfikowana
Posty: 239
Ostrzeżenia: 1/5

Karma dla psów

21 mar 2014 - 06:59:16

A co powiecie na temat butchersa? Nie wiem czy dobrze pisze...
Moja suczka od pewnego czasu nie tyka,zadnego innego jedzenia w puszcze.A co do suchej karmy,to zazwyczaj kupuje jej royala, ale w ogole tego nie chce jesc :/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-21 07:00 przez Madusee.

Karma dla psów

21 mar 2014 - 07:01:35

Dziewczyny a jaka polecacie karme dla psa z alergia? Musi byc koniiecznie drobna poniewaz duzych granulkow nie chce jesc, nie chce jej sie gryzc i podkrada karme kotu

Karma dla psów

21 mar 2014 - 07:26:20

Cytat
tacozujegume
Dziewczyny a jaka polecacie karme dla psa z alergia? Musi byc koniiecznie drobna poniewaz duzych granulkow nie chce jesc, nie chce jej sie gryzc i podkrada karme kotu
weterynaryjną którą zakupisz u weterynarza więc musisz udać sie z psiakiem:)

Karma dla psów

21 mar 2014 - 07:46:44

ja zawsze kupuje butchers mój pies je ze smakiem ;)

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

Karma dla psów

21 mar 2014 - 09:29:56

Cytat
edekzkrainykredek2
Cytat
matra
Cytat
edekzkrainykredek2
mi zawsze mówili abym kupiła jak najtańszą suchą karmę za to więcej jej:)wiec jechałam do auchana i kupowałam tą dla nich robiona i dość sporo jej wychodziło:)

A skład takiej karmy czytałaś kiedykolwiek? psu trzeba mięsa, nie paszy.
ja wiem ale tak mi powiedzieli w schronisku be ten temat dotyczy tego mówili żebym kupiła im więcej niż jakąś drogą karmę ,ja rozumiem bo swojemu psu bym tego nigdy nie dała ,psiakom tez wolałam kupić puszki np ,ale oni raczej wiedzą co im się przyda i nie potępiaj mnie za to że to pasza bo psy przez ok tydzień chodziły z czymś w brzuszku,miały na czym spać bo miałam prawie tonę ścinek.zauważyłam ze dziewczyny piszą jakimi karmami karmią swoje psy ja również royal ale wiadomo że nie kupi im worka karmy za 250zł

Ah tró, był tu też temat o karmie dla psa czym właścicieli karmią swoje, nie skojarzyłam, że ten tyczył schroniska.

Co do karm weterynaryjnych, czy ogólnie dla psów z alergiami - zależy od teog jaką pies ma alergię, ale raczej zainteresowałabym się asortymentem np Krakvetu niż szła do weterynarza [chyba, że ma się na oku naprawdę porządną klinikę], bo z doświadczenia wiem, że bardzo często pociska się Royala albo Purinę, które jakością i składem dupy nie urywają.
Dobre karmy dla alergików ma Trovet np, ale jest bardzo drogi niestety i z tego co pamiętam granulki nie są zbyt duże. Zdaje się rybna jet dla alergików - ma bardzo dobry skład i mocno trąci rybą [;

A zbyt duże granulki można namoczyć wodą.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jakiego....?