Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 5 6 7 8 9 ... 14 15 --> ->|

Karma dla psów

02 cze 2013 - 19:34:05

niestety ja mam pieski, które potrzebują dobrej karmy, żeby utrzymać dobrą kondycję i zamawiam im zawsze karmę Bosch z serwisu telekarma, nie jest tania, ale dla moich pupili wszystko :) a poza tym często są tam promocje i dodają różne prezenty do zamawianej karmy (zabawki, obroże, szelki itp.)

Karma dla psów

02 cze 2013 - 19:42:09

Cytat
cocojuses
Ja mojemu kupuję mielone mięso które gotuję z ryżem, startą marchewką i imbirem, pakuję do słoi i taki słoik starcza na 3 razy i nie trzymam go dłużej niż 3 dni, moja Basia je suchą karmę gdy widzi że koty też ją jedzą.

zastanawiam się po co ten imbir??

Karma dla psów

02 cze 2013 - 20:05:11

royal ;) Specjalnie dla jej białej szaty ;)

niezweryfikowana
Posty: 810
Ostrzeżenia: 1/5

Karma dla psów

02 cze 2013 - 20:13:38

Cytat
inderstructible
Cytat
ana1019
karmcie dalej chappi i pedegree - więcej wydacie na weta
tylko psów szkoda
koleżanko droga mój pies ma 12 lat i od samego początku je tylko pedigree junior i jakoś ma się dobrze,oprócz szczepień i odrobaczania byłam z nim tylko raz u weterynarza kiedy miał zerwane ścięgno .
Cytat
offca1234
ja często udzielam się w akcjach na rzecz schroniska, i osoba która takie organizuje ZAWSZE kupuje karmę Royal canin, bo ta karma to jest na prawdę jedna z lepszych, dużo lepsza niż te wszystkie pedigree, chappi itd.
Cytat
szeherezada19
mój pies je puffi z biedronki i dobrze wygląda i się czuje.

ciekawe czy jego flaki wewnątrz wyglądają tak jak reszta psa na zewnątrz -.- to jest chyba jeden z największych syfów jakie można psom kupić. jedz sobie cały czas chleb z musztardą. jak się najesz to też będziesz się dobrze czuła bo nie będziesz głodna, ale Twój organizm będzie wyjałowiony i miał poważne braki

a nasze flaki myślisz jak wyglądają ? myślisz, że jedzenie które jest niby zdrowe jest zdrowe ? Wątpię, żeby każda z nas miała czas zeby rano biegać na stragan po świeże warzywa i mięso. 99% polaków kupuje jedzenie w marketach w którym sa takie rzeczy ze nam się w głowie nie mieści. Prawda jest taka, że jeżeli nie ma się pieniędzy to nie powinno się kupować psa, bo marketowe karmy są świństwem. W takim razie dzieci tez nie powinniśmy mieć bo nie stać nas żeby całe życie jeść naprawdę zdrowo, czytać etykiety i interesować się produktami które jemy.

wiem że nie jest zdrowe jedzenie z supermarketów i przynajmniej potrafi ktoś powiedzieć że nie jest zdrowe, ale niech nie wmawia że karmienie psa takim bezwartościowym ścierwem jest dobre dla psa. skoro potrafisz stwierdzić że nas trują jedzeniem naszym, to powinnaś też zrozumieć że chodzi o to że karma Puffi nie daje psu nic prócz właściwie pustej masy zapychającej żołądek, żeby nie czuł głodu, bo pożywną karmą tego nazwać nie można. rozumiem że można nie mieć pieniędzy, i karmić psa w ten sposób z przymusu,no bo się nie ma, ale karmienie z musu a propagowanie że takie karmy są dla psiaka dobre, to dwie różne kwestie i ta druga nie jest prawidłowa, bo nie jest prawdziwa. to jak wmawianie ludziom że picie napojów wytworzonych z zagęszczonych soków owocowych jest absolutnie zdrowe i zastąpi nam naturalnie wyciśnięte i świeże soki

Karma dla psów

02 cze 2013 - 22:21:23

Cytat
bezuska
niestety ja mam pieski, które potrzebują dobrej karmy, żeby utrzymać dobrą kondycję i zamawiam im zawsze karmę Bosch z serwisu telekarma, nie jest tania, ale dla moich pupili wszystko :) a poza tym często są tam promocje i dodają różne prezenty do zamawianej karmy (zabawki, obroże, szelki itp.)

ale bosch jest średnio dobrą karmą...

zweryfikowana
Posty: 143
Ostrzeżenia: 1/5

Karma dla psów

02 cze 2013 - 22:25:54

mój je Josera ewentualnie Royal Canin, ale to mały piesek więc cena tak nie przeraża:)

Karma dla psów

02 cze 2013 - 22:31:18

Z lepszych karm Purina, albo Royal Canin, chociaż Royal połączył się z jakąś popularną marką i bardzo stracił na jakości. W sklepie zoologicznym, w którym pracuję mamy jeszcze Pro Pac (bardzo dobra amerykańska karma) i Bosch. Jedne z lepszych karm :)

Karma dla psów

02 cze 2013 - 22:35:57

FROLIC ;) mój pies uwielbia tą karmę ;)

Karma dla psów

02 cze 2013 - 22:37:25

Mój je wołowinke z makaronem albo ryżem sucha karma nigdy nie będe go truła.

Karma dla psów

02 cze 2013 - 22:41:59

Cytat
XCzekoladaX
Mój je wołowinke z makaronem albo ryżem sucha karma nigdy nie będe go truła.

a jakieś suplementy do tego makaronu?

Karma dla psów

02 cze 2013 - 22:45:22

purina pro plan, niestety tez nie nalezy do tanich, ale mozna kupic 14 kg za 149 zl

Karma dla psów

03 cze 2013 - 17:34:00

Cytat
anja831
Cytat
cocojuses
Ja mojemu kupuję mielone mięso które gotuję z ryżem, startą marchewką i imbirem, pakuję do słoi i taki słoik starcza na 3 razy i nie trzymam go dłużej niż 3 dni, moja Basia je suchą karmę gdy widzi że koty też ją jedzą.

zastanawiam się po co ten imbir??

pomyliłam imbir z siemięm lnianym które dodaje żeby pies miał gładką sierść ;D

Karma dla psów

16 cze 2013 - 19:20:23

A co myślicie o Arion Puppy Premium?

Karma dla psów

16 cze 2013 - 19:28:35

Ja swoim kupuję z puriny

Karma dla psów

16 cze 2013 - 19:32:30

Cytat
angela550550
royal ;) Specjalnie dla jej białej szaty ;)
royal zdobył super reklame a taki 1-klasa to nie jest -ponoć jest uczulający
Cytat
dzikaaa9
Ja swoim kupuję z puriny
ja też



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-16 19:34 przez Aleks6292.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zaginął mi kot