Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Szybka pomoc i rada ;(

04 maj 2013 - 23:03:22

Kurcze, dzisiaj mój piesek, maltańczyk, został pogryziony przez jakiegoś psa.. Byłam u weterynarza, odkaził to i dał zastrzyk. Było ok, ale teraz mój pies nie może nawet wstać, muszę go nosić na rękach, jest strasznie osłabiony bardzo się martwię, miał ktoś może podobną sytuację?

Szybka pomoc i rada ;(

04 maj 2013 - 23:06:32

jak dla mnie to po psie będzie. weterynarz powinien mu usg zrobić, bo po pogryzieniu mógł mieć obrażenia narządów wewnętrznych. zamiast pisać w necie to zabierz psa do weterynarza, bo może być potrzebna operacja. na policję już dzwoniłaś?

Szybka pomoc i rada ;(

04 maj 2013 - 23:08:20

A po co tak właściwie go nosisz? o.O Daj mu odpocząć. Psy przeżywają gorsze rzeczy, więc nie ma co się martwić na zapas. W poniedziałek idź dla pewności do weterynarza.

Szybka pomoc i rada ;(

04 maj 2013 - 23:09:40

no właśnie byłam u weterynarza, a teraz jest za późna trochę godzina ;/ policja nic nie da, nawet nie mam przy sobie książeczki kurde, nie pomyślałam żeby wziąć a jestem od domu jakieś 250km

Szybka pomoc i rada ;(

04 maj 2013 - 23:11:18

Wydaje mi się, że to chyba normalne, że jest osłabiony. Ma rany, przeżył szok i na pewno dodatkowa dawka stresu u weterynarza. Zastrzyk jeśli był przeciwbólowy też mógł wpłynąć na to, że stał się senny. Emocje opadły i jest zmęczony, nie podnoś go, niech odpoczywa w spokoju. Daj mu wody i jedzenie jeżeli weterynarz przyzwolił. Ale jeśli mocno się denerwujesz może zadzwoń do weterynarza czy to normalne. Słowo weterynarza bardziej cię uspokoi niż odpowiedzi na forum ;)
tylko w sumie późna godzina, ale to co próbuj może akurat nie śpi :p



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-04 23:12 przez iza-k.

Szybka pomoc i rada ;(

04 maj 2013 - 23:11:41

pewnie jest w szokun i potrzebuje spokoju żeby sie zregenerować. nie licz na to ,ze po weterynarzu i jakims zastrzyku pies dostanie cudownego ozdrowienia i bedzie skakał i sie bawił. daj mu czas.

Szybka pomoc i rada ;(

04 maj 2013 - 23:11:42

to jest pies wylize sie:) a glebokie rany byly? ja mialam kundelka, ktorego potracolio auto, przejechal rower i motor i zył wylizal sie za kazdym razem ;( bidoczek kochany myslalam, z ebedzie po nim a pewnego razy wstaje a ten smiga po podworku ... pozniej Nam gdzies zwiał i nie ma go do dzis;(

Szybka pomoc i rada ;(

04 maj 2013 - 23:14:27

Cytat
stylowafascynacja
no właśnie byłam u weterynarza, a teraz jest za późna trochę godzina ;/ policja nic nie da, nawet nie mam przy sobie książeczki kurde, nie pomyślałam żeby wziąć a jestem od domu jakieś 250km
książeczka nie jest Ci do niczego potrzebna, a policja da tyle, że wlepi właścicielowi agresora mandat i będziesz miała od kogo ściągnąć kasę za leczenie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pomocy :)