Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ubrania dla psów- co sądzicie?

17 lis 2012 - 13:06:16

Moim zdaniem jeśli piesek jest niezbyt przystosowany do niskich temperatur to owszem.Wielokrotnie widywałam pieski w ciepłych ubrankach:sweterkach itp.Jednocześnie b.współczuje zwierzątkom które są przebierane za:królewny itp.To wygląda śmiesznie i budzi w przechodniach zniesmaczenie a nawet śmiech.

ubrania dla psów- co sądzicie?

17 lis 2012 - 13:28:47

podobno pies nie potrzebuje ubrania tylko ocieplacz na tułów w miejscu gdzie jest serce i inne organy. Takie cos jest ok.

ubrania dla psów- co sądzicie?

20 lis 2012 - 13:58:14

Ja swoją niunie ubieram na spacery zimowe



ubrania dla psów- co sądzicie?

20 lis 2012 - 15:08:22

Według mnie te wszystkie ubranka ''dla zabawy'' dla tych biednych małych psów to forma sadyzmu, wy się cieszycie a zwierzętom nie jest tak wesoło.

Ale jeśli jest zimno na dworze a macie pupila który nie jest przystosowany do takich temperatur, bo jest mały albo nie ma długiej sierści to jak najbardziej sweterek byłby obligatoryjny.

zweryfikowana
Posty: 534
Ostrzeżenia: 3/5

ubrania dla psów- co sądzicie?

30 lis 2012 - 12:17:45

Cytat
evidence00
to zależy od rasy i tego, czy psiak jest przystosowany do niskich temperatur czy nie. osobiście nie jestem fanką małych trzęsących się szczurków, sama mam alaskana malamuta więc ta pogoda to jego żywioł.
a co do ubranek - skoro już mają takiego problematycznego szczurka to niech kupują mu ocieplacze.
też mam alaskana :) , a niektóre psy po prostu trzeba ubierać bo np. nie mają sierści typowej dla tego typu zwierząt. Yorki np. mają włosy podobne do ludzkich, skoro my ubieramy czapki to nie rozumiem jak takiego pieska wypuścić bez sweterka, to bestialstwo i grozi zapalenie płuc albo pęcherza. Nie ma się więc co nabijac z ludzi którzy ubierają tego typu pieski. Podobnie jest np. z grzywaczami chinskimi czy nawet z kotami rasy sfinx czy rex. One też nie mają futra tylko albo meszek, albo gołą skórę.

ubrania dla psów- co sądzicie?

03 gru 2012 - 19:11:46

Ja mam 2 ubranka,bo 2 pieski:)Jedno szył mój tata,drugie kupiłam,że by nie marzły,ale bez bajerów,ważne,że ciepłe:)

ubrania dla psów- co sądzicie?

04 gru 2012 - 21:18:50

U nas weterynarz odsyła ludzi z yorkami, shih tzu, maltańczykami i innymi marznącymi maleństwami do sklepu zoologicznego po ubranko :) Te pieski nie mają podszerstka chroniącego przed zimnem, więc naprawdę marzną. Często przychodzą do mnie do sklepu ludzie z psem, który już w temperaturze 5 stopni na plusie trzęsie się z zimna. Sprzedaję naprawdę dużo ubranek, nawet buciki są coraz częściej kupowane. Apropo- jeśli któraś z Was potrzebuje ślicznych kożuszków, kurteczek lub kombinezoników, to zapraszam na priv, mam ponad 100 różnych ubranek w sklepie ;)



Re: ubrania dla psów- co sądzicie?

05 gru 2012 - 00:48:54

o kurcze fotka się nie dodała chyba!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-05 00:52 przez gabrychnaja.

ubrania dla psów- co sądzicie?

05 gru 2012 - 15:29:28

jak marznie to trzeba ubrac

ubrania dla psów- co sądzicie?

05 gru 2012 - 16:08:56

Jeśli kogoś interesuje kupno taniego ubranka proszę pisać :)

ubrania dla psów- co sądzicie?

07 gru 2012 - 23:49:58

Uważam, że na zimę to b.dobry pomysł, takie ubranko..ale jak widzę w normalny ciepły dzień roku psa poprzebieranego jak lalka w jakieś badziewie to mi go żal.

ubrania dla psów- co sądzicie?

08 gru 2012 - 17:10:13

wychodzi tylko na siusiu, więc nie widzę potrzeby strojenia go.

ubrania dla psów- co sądzicie?

10 gru 2012 - 15:39:19

moim zdaniem psiaki wyglądają słodko w takich ubrankach ale też bez przesady, nie lubię jak ktoś zakłada nie wiadomo co na tego psa jak na lalkę tylko po prostu jak ma jakiś sweterek czy coś takiego. Ja osobiście nic mojemu psu nie zakładam ale to dlatego, że jego ciepełkiem jest grube futro i dużo tłuszczu - troszeczkę się upasł - no ale nic dziwnego po prostu jest taką rasą która by ciągle jadła :D

ubrania dla psów- co sądzicie?

16 gru 2012 - 16:07:42

mój york jest straaasznym zmarzluchem! ;' )
nie wyobrazam sobie, że przy - minusowej temperaturze miałabym nie ubrać wdzianka dzieki ktoremu już się tak nie trzesie z zimna! : )

Cytat
helyanwe
Uważam, że na zimę to b.dobry pomysł, takie ubranko..ale jak widzę w normalny ciepły dzień roku psa poprzebieranego jak lalka w jakieś badziewie to mi go żal.

hehe



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-16 19:13 przez zancia19.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

PYTANIE