Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ubrania dla psów- co sądzicie?

10 paź 2013 - 23:50:35

Teraz,gdy jest ulewa zakladam peleryny od deszczu,psiaki dluzej sa na spacerze,wczesniej baly sie wychodzic jak padalo,i nie maja pozniej smrodku mokrego psiaka:)czyli sa plusy zakladania ubranek...a zima,poniewaz sa male i marzna,maja kubraczki z kapturem od sniegu i tez to umozliwia dluzszy spacer niezbedny psiakom mieszkajacym w domach/mieszkaniach.Latem tylko szelki/obróżki i dluuugie spacery:)

ubrania dla psów- co sądzicie?

22 paź 2013 - 19:26:54

Beznadzieja. Robienie z psów idiotów.

ubrania dla psów- co sądzicie?

23 paź 2013 - 13:47:31

Cytat
zyziaa92
ja mam rocznego yorka miniaturkę na zimę oczywiście mam kurteczkę a właśnie jestem w poszukiwaniu bucików ;)

bucików??? co za masakra, to jeszcze czapke i szalik mu spraw

ubrania dla psów- co sądzicie?

23 paź 2013 - 19:49:49

Cytat
Michasz83
Beznadzieja. Robienie z psów idiotów.
Inteligentne podsumowanie,PIES IDIOTA...ciekawe stwierdzenie i bardzo tworcze,pies by sie usmial.I polecam lektory na temat psich ras i ich wytrzymalosci na minusowe temperatury,wieksza wiedza to czlowiek bardziej inteligentny...mala wiedza czlowiek ograniczony.Zdrowiej byc otwartym na wszystko,swiat idzie do przodu a nie sie cofa...cofaja sie ludzie na wlasne ządanie.

ubrania dla psów- co sądzicie?

27 paź 2013 - 18:28:43

Nie mam pieska, ale uważam ubranka dla nich za jak najbardziej wskazane.
To nie tylko może być użyteczne dla psa, ale i ładne - ale nie można przesadzac - nie wyobrazam sobie huskego w kombinezonie

ubrania dla psów- co sądzicie?

29 paź 2013 - 11:12:44

kurteczka,sweterek jak najbardziej

ubrania dla psów- co sądzicie?

30 paź 2013 - 20:12:26

Ja kiedyś jak widziałam poprzebierane yorki itp.. to aż mi się śmiać chciało. Od kiedy mam małego maltańczyka, zmądrzałam. Jej też jest zimno jak wychodzimy na spacer, nos jak lód.. trzęsie się biedna. Więc ubieramy ją w dresik z kapturem i po problemie.
Pamiętajmy pies też czuje :)



ubrania dla psów- co sądzicie?

11 lis 2013 - 15:45:01

Mam posokowca hanowerskiego , w sweterku wygląda jak idjota! JESTEM PRZECIW UBLIŻANIA GODNOŚCI PSÓW!!!

ubrania dla psów- co sądzicie?

15 lis 2013 - 11:44:47

Ja mam yorka więc w zime ubrania są konieczne :) Najważniejsze żeby psu było ciepło

ubrania dla psów- co sądzicie?

15 lis 2013 - 22:43:18

mnie zawsze śmieszył pies w ubraniu,dopóki nie sprawiłam sobie yorka,widze,że jemu naprawdę jest zimno,yorki mają włosy nie sierść ,więc to ich nie grzeje,do tego są małe,wiec blisko ziemi,ja planuje swoim zakupić jakiś prosty kombinezon,bez wydziwów

ubrania dla psów- co sądzicie?

16 lis 2013 - 16:41:18

pies stworzony na dwór,człowiek wziął zwierzę do domu -temp 23 stopnie ,więc marznie na dworze-BIDULKI

ubrania dla psów- co sądzicie?

19 lis 2013 - 09:46:35

Czasami to kwestia nowej mody wśród właścicieli czworonogów, ale częściej to pomocna rzecz dla zwierzaka. Mój Ares jest malutki i ma krótka sierśc, dlatego często marzł jesienią i zimą. W ubiegłym roku kupilam mu ciepły płaszcz zimowy more 4 dogs. Ma „normalny” szaro-biały kolor i nie wstydzę się wychodzić na dwór z moim pupilem :)

ubrania dla psów- co sądzicie?

21 lis 2013 - 10:34:26

ja mam ratlerka i to byłoby samobójstwo nie ubrać go na dwór, bo biedaczysko zatrzęsie się na śmierć ;p




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-21 10:58 przez malenka007.

ubrania dla psów- co sądzicie?

23 lis 2013 - 12:04:01

moje psiaki śmigają w ubrankach jak już się robi chłodno:)

ubrania dla psów- co sądzicie?

26 lis 2013 - 19:50:24

Cytat
CzerwoneUsta
Cytat
Michasz83
Beznadzieja. Robienie z psów idiotów.
Inteligentne podsumowanie,PIES IDIOTA...ciekawe stwierdzenie i bardzo tworcze,pies by sie usmial.I polecam lektory na temat psich ras i ich wytrzymalosci na minusowe temperatury,wieksza wiedza to czlowiek bardziej inteligentny...mala wiedza czlowiek ograniczony.Zdrowiej byc otwartym na wszystko,swiat idzie do przodu a nie sie cofa...cofaja sie ludzie na wlasne ządanie.


Nie,no lepiej ubierać psa i traktować go jak zabawkę ;] Jeszcze pomaluj mu paznokcie i załóż buty.
Wybacz,ale również nie popieram ubierania psa w ciuchy.
A ja Tobie polecam słownik ortograficzny ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zanim kupisz FUTRO