Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ubrania dla psów- co sądzicie?

27 cze 2016 - 17:28:15

Dla Waszego czworonoga polecam legowiska lub maty dla psa z tego sklepu http://www.tophaus.pl/kategoria/62-dla-zwierzat.html, są miękkie i wygodne, zakupiłem te produkty i mają moją rekomendację.Polecam

ubrania dla psów- co sądzicie?

09 sie 2016 - 15:23:58

Jak się psy tyłek z zima trzęsie to jak go nie ubrać? Polecam sklep pinkypaws.pl z ubrankami, głównie dla psów.

Jak się psy tyłek z zima trzęsie to jak go nie ubrać? Polecam sklep pinkypaws.pl z ubrankami, głównie dla psów.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-08-09 15:32 przez toall.

niezweryfikowana
Posty: 60
Ostrzeżenia: 1/5

ubrania dla psów- co sądzicie?

02 wrz 2016 - 12:12:53

Moim zdaniem znacznie lepiej zainwestować w dobrą zabawkę, ubranka trochę kosztują a moim zdaniem wyglądają śmiesznie :P ja mam np. taką zabaweczkę od pet pocket : http://pet-pocket.pl/boneplate4.html i powiem Wam, że : jest mega trwała, piesek bawi się nią sam a do tego widać, ze faktycznie pozytywnie wpływa na rozwój psa ;)

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 1/5

ubrania dla psów- co sądzicie?

07 lis 2016 - 15:35:55

Kiedyś byłam przeciwniczką, jednak ostatnio trafiłam na stronę https://www.wittyandwhite.com i zmieniłam zdanie. Ubranka są przepiękne, ale nie tylko o to chodzi. Wiele piesków nie czuje się dobrze na dworze przy niskich temperaturach. Poczytałam trochę i postanowiłam, że kupię ubranko psu. Jest nie tylko ładne, ale też bardzo praktyczne. Pies wygląda na zadowolonego, nie widzę, żeby było mu niewygodnie czy zimno.

niezweryfikowana
Posty: 43
Ostrzeżenia: 8/5

ubrania dla psów- co sądzicie?

15 gru 2016 - 23:30:44

Jak już isć w pet pocket, to nie ma co oszczędzać i od razu najlepiej kupić wersję rozbudowaną - po co potem mieć dwie? Przynajmiej ta na start - https://www.pet-pocket.pl/letter.html - serio, wytrzymałe i abrdzo skuteczne, nie znam nikogo, u kogo by sie nie sprawdziły takie zabawki

niezweryfikowana
Posty: 33
Ostrzeżenia: 2/5

ubrania dla psów- co sądzicie?

09 cze 2017 - 12:01:53

Słuchałam kiedyś w radio audycji pani Gucwińskiej na ten temat. Z pewnością zajmując się tym zawodowo ma jakąś widzę na ten temat. Mówiła, że naturalnie psy są przystosowane do życia na dworze i ubierając je robimy im krzywdę, bo to rozregulowuje ich mechanizmy wewnętrzne. Dopiero poniżej ok. -15 stopni można psa ubrać jeśli nie chce wychodzić na dwór, lub zaraz wraca.

zweryfikowana
Posty: 334
Ostrzeżenia: 1/5

ubrania dla psów- co sądzicie?

19 gru 2017 - 14:47:14

Wszystko zależy od psa, są rasy które marzną i trzeba je ubierać. Ja mam dwa psy, duża Kropka to typowy kundelek, wzięliśmy ją ze schroniska i ona bardzo lubi przebywać w ogrodzie niezależnie od pory roku i temperatury. Natomiast moja mama kupiła sobie małą sunię yorka. Jak tylko robi się zimno Psotka nie chce wychodzić na dwór jeśli nie założy się jej ciepłej kurteczki.
Mi się bardzo podobają ciuszki dla psów, ale ich ceny są bardzo wysokie. Psotka ma dwa zimowe ubranka i to wystarcza.

ubrania dla psów- co sądzicie?

06 lis 2018 - 20:45:13

Jak ktoś chce tanie ale dobrej jakości ubranka dla psów to polecam sklep Psiowelove
Często tam kupuję mojemu yorkowi i buldogowi francuskiemu ubranka oraz obuwie. Na zimę są mega ponieważ psom jest zimno. Buldożek ma popękane stopy więc sól z chodnika mu przeszkadza i nie chce chodzić. Kupiłam buciki i pies galopuje jak koń w zimę :D

Mam do odsprzedania 3 bluzy Adidog używane rozmiar M, XXL i 6XL od moich piesków właśnie z tego sklepu. Jak coś proszę o priv. 

Link do bluz Adidog zostawiam tutaj: https://sklep.psiowelove.pl/produkt/bluza-dresowa-dla-psa-adidog/ 



niezweryfikowana
Posty: 852
Ostrzeżenia: 9/5

ubrania dla psów- co sądzicie?

21 lut 2019 - 08:08:14

Nie mam do nich negatywnego nastawienia. Oczywiście o ile jest to rzeczywiście ubranie, które czemuś służy a nie ubranie, które psa męczy ( a takie bywają).
Sama mam psa, który ma bardzo krótką sierść, jest to mieszanka charcika włoskiego oraz bez ubrania było mu bardzo źle na dworze. Każdy spacer był dramatem bo pies od razu chciał wracać do domu. Od czasu od kiedy sprawiłam mu ubranie, jest o wiele lepiej oraz mozemy robić o wiele dłuższe spacery.
Polecam przede wszystkim dobrze dopasować takie ubranie dla psiaka.

niezweryfikowana
Posty: 38
Ostrzeżenia: 2/5

ubrania dla psów- co sądzicie?

24 kwi 2019 - 06:51:51

Mam w sumie podobne zdanie Jeśli komuś się coś takiego podoba to ni wiem czemu ma nie kupować dla psiaka ciuchów. Poza tym dla wielu psiaków takie ubrania to nie fanaberia ale konieczność. Szczególnie jeśli mamy do czynienia z psiakami które mają krótką sierść i źle znosza niektóre warunki pogodowe jak deszcz czy śnieg. W sklepach obecnie jest bardzo wiele ubranek, które pasują na wiele ras. Pewnie w małych miastach będą się dziwnie na takie zwierzęta patrzyli ale w tych wiekszych robi sie to już standardem

ubrania dla psów- co sądzicie?

15 maj 2019 - 15:51:14

Ja jestem jak najbardziej za :D ostatnio zamówiłam z futerkowo.pl czekam na przesyłkę


niezweryfikowana
Posty: 64
Ostrzeżenia: 4/5

ubrania dla psów- co sądzicie?

16 maj 2019 - 15:24:08

Ogólnie to nie powinno się kupowac psów, które klimatycznie nie są dostosowane do warunków w kraju.
Od ubranka nic im się nie stanie wiadomo, więc to nie przeszkoda. Chociaż czasem wygląda to śmiesznie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co jedzą Wasze psy?