Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 273
Ostrzeżenia: 4/5

ubrania dla psów- co sądzicie?

29 lis 2013 - 09:58:58

Takiego strasznie fikuśnego ubranka nigdy bym psu nie kupiła, bo to wygląda obciachowo, ale niestety mam psy (york i jamnik) i wiem, że zimą zwłaszcza york przez charakterystyczne cienkie włoski strasznie cierpi jak jest mróz, i owszem, mam dla niego ubranko.
Nie wyobrażam sobie inaczej.
Takie:

fotka z http://krainapupila.pl/2083,grande-finale-kurtka-dla-psa-u12-roz-3.html

Bez specjalnych udziwnień. W sumie jak ktoś lubi jakieś dyndające dodatki, to niech sobie bierze, ale ja stawiam na to co psu niezbędne żeby było wygodnie, ciepło i OK.
I już

ubrania dla psów- co sądzicie?

19 gru 2013 - 11:56:26

Cytat
fajneubrania
Cytat
CzerwoneUsta
Cytat
Michasz83
Beznadzieja. Robienie z psów idiotów.
Inteligentne podsumowanie,PIES IDIOTA...ciekawe stwierdzenie i bardzo tworcze,pies by sie usmial.I polecam lektory na temat psich ras i ich wytrzymalosci na minusowe temperatury,wieksza wiedza to czlowiek bardziej inteligentny...mala wiedza czlowiek ograniczony.Zdrowiej byc otwartym na wszystko,swiat idzie do przodu a nie sie cofa...cofaja sie ludzie na wlasne ządanie.


Nie,no lepiej ubierać psa i traktować go jak zabawkę ;] Jeszcze pomaluj mu paznokcie i załóż buty.
Wybacz,ale również nie popieram ubierania psa w ciuchy.
A ja Tobie polecam słownik ortograficzny ;)
Wybaczam:)masz prawo do wlasnego zdania,mysl i rob co uwazasz za stosowne,ale nie pisz BZDUR i tyle.
Bledy ortograficzne/psie wdzianko...ortografie zostawiam Tobie,dla mnie sens wazniejszy.I dla poprawienia Ci humoru dodam,ze juz zakladalam wdzianka swoim suniom przy minusowych temperaturach,a slowa o traktowaniu psa jak zabawke to musisz skierowac juz do osob podobnych do Ciebie,ktore wezma psiaka nie przystosowanego do minusowych temperatur,malutkiego,i spaceruja z nim przy minus kilkunastu stopniach,maluja mu paznokcie(sama napisalas o malowaniu,mniemam ze to robilas),i nie mysla o jego potrzebach,nie majac pojecia tak naprawde jak delikatne jest to zwierze...Ty uwazasz ze KAZDY psiak ma skure dinozaura czy niedzwiedzia ,jednak dinozaury kiedys wymarly jak spadla temperatura i klimat sie zmienil.Ty odsylasz mnie do slownika ortograficznego wiec ja polecam Ci poczytanie lektur o psiej/zwierzecej tematyce o tym jest ten watek.

ubrania dla psów- co sądzicie?

19 gru 2013 - 16:50:15

Osobiście nie rozumiem co w tej kwestii jest do popierania bądź nie. Otóż niektórych wypadałoby uświadomić od początku, że każda rasa jest inna . I każdy pies na wysokie/niskie temperatury reaguje inaczej. Ja mam yorka i wiem, że gdybym go nie ubrała w kurtkę, to by zamarzł z zimna . Spróbowałam raz , ale to była moja nieświadomość i pomimo iż po 2 minutach wróciliśmy ze spacerku to zdążył się przeziębić. Dlatego też jeśli nie jesteście do końca pewni, co piszecie to lepiej unikajcie tego typu dyskusji. Bo to nie kwestia żadnej mody, ani tego bo "pancia tak chce". To kwestia bezpieczeństwa i uniknięcią wszelakich chorób, jakie widać prędko może piesek zdobyć, jeśli nie zadba się o niego w odpowiedni sposób. Dlatego nie wrzucajmy też wszystkich psów do jednego worka, tak samo nie kierujmy się stereotypami, jak ktoś napisał świat idzie do przodu więc niech będzie normalnym to, że psy typu york, shih tzu , maltańczyk i tym podobne moga a nawet muszą być ubrane kiedy jest zimno . A to już nawet małe dzieci wiedzą:)

zweryfikowana
Posty: 123
Ostrzeżenia: 1/5

ubrania dla psów- co sądzicie?

27 gru 2013 - 14:27:19

Ja mam dwa psy rasy Chihuahua i Pekińczyk mam dla nich ubranka jednak jak im zakładam to stoją jak wryte ,może dlatego że od małego ich nie nosiły ,więc przyzwyczajaj pupila od małego do ubranek ;)

ubrania dla psów- co sądzicie?

30 gru 2013 - 17:04:14

mam małego pieska i musi mieć na jesień i zimę ubranka - bardzo marznie , ale latem to już inna sprawa - biega bez ubrania :)

ubrania dla psów- co sądzicie?

04 sty 2014 - 20:09:10

na pewno pieski się ucieszą

zweryfikowana
Posty: 367
Ostrzeżenia: 1/5

ubrania dla psów- co sądzicie?

11 sty 2014 - 13:23:53

nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

ubrania dla psów- co sądzicie?

14 sty 2014 - 17:54:18

Ja mam shih tzu no i jestem zwolenniczką ubranek. Kupuję takie żeby nie krępowały jej ruchów i żeby były cieplutkie ;)



ubrania dla psów- co sądzicie?

14 sty 2014 - 19:28:56

Ja mam dwie sznaucerki, które również zimą strasznie marzną, szczególnie ta chudsza:) Ostatnio szukałam im jakichś nowych wdzianek i trafiłam na oryginalne ciuszki w przystępnych cenach http://www.zpazurem.pl/sklep/ubranka

ubrania dla psów- co sądzicie?

16 sty 2014 - 16:55:57

Ja mam yorka i ubieram go w bluzy ;)




ubrania dla psów- co sądzicie?

18 sty 2014 - 11:56:32

to zależy dla jakiego psa. gdybym miała swojego to pewnie też bym się zastanawiała nad jakimś ubrankiem dla niego :)

ubrania dla psów- co sądzicie?

23 sty 2014 - 11:45:45

sluchacie psich fryzjerow a czy ktoras pytala sie wterynarza ?

psi fryzer powie Ci wszxystko by wcisnac ubranko :D

mialam w swoim zyciu 4 psy

od owczarka niemieckiego po obecnego pekinczyka

yormozna

reszta psow ma futro i przyzwyczajajac je do ubran i ciepla narazacie je bardziej na przeziebienie niz by mialy chodzic bez nich

po to natura dala im futro by nie marzly

ale lepisj kupic psiakowi bluze a pozniej sie dziwicie ze sie przeziebiaja

niezweryfikowana
Posty: 51
Ostrzeżenia: 3/5

ubrania dla psów- co sądzicie?

06 lut 2014 - 02:30:54

Ja kupuję, bo niektóre są tak urocze, że nie można się oprzeć. Spójrzcie na ciuszki z tej strony http://rebelle.eu/pl/c/Ubranka/1 i powiedzcie, że pieski nie wyglądają w nich cudnie. Ja jestem za!

ubrania dla psów- co sądzicie?

06 lut 2014 - 22:59:46

Zwierzątka to nie zabawki, ale w zimę żeby nie zmarzły właśnie to tak;p
PS. ma któraś z Was? identyczna jak na zdj, bershka rozmiar 36 NOWA Z METKĄ?



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

chora kotka?:(