Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ubrania dla psów- co sądzicie?

02 lis 2012 - 17:50:16

Ja też nie lubię małych trzęsących się szczurków... mam boksera ,ma krótką sierść ale nie marznie zbytnio, nie potrzeba mu nic zakładać chociaż jak mu zimno to wyskakuje ,załatwi się migiem i do domu ciągnie więc jest ok :)

ubrania dla psów- co sądzicie?

03 lis 2012 - 16:31:51

.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-08 11:08 przez Ewelina130787.

ubrania dla psów- co sądzicie?

03 lis 2012 - 20:05:11

Ja mam shih-tzu, i jak najbardziej wskazane są ubranka dla tych piesków. Zimą, moja suczka nie chce wychodzić na dwór.
Mało tego, weterynarz powiedział, że jeżeli faktycznie, nie chce spacerować, może to być skutkiem tego, że jest jej zimno w łapki.
Więc kupiłam skarpetki dla niemowlaka i takim sposobem, nic sie nie dzieje :)

ubrania dla psów- co sądzicie?

03 lis 2012 - 21:56:18

a "butki" czy coś w tym stylu ochraniające łapki?

ubrania dla psów- co sądzicie?

04 lis 2012 - 12:35:25

moj pies york nienawidzi ubranek dla psow wiec go nie zmuszam i nie ubieram na sile a buty dla pieskow to wg mnie juz konkretna przesada. pies to pies.

ubrania dla psów- co sądzicie?

04 lis 2012 - 18:00:52

ale buty też są potrzebne, np na sól. Chociaż ja dla żadnego ze swoich psów takowych nie posiadam a mam labradora i yorka. Swoją drogą po co labradorowi jakiś kubraczek? mój jest jak niedzwiedź polarny im zimniej i więcej śniegu tym lepiej :D
przynajmniej jemu bo mi już nie jest tak przyjemnie brnąć przez zaspy.
a że york też chce wychodzić na spacery musimy wydawać majątek na ciuszki dla niego. sweterki, kurteczki bo mu zimno więc są potrzebne. natomiast ubieranie w sukieneczki, spódniczki czy też inne dziwadła jest totelnie idotycznie i nikt mi nie powie że nie. Ubranko musi być na tyle praktyczne i wygodne żeby nie krępować ruchów. tak sano te wszystkie kaptury w kurtkach, tylko psa denerwują.

ubrania dla psów- co sądzicie?

06 lis 2012 - 00:07:19

Od zawsze myślałam, że ubranka dla psów są kiczowate i niepotrzebne...
Do czasu gdy kupiłam sobie yorka - ma 2 ubranka jedno na deszcz i drugie na zimno- bez żadnych kolorowych dodatków po prostu sweterek. ;) jeśli masz psa rasy mniejszej naprawdę ubranka się przydadzą ponieważ po co męczyć psa chorobmi potem lekami czy szczepionkami lepiej sie ubezpieczyć przed nadejściem zimna szczególnie w naszym klimacie. Pozdrawiam ;)

ubrania dla psów- co sądzicie?

06 lis 2012 - 23:37:25

mójrówniez chodzi w kurtce na zime, wyglada komicznie:)



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-28 21:53 przez candygirl82.

ubrania dla psów- co sądzicie?

07 lis 2012 - 17:21:39

Ja też mam yorka i nie wyobrażam aby go nie ubierać w zimie. Nawet wczesną jesienią zakładam mu nieprzemakalną kurteczkę aby się nie pobrudził. Fajne ubranka dla psów ma firma York Shop - oto link do ich sklepu http://www.york-shop.pl/ > Polecam te ciuszki bo naprawdę warto. Ciekawostką jest to że szyją na miarę.

Kilka dni temu kupiłam mu taki piękny ciuszek z polaru. Prezentuje się w nim fantastycznie.



ubrania dla psów- co sądzicie?

09 lis 2012 - 09:51:29

ja mam kundelka i kupiłam mu kurtkę na zimę :) wygląda komicznie ale jest zmarźluchem więc się przydała :) czasem wchodzę i poszukuję ubranek dla Niego ale to jest takie wiekszy i dłuższy jamnik więc cięzko coś znaleźć :/
co do butów dla psów to ciężko powiedzieć ponieważ psy średnio lubią tę część garderoby - można psiakowi smarować poduchy wazeliną żeby sól nie drażniła. i po powrocie wilgotna szmatka żeby zmyć sól i już :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-09 09:53 przez Agnessska.

ubrania dla psów- co sądzicie?

09 lis 2012 - 13:51:00

Co do bucików to niektóre psiaki nie lubią w nich chodzić. Czasem lepiej posmarować psu łapki wazeliną.

ubrania dla psów- co sądzicie?

14 lis 2012 - 12:23:25

mój jak go nie ubieram to w ogóle nie chce wystawić łapki na dwór :) zresztą nie mogła bym patrzeć na psa który trzęsie się jak galaretka podczas kiedy jego pani jest ubrana w 10 warstw swetrów ;)



ubrania dla psów- co sądzicie?

14 lis 2012 - 21:14:37

Ja też mam Yorczka :)
I ona też bez ubranka zimą nie chce wychodzić ;p Zawsze czeka ,aż ktoś ją ubierze :D



ubrania dla psów- co sądzicie?

15 lis 2012 - 00:50:42

Cytat
MaritusSsia
Ja też mam Yorczka :)
I ona też bez ubranka zimą nie chce wychodzić ;p Zawsze czeka ,aż ktoś ją ubierze :D


słodzina;) już się ładnie wybarwiła, ja ciągle czekam na mojego malucha ma dopiero 7 miesięcy coś tam widać na głowie siwizny więc raczej będzie ciemniejszy :D

zweryfikowana
Posty: 242
Ostrzeżenia: 1/5

ubrania dla psów- co sądzicie?

15 lis 2012 - 17:36:30

Jeśli masz malutkiego pieska typu York to jakiś polarek można mu założyć ale absolutnie nie jestem fanką przebierania psów - przecież to nie małpy w cyrku jakby umiały mówić napewno nie chciałby być wsadzany w torebki z cekinami i spódniczki ....

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jaka to rasa?