Obecnie rozmawiamy o:

Treningi i dieta keto

dzisiaj o 14:02

Pediatra Kielce

dzisiaj o 13:29

Ginekolog Rzeszów

dzisiaj o 13:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 9 10 11 -->

Do właścicielek !

25 cze 2012 - 09:36:15

Otóż zastanawiam się nad kupnem chomika/ świnki morskiej. Teraz tylko pytanie czym to się właściwie różni? Jakie granice cenowe? I co takie zwierzątko je? Już nawet sobie imię wymyśliłam jak chłopczyk to Alfred, dziewczynka to Lena :) Teraz tylko chce się dowiedzieć wszystkiego o tych małych gryzoniach.

Do właścicielek !

25 cze 2012 - 09:40:26

miał¶am kiedys chomika zjadł mi cała zasłone a świnki morskie są wielkie jak psy :P

Do właścicielek !

25 cze 2012 - 09:41:34

Cytat
mloda1325
miał¶am kiedys chomika zjadł mi cała zasłone a świnki morskie są wielkie jak psy :P

jezus maria, jak chomik mógł zjeść zasłonę? ;D

Do właścicielek !

25 cze 2012 - 09:42:37

Ja jak wróce z wakacji to se kupie królika;d A miałam kiedys i swinke i chomika wspaniałe zwierzczki;D ale wolała bym jak juz świnke;d

Do właścicielek !

25 cze 2012 - 09:42:40

normalnie stała klatka koło okna a on cyk zasłone sobie jadł po kawalku i ciągnął zasłona spadła na klatke a on ją zjadł :P serio
królika tez miałam wypijal mi cherbate ze szklanki bo oczywiście cały dzień był puszczany wolno po pokoju ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-25 09:43 przez mloda1325.

Do właścicielek !

25 cze 2012 - 09:42:42

Nie lubię tego typu zwierzątek:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-25 09:42 przez maadziaa1991.

Do właścicielek !

25 cze 2012 - 09:43:02

ja mam świnkę morską a raczej świniaczka :D fajne zwierzątko , wydaje mi sie ze swinki są bardziej "przywiązane" tzn poznaja wlasciciela, nie uciekaja raczej - mialam chomika i to był istny diabeł wcielony , nigdy więcej :P

zweryfikowana
Posty: 376
Ostrzeżenia: 1/5

Do właścicielek !

25 cze 2012 - 09:44:15

Ja też miałam chomika;p tata rzucił koło klatki kurtkę i rano nie miał rękawa;p masakra, wcinał wszystko co potrafił dosięgnąć;p

Do właścicielek !

25 cze 2012 - 09:44:26

Cytat
xxRoSeSxx
ja mam świnkę morską a raczej świniaczka :D fajne zwierzątko , wydaje mi sie ze swinki są bardziej "przywiązane" tzn poznaja wlasciciela, nie uciekaja raczej - mialam chomika i to był istny diabeł wcielony , nigdy więcej :P


a jaka cena świnki.? ;)
Cytat
renatka130709
Ja też miałam chomika;p tata rzucił koło klatki kurtkę i rano nie miał rękawa;p masakra, wcinał wszystko co potrafił dosięgnąć;p

to tata musiał być bardzo happy; D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-25 09:45 przez bumcykcyk16.

Do właścicielek !

25 cze 2012 - 09:45:40

kup sobie koszatniczkę to bardzo fajne zwierzątko podobne do wiwiórki ;)

Do właścicielek !

25 cze 2012 - 09:45:49

Ja mam chomika dżungarskiego. Cena to parę zł, a czym różni się od świnki, nie wiem. Nigdy nie miałam świnki i nie potrafię porównać.
Wydaje mi się, że chomik jest prostszy w wychowaniu i opiece, chociaż też zależy od jego charakteru. Mój napoczątku był bojaźliwy, a teraz codziennie rano robi pobudkę i czeka przed drzwiczkami od klatki, żeby mu otworzyć, musi się wybiegać i sam sobie wraca do domku :) I je dosłownie wszystko, od papieru taletowego do truskawek :P

Do właścicielek !

25 cze 2012 - 09:46:12

jelsli chodzi o chomika(syryjski) sa to słodkie stworzonka ;) jedzą różnego rodzaju pestki , slonecznika , dyni . W zoologicznych mozna kupic kolby , ktore uwielbiaja a przy tym scieraja sobie zabki to jeast bardzo wazne , bo jak są zby dlugie to mogą zrobic sobie krzywdę. Chomiki zazwycza przez dzien spia a w nocy rozrabiają , ale da się ten nawyk troszkę zmienić , przynajmniej mnie się udalo . Mialam chomika 6 lat , ale z reguły żyją krócej . Chomik zazwyczaj zalatwia sie w jednym miejscu w klatce , zazwyczaj w rogu.
Do spania potrzebuje jakies male szmatki więcej trocin i sam sobie ułozy ''gniazdko'' albo jakis domek mozna kupić.
aaa i zawsze potrzebuje miseczke z jedzeniem , nieważne , ze ją rozgrzebie i wyje co lubi ;p no i oczywiście poidełko .
A no i dziewczyny - chomiczki krwawią co jakiś czas wtedy trzeba czesceij zmienic trociny
W razie pytan pisz na pw

Do właścicielek !

25 cze 2012 - 09:48:09

Miałam i to i to. Świńkę morską kupiłam z grzybicą i musiałam oddać ;/ masakra... Chomika miała moja siostra i był fajny ale pogryzł jej całą piżamę ;)

Do właścicielek !

25 cze 2012 - 09:48:54

Cytat
MrOwl
Ja mam chomika dżungarskiego. Cena to parę zł, a czym różni się od świnki, nie wiem. Nigdy nie miałam świnki i nie potrafię porównać.
Wydaje mi się, że chomik jest prostszy w wychowaniu i opiece, chociaż też zależy od jego charakteru. Mój napoczątku był bojaźliwy, a teraz codziennie rano robi pobudkę i czeka przed drzwiczkami od klatki, żeby mu otworzyć, musi się wybiegać i sam sobie wraca do domku :) I je dosłownie wszystko, od papieru taletowego do truskawek :P


A takiemu chomikowi się nic nie dzieje od papieru toaletowego? :D
Kurcze, ja się na tych rasach wszystkich nie znam, dawno nie byłam w zologicznym i tak się po prostu zastanawiałam czy 100 zł wystarczy mi na chomika/świnkę morską i jakąś klatkę. ;)

Do właścicielek !

25 cze 2012 - 09:49:36

ceny są rózne, w zaleznosci od rasy - od 20 zł do nawet 100 zł . Ja mam zwyklego świniaczka, z krótkim włosiem , dodaję jego fotki :)

to jeszcze jak był mały :)



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

KLATKA DLA CHOMIKA