Obecnie rozmawiamy o:

Sypialnia tapeta

gorący temat

Hiszpania

dzisiaj o 14:40

Wakacje w Hiszpanii.

dzisiaj o 14:37

w czym śpicie?

dzisiaj o 13:16

Roleta okienna

dzisiaj o 13:13

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kot mi spadł z 2-go piętra

07 cze 2012 - 17:08:15

mojej sasiadki kot wypadł z 4 pietra.otrzepal sie i nic mu nie byłoi:P
ale ostatnio co widzialam przerosło moje wszelkie wyobrazenia:P
słysze w pokoju takie wycie wychodze na balkon a tam pies wisi za balustrada na obrozy i smyczy!
debile zostawili psa na balkonie i uwiazali do balustrady.niewiem czy chcial wyskoczyc czy co ale na szczescie wydostał sie z obrozy i spadł z 2 pietra.nic mu sie nie stało oprocz szoku.
a baba głupia sie tłumaczyla ze ten pies przechodzil z balkonu na balkon po antenie tym talerzu.niektórzy sa tak bezmyslni ze masakra

Kot mi spadł z 2-go piętra

07 cze 2012 - 17:12:40

proponuję postawić klatkę- łapkę i jedzenie do środka. Możliwe że cos mu jest i jest w szoku dlatego boi sie odejść. Musisz go złapać, ponieważ domowy kot nie da sobie rady na wolnośći. Takie klatki możesz pożyczyć z fundacji w Twoim mieście, poproś ich o pomoc.

Kot mi spadł z 2-go piętra

07 cze 2012 - 17:58:34

Cytat
martusia23
mojej sasiadki kot wypadł z 4 pietra.otrzepal sie i nic mu nie byłoi:P
ale ostatnio co widzialam przerosło moje wszelkie wyobrazenia:P
słysze w pokoju takie wycie wychodze na balkon a tam pies wisi za balustrada na obrozy i smyczy!
debile zostawili psa na balkonie i uwiazali do balustrady.niewiem czy chcial wyskoczyc czy co ale na szczescie wydostał sie z obrozy i spadł z 2 pietra.nic mu sie nie stało oprocz szoku.
a baba głupia sie tłumaczyla ze ten pies przechodzil z balkonu na balkon po antenie tym talerzu.niektórzy sa tak bezmyslni ze masakra

Boże, od razu powinnie odebrać tej wariatce to biedne zwierze...

Kot mi spadł z 2-go piętra

07 cze 2012 - 18:05:38

Twój własny kot, nie chce podejść do Ciebie?
nie mam pojęcia co byś mogła zrobić ...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Problem z administracją