Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dalmatyńczyk

18 kwi 2012 - 13:05:13

Witam. Poszukuje osób które mają dalmatyńczyki(lub mieszańce z dalmatyńczykiem), możecie opisać jak wasze pieski się zachowują? No i mam prośbę jeśli ktoś posiada pieska dalmatyńczka do ,,,dopuszczenia" do suczki to proszę o odpowiedź, najlepiej z woj.podlakiego.
A czy ktoś mi odpowie?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-18 13:23 przez Joasia_Tomaszuk.

Dalmatyńczyk

18 kwi 2012 - 16:01:52

a czy Twój pies ma rodowód? jak nie to po co rozmnażasz kundle? mało ich w schroniskach ?

Dalmatyńczyk

18 kwi 2012 - 16:46:29

Nie ma rodowodu jest to miesznka buldoga z dalmatyńczykiem. Nie chce dla kogoś tylko dla siebie. I orientuje się czy są blisko mnie jakieś psy tej samej rasy. A poza tym suka musi chodź raz w życiu mieć szczeniaki aby nie była agresywna albo chociaż rozumiała co to jest mieć potomstwo.
A poza tym sądze, że nie jest kundlem tylko dlatego, że jest mieszańcem dwóch ras psów gdzie zaznaczę, są z rodowodami.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-18 16:47 przez Joasia_Tomaszuk.

Dalmatyńczyk

18 kwi 2012 - 16:48:42

Cytat
MoniqueJulie
a czy Twój pies ma rodowód? jak nie to po co rozmnażasz kundle? mało ich w schroniskach ?
masz jakąś obsesje

Dalmatyńczyk

18 kwi 2012 - 16:53:21

Cytat
Joasia_Tomaszuk
Nie ma rodowodu jest to miesznka buldoga z dalmatyńczykiem. Nie chce dla kogoś tylko dla siebie. I orientuje się czy są blisko mnie jakieś psy tej samej rasy. A poza tym suka musi chodź raz w życiu mieć szczeniaki aby nie była agresywna albo chociaż rozumiała co to jest mieć potomstwo.
A poza tym sądze, że nie jest kundlem tylko dlatego, że jest mieszańcem dwóch ras psów gdzie zaznaczę, są z rodowodami.

Tia... powiedzmy, że urodzi się 8 szczeniąt... wszystkie zatrzymasz, czy resztę sprzedasz jako "dalmatyny"? Idź do schroniska albo znajdź fundację dalmatynów i weź jakiegoś a nie dokładj jeszcze do schronisk kolejnych bid. Suka nie musi mieć szczeniaków, każdy mądry wet Ci to powie

Dalmatyńczyk

18 kwi 2012 - 16:53:45

Cytat
Joasia_Tomaszuk
Nie ma rodowodu jest to miesznka buldoga z dalmatyńczykiem. Nie chce dla kogoś tylko dla siebie. I orientuje się czy są blisko mnie jakieś psy tej samej rasy. A poza tym suka musi chodź raz w życiu mieć szczeniaki aby nie była agresywna albo chociaż rozumiała co to jest mieć potomstwo.
A poza tym sądze, że nie jest kundlem tylko dlatego, że jest mieszańcem dwóch ras psów gdzie zaznaczę, są z rodowodami.

Twoja wypowiedź woła o pomstę do nieba. Skąd wziął się mit, że suka musi mieć chociaż raz szczenięta? Suka to nie kobieta, która odczuwa potrzebę macierzyństwa. Poza tym tekst z agresją bezdzietnych samic.. strzał w kolano.
Przez tak ograniczone w temacie osoby bierze się tyle nieszczęścia w schroniskach.

Dalmatyńczyk

18 kwi 2012 - 16:54:25

Cytat
lenulka
Cytat
MoniqueJulie
a czy Twój pies ma rodowód? jak nie to po co rozmnażasz kundle? mało ich w schroniskach ?
masz jakąś obsesje

Też nie rozumiem tej osoby: czyli co mój pies nie może mieć potomstwa ponieważ jest ,,KUNDLEM" i takie coś jest nie pożądane bo w schroniskach są już porzucone psy... A co to pies bez rodowodu jest gorszy. Rodowód można zrobić i to tylko świstek...

Dalmatyńczyk

18 kwi 2012 - 16:55:03

Cytat
Joasia_Tomaszuk
A poza tym suka musi chodź raz w życiu mieć szczeniaki aby nie była agresywna albo chociaż rozumiała co to jest mieć potomstwo.

Powiem Ci tak.. nie masz ZIELONEGO pojęcia na temat psów, a pleciesz takie farmazony, że ręce opadają. Zajmij się może składaniem origami, przynajmniej żadna żywa istota na tym nie ucierpi.

I taaa, jasne, prawie uwierzyłam, że Twój pies urodzi na przykład z siedem kundli, a Ty sobie zostawisz wszystkie i będziecie żyli długo i szczęśliwie. Pierwszy kwietnia już za nami.

Dalmatyńczyk

18 kwi 2012 - 16:55:20

teżkiedyś słyszałam, że trzeba chodź raz suke dopuścic ale nie pamietam gdzie i kiedy ;p

Dalmatyńczyk

18 kwi 2012 - 16:55:30

Cytat
MoniqueJulie
a czy Twój pies ma rodowód? jak nie to po co rozmnażasz kundle? mało ich w schroniskach ?

Wypowiedz nie w temacie chyba. Jej sprawa po co rozmnaża.

Dalmatyńczyk

18 kwi 2012 - 16:55:53

Cytat
lenulka
Cytat
MoniqueJulie
a czy Twój pies ma rodowód? jak nie to po co rozmnażasz kundle? mało ich w schroniskach ?
masz jakąś obsesje

nie obsesję a alergię na ludzką głupotę, a Tobie nic do tego.

Dalmatyńczyk

18 kwi 2012 - 16:57:16

Mi sie od zawsze bardzo podobają dalmatyńczyki :))))
Chciałabym taka miniaturke jakaś :D żeby był malutki heh ;)

Dalmatyńczyk

18 kwi 2012 - 16:57:43

Cytat
lenulka
teżkiedyś słyszałam, że trzeba chodź raz suke dopuścic ale nie pamietam gdzie i kiedy ;p

pewnie od jakiegoś zajeb.. znawcy psiej anatomii, behawiorysty stulecia.
co za bzdury..
wtrącając- rodowód to nie tylko świstek, rodowód to przede wszystkim papier, który daje Ci gwarancję, że Twój pies to nie mieszanka syna z matką lub jeszcze innej genetycznej modyfikacji DNA, która w skutkach bywa tragiczna.

teraz to w ogóle stworzysz mieszankę super-extra rasowych psów: dalmatyńczyk, buldog i dalmatyńczyk, aż strach pomyśleć co było przedtem i co będzie po realizacji Twojego pomysłu- wiem, że do takich osób jak Ty nie docierają żadne argumenty przeciw.
życzę powodzenia i oby zżarło Cię sumienie jak jedno z Twoich psich "wnucząt" trafi pod drzewo w lesie, albo do schronu. ;]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-18 17:02 przez kaacztery.

Dalmatyńczyk

18 kwi 2012 - 16:57:43

Cytat
Joasia_Tomaszuk
Cytat
lenulka
Cytat
MoniqueJulie
a czy Twój pies ma rodowód? jak nie to po co rozmnażasz kundle? mało ich w schroniskach ?
masz jakąś obsesje

Też nie rozumiem tej osoby: czyli co mój pies nie może mieć potomstwa ponieważ jest ,,KUNDLEM" i takie coś jest nie pożądane bo w schroniskach są już porzucone psy... A co to pies bez rodowodu jest gorszy. Rodowód można zrobić i to tylko świstek...
znaczy ja rozumiem doskonale, wiem w czym rzecz
i fajnie by było gdyby te schroniska zaczęły się oczyszczać a nie dokładać nowych, bo chyba pewności nie masz, że suka urodzi jednego szczeniaka, a może masz ?

walka z wiatrakami

Dalmatyńczyk

18 kwi 2012 - 16:58:11

To nie jest prawda. Suka nie może czuć potrzeby macierzyństwa nie mając nigdy i nie czująć nigdy tego uczucia.

Tak, kundel to pies NIERASOWY. Psy dzielą się na czyste rasowe i kundle mieszance. NIe gadaj głupot jak nie masz na ten temat zielonego pojęcia.

Cytat
Fidem
Cytat
MoniqueJulie
a czy Twój pies ma rodowód? jak nie to po co rozmnażasz kundle? mało ich w schroniskach ?

Wypowiedz nie w temacie chyba. Jej sprawa po co rozmnaża.

Mylisz się, nie jej sprawa. Przez takich jak Ty, ludzi, którzy nie interesują się niczym i mają gdzieś co inni robią, słyszymy ciągle o mordowaniu zwierząt, bezdomnych psach i kotach albo gnijących w schroniskach, brawo.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-18 16:59 przez gachi.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dla osób o mocnych nerwach