Obecnie rozmawiamy o:

wybór przedszkola

godzinę temu

najtańsza apteka

godzinę temu

rozwód

dzisiaj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zachowanie psa po narkozie

15 mar 2012 - 15:15:59

Hej dziewczyny, a wiec jutro idę z moim psiakiem do weterynarza musi mieć usunięty ząb, będzie miał podaną narkozę co już przyprawia mnie o lekki zawał :/ Chciałam się dowiedzieć jak wasze psiaki reagowały po narkozie, czego mogę się spodziewać, kiedy może zacząć jeść, i czy lepiej jest nie podawać nic oprócz wody? Dziękuję za pomoc i pozdrawiam :)

Zachowanie psa po narkozie

15 mar 2012 - 15:18:49

Weterynarz Ci wszystko powie.

Zachowanie psa po narkozie

15 mar 2012 - 15:20:37

moj mial usuwanego zeba ;) nie bylo tak zle... nie moglam sie skupic caly dzien ale odebralam go po 14 i wyszedl z klatki slalonem, juz byl wybudzony wiec czekal na mnie nawet mnie poznal co mnie ucieszylo:) strasznie chcialo mu sie sikac ;) a w domu ?? krotkie spacery po 10 minut co godzine dwie, i spal bo byl spiacy , chyba przez pierwsze dwa dni nie jadl ale wode musi miec

Zachowanie psa po narkozie

15 mar 2012 - 15:22:13

O psie nic nie powiem, ale moja kotka miała narkozę podczas sterylizacji. I w zasadzie nie zachowywała się niepokojąco, najpierw spała, potem trochę jej poodbijało i chciała wskakiwać z rozprutym brzuchem na fotel, głaskałam ją i potem znów spała. Co do jedzenia, to też Ci nie powiem, bo to był inny zabieg i jej się z tego "umęczenia" po prostu jeść nie chciało :)

Zachowanie psa po narkozie

15 mar 2012 - 15:29:04

mój pies miał narkozę podawaną przed robieniem prześwietlenia.
siedziałam przy niej cały czas odkąd lekarz ją wyniósł i położył na stole,mówiłam do niej żeby się wybudziła,potem była taka 'smętna',ale nic jej nie było poza tym. z tego co pamiętam to jak przyjechaliśmy z nią do domu to mogła już jeść i pić (lekarz do którego jeździmy jest w mieście obok i droga zajmuje okolo 20 minut),ale ona tylko trochę się napiła i nie chciała jeść.

będzie dobrze:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jaki Pies dla dzieci?