Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cieczka u suki

10 mar 2012 - 20:58:26

Hej dziewczyny
Czy któraś z Was orientuje sie kiedy suka dostanie cieczkę po odstawieniu zastrzyków hormonalnych?
Z góry dziękuję



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-10 21:02 przez KIRUCHA.

Cieczka u suki

10 mar 2012 - 20:59:54

Jak przyjdzie pora.

Cieczka u suki

10 mar 2012 - 21:01:30

Delgado
Aha... ;)

Cieczka u suki

10 mar 2012 - 21:01:46

kazdej indywidualnie, tak jak u ludzi

Cieczka u suki

10 mar 2012 - 21:02:31

cięzko powiedziec. a dlaczego odstawiacie zastrzyki?

Cieczka u suki

10 mar 2012 - 21:03:32

dokładnie każda ma indywidualnie

Cieczka u suki

10 mar 2012 - 21:07:08

Niema to jak sterylizacja.I wygoda i zapewnione zdrowie suczki pod wzgledem chorob takim jak ropomacicze.Jedyny minus wydatek ale warto wiec naprawde polecam.

Cieczka u suki

10 mar 2012 - 21:11:04

Przewaznie suczki cieczke maja co 6msc,zastrzyk sie daje w polowie miedzy tymi okresami,wiec,tak podejrzewam,cieczke powinna dostac po 3 lub 6msc od odstawienia...nie mam 100% pewnosci poniewaz duzo zalezy od samej suczki.Najlepiej zadzwon do weterynarza ktory dawal zastrzyk i on Ci dokladnie wyjasni gdyz jeszcze zalezy duzo od rasy psa.

Cieczka u suki

10 mar 2012 - 21:13:47

Cytat
AlishaAlisha
Niema to jak sterylizacja.I wygoda i zapewnione zdrowie suczki pod wzgledem chorob takim jak ropomacicze.Jedyny minus wydatek ale warto wiec naprawde polecam.
Cytat



Dokładnie.

Cieczka u suki

10 mar 2012 - 21:14:47

Cytat
annawanna5
cięzko powiedziec. a dlaczego odstawiacie zastrzyki?

Ponieważ chcemy mieć szczeniaki.
Cytat
AlishaAlisha
Niema to jak sterylizacja.I wygoda i zapewnione zdrowie suczki pod wzgledem chorob takim jak ropomacicze.Jedyny minus wydatek ale warto wiec naprawde polecam.

Szkoda mi ją wysterylizować bo suka ma dopiero 3 lata. Była szczepiona gdyż przebywała z bardzo " nachalnym " psem. Teraz mieszka sama i to jest jeden powód odstawienia a drugi to taki że chcemy mieć szczeniaki



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-10 21:16 przez KIRUCHA.

Cieczka u suki

10 mar 2012 - 21:18:31

Cytat
KIRUCHA
Cytat
annawanna5
cięzko powiedziec. a dlaczego odstawiacie zastrzyki?

Ponieważ chcemy mieć szczeniaki.
Cytat
AlishaAlisha
Niema to jak sterylizacja.I wygoda i zapewnione zdrowie suczki pod wzgledem chorob takim jak ropomacicze.Jedyny minus wydatek ale warto wiec naprawde polecam.

Szkoda mi ją wysterylizować bo suka ma dopiero 3 lata. Była szczepiona gdyż przebywała z bardzo " nachalnym " psem. Teraz mieszka sama i to jest jeden powód odstawienia a drugi to taki że chcemy mieć szczeniaki

podstawowe pytania
1. suka jest rasowa z rodowodem i macie zarejestrowaną hodowlę że chcecie mieć szczeniaki? od 2012 wszedł w życie przepis- rozmnażać moga tylko zarejestrowane hodowle
2. co z nimi zrobicie? będziecie mieć pewność że trafią do odpowiedizalnych właścicieli którzy je wykastrują/wysterylizuja aby nie rodzily sie kolejne psy?
3. Czy jesteś świadoma ile już jest na calym swiecie zwierzat? po co kolejne maja przyjsc na swiat?



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-10 21:21 przez annawanna5.

Cieczka u suki

10 mar 2012 - 21:22:50

kiedys kiedys kiedys weterynarz dala naszej suczce tabletke na zatrzymanie miesiaczki, bo miala ja dostac podczas naszego wyjazdu i nie chcielismy zeby babcia miala dodatkowy 'klopot', pozniej cieczke dostala w normalnym terminie ;) tak, jakby ta jedna tez miala ;)

Cieczka u suki

10 mar 2012 - 21:23:54

Cytat
annawanna5
Cytat
KIRUCHA
Cytat
annawanna5
cięzko powiedziec. a dlaczego odstawiacie zastrzyki?

Ponieważ chcemy mieć szczeniaki.
Cytat
AlishaAlisha
Niema to jak sterylizacja.I wygoda i zapewnione zdrowie suczki pod wzgledem chorob takim jak ropomacicze.Jedyny minus wydatek ale warto wiec naprawde polecam.

Szkoda mi ją wysterylizować bo suka ma dopiero 3 lata. Była szczepiona gdyż przebywała z bardzo " nachalnym " psem. Teraz mieszka sama i to jest jeden powód odstawienia a drugi to taki że chcemy mieć szczeniaki

podstawowe pytania
1. suka jest rasowa macie zarejestrowaną hodowlę że chcecie mieć szczeniaki?
2. co z nimi zrobicie? będziecie mieć pewność że trafią do odpowiedizalnych właścicieli którzy je wykastrują/wysterylizuja aby nie rodzily sie kolejne psy?
3. Czy jesteś świadoma ile już jest na calym swiecie zwierzat? po co kolejne maja przyjsc na swiat?


1. Suka jest rasowa i zarejstrowana ale hodowni nie mamy. Mamy dwa swoje psy sukę i psa
2. Chcemy miec hodowlę i dlatego chcemy szczeniaki ( jednego szczeniaka chce moja mama )
3. To że jest dużo zwierząt na świecie to znaczy że ja nie moge mieć swoich ? To po co robić dzieci skoro jest tyle głodujących na świecie ?

Cieczka u suki

10 mar 2012 - 21:26:22

Cytat
KIRUCHA

3. To że jest dużo zwierząt na świecie to znaczy że ja nie moge mieć swoich ? To po co robić dzieci skoro jest tyle głodujących na świecie ?
No aleś się popisała :|

Cieczka u suki

10 mar 2012 - 21:28:16

dobrze wiesz, że nie chodzi o to, że nie możesz mieć swoich szczeniaków;)
chodzi o to, że w Polsce jest juz wystarczająco bezdomnych stale rozmnazających się psów, brak miejsc w schroniskach, brak środkow na utrzymanie ich. Wiec ludzie ktorzy z "widzimi się" rozmnazają psy muszą mieć zarejestrowaną hodowle, aby móc to robić, aby robić to zgodnie z prawem. W przeciwyn razie każdy by sobie je rozmnażal tak jak to było do tej pory.
Jak chcecie koniecznie mieć szczeniaki bo żyć bez tego nie możecie;) to najpierw zarejestrujcie hodowlę. Każdy szczeniak potem też musi być sprzedany z rodowodem.

z reszta dla mnie kazde rozmnazanie zwierząt jest bezsensu kiedy widzę ile jest bezpańskich zwierząt, które z powietrza się nie wzięły..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-10 21:30 przez annawanna5.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Klatka dla nimfy