Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Przygarnę kotka

02 mar 2012 - 20:09:59

Jak w temacie, przygarnę kotka najlepiej jakiegoś futrzaka :D typu pers ale nie koniecznie rasowy. Może być jakiś mieszany. Ma ktoś do oddanie może? :)

Zamość i okolice ;)

zweryfikowana
Posty: 232
Ostrzeżenia: 1/5

Przygarnę kotka

02 mar 2012 - 20:12:47

aha i co mamy Ci w paczce priorytetowej wysłać tego kota? jesteś pewna, że jesteś gotowa na posiadanie zwierzęcia? to nie ejst zabawka, a mały kociak jest jak niemowlę, coś o tym wiem...

Przygarnę kotka

02 mar 2012 - 20:14:16

w schronisku pelno kotow malych i duzych czekajacych na dom...

Przygarnę kotka

02 mar 2012 - 20:15:40

Wybierz się do schroniska, tam jest ich na pewno duuuuuużoooo!

Słodszych i przytulaśniejszych kotów nigdzie nie znajdziesz :)

Przygarnę kotka

02 mar 2012 - 20:17:12

Cytat
jgfgh
aha i co mamy Ci w paczce priorytetowej wysłać tego kota? jesteś pewna, że jesteś gotowa na posiadanie zwierzęcia? to nie ejst zabawka, a mały kociak jest jak niemowlę, coś o tym wiem...

Przecież nie napisała, że chce młodego kota, a po drugie, napisała, że jest z okolic Zamościa więc chyba nic nie musisz jej wysyłać -.-

Co do autorki, przejdź się do najbliższego schroniska, tam pełno kotów szuka domu :)

Przygarnę kotka

02 mar 2012 - 20:19:11

Cytat
gruby_king
Cytat
jgfgh
aha i co mamy Ci w paczce priorytetowej wysłać tego kota? jesteś pewna, że jesteś gotowa na posiadanie zwierzęcia? to nie ejst zabawka, a mały kociak jest jak niemowlę, coś o tym wiem...

Przecież nie napisała, że chce młodego kota, a po drugie, napisała, że jest z okolic Zamościa więc chyba nic nie musisz jej wysyłać -.-

Co do autorki, przejdź się do najbliższego schroniska, tam pełno kotów szuka domu :)

dokładnie, dzięki :) widać jest tu ktoś jeszcze co rozumie o co chodzi :)

co do schroniska to przeraża mnie to ile tam tych zwierzątek jest, a ja nie mogę wszystkich wziąć :<



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-02 20:21 przez yEux.

Przygarnę kotka

02 mar 2012 - 20:23:54

yEux- Uwilebiam takie osoby jak Ty ;) Super ze sa ludzie ktorzy chca przygarniac zwierzatka. Sama mam 3 dorodne kocury w domu ktore kocham.

Przygarnę kotka

02 mar 2012 - 20:26:26

kotki typu pers to wymagające stworzonka
i od tak - to znikome przypadki kiedy je ktoś ODDAJE
bo zazwyczaj sie je kupuje :)

osobiscie mam brytyjczyka kochaneee stworoznko :D

porozglądaj się u siebie w okolicy moze ktoś ma?
ale jest tez wiele portali gdzie ludzie piszą ze oddadza kotka wiec google i do dzieła!:)



Przygarnę kotka

02 mar 2012 - 20:29:31

tak jak napisałam nie koniecznie rasowy :D szukam szukam i jak narazie nic:< sama posiadam dachowca, który wygląda jak rasowy-ogon jak od persa oczy jak 5zł w ogóle taki inny niż jego rodzeństwo, jak nie te same dosłownie :)

saelle: śliczny! Uwielbiam koty, wszystkie! :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-02 20:30 przez yEux.

Przygarnę kotka

02 mar 2012 - 20:29:36

przed chwila kupilam kota za 1zl!!! :) ktos go wyrzucil i oglosili go w anpnse ma 4 misiace i jest w anterke siwo czarna!!! :) a lapki ma biale i grawat jest sliczny

Przygarnę kotka

02 mar 2012 - 20:44:20

ja szukam kota okolice Warszawy :)
zawsze jak dzwonie to juz są przygarnięte.


a marzy mi się kot brytyjski, ma taki ładny kolorek

Przygarnę kotka

02 mar 2012 - 20:46:33

ale kociak :D popielaty swietny:D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dziwne zachowanie.