Obecnie rozmawiamy o:

rozwód

gorący temat

srebrna biżuteria

15 sekund temu

Rewelacyjne okna

57 minut temu

e-papieros

godzinę temu

nowoczesne przedszkole

dzisiaj o 9:26

atrakcyjne przedszkole

dzisiaj o 8:55

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

KARMA DLA PIESKOW

05 lut 2012 - 15:17:14

Hej dziewczyny,

Niedlugo wybieram sie do schroniska dla psiakow, zeby podarowac im kilka kocy, poduszek, misek itd. Chcialabym tez kupic jakas karme. Czy orientujecie sie w cenach karm z biedronki, lidla, auchan itd? :) Czy roznia sie one miedzy soba jakoscia?
halllo :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-05 15:25 przez sandraemka.

KARMA DLA PIESKOW

05 lut 2012 - 15:27:32

Mój piesek je karme z lidla (tą w puszcze) dla małych ras i bardzo mu smakuję. Kosztuje coś kolo 4 zł, a jest naprawdę duża. W biedronce kupowałam mu tylko chappi, ale nie pamiętam ile kosztowała.

KARMA DLA PIESKOW

05 lut 2012 - 15:30:54

My dla swoich 2 dużych psów kupujemy w Lidlu taką duuużą suchą karmę, kosztuje coś koło 30 paru złotych z tego co pamiętam (mogę się mylić), ale za taką cenę warto.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-05 15:31 przez FuckLimits.

KARMA DLA PIESKOW

05 lut 2012 - 15:33:02

do schroniska gdzie psy na dworze najlepiej sucha

KARMA DLA PIESKOW

05 lut 2012 - 15:39:40

halo halo:P:D
Ceną pewnie się różnią,ale jak z jakością to Ci nie powiem.Może inne osoby będą bardziej obeznane w tym temacie;)

KARMA DLA PIESKOW

05 lut 2012 - 15:54:08

Fajny pomysł zeby dopomóc schronisku, i pieskom:) Dobra z Ciebie kobietka:) też nad tym pomysle:)

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

KARMA DLA PIESKOW

05 lut 2012 - 15:57:18

Nie orientuję się jak cenowo stoją karmy made in Biedronka/Lidl etc, natomiast zależnie od tego jaki masz budżet chyba najbardziej opłaca się kupić karmę np na Krakvecie, ok 80-100zł za 15kg - przesyłka od 100zł gratis.[chyba, że te marketówki są tańsze, ale jeśli cenowo podobni wypadają, to i tak jakościowo pewnie jest gorzej].

KARMA DLA PIESKOW

05 lut 2012 - 20:59:12

Jutro jade juz do schroniska dac pieskom troche cieplych kocy itd. i podskocze do Lidla i Biedronki i zdecyduje na miejscu :) Wiem, ze w Biedronce na pewno nie ma zadnych dodatkowych przysmakow - procz dentalstixa i jeszcze czegos z pedigree, wiec zaczne od Lidla ;-))
3 kolezanki tez sie zdeklarowaly, ze kupia cos do jedzenia, wiec mam nadzieje, ze troche sie tego uzbiera :))

KARMA DLA PIESKOW

08 lut 2012 - 17:18:30

Wiecie co, ja myślę, że jeśli już się decydujemy na pomóc to lepiej kupić coś pełnowartościowego. Z jednej strony ważne, żeby zwierzaki miały pełne brzuchy, ale z drugiej- kupowanie tak złej karmy, która może powodowac problemy nie jest najmądrzejsze.

KARMA DLA PIESKOW

15 lut 2012 - 22:21:54

Oczywiście! Najważniejsze przy wyborze karmy to jakość jedzenia. Nie chcemy chyba otruć naszych pupili? Świetne żarełko dla zwierzaków oferują na e-karma.pl Dodatkowym plusem jest to, że wszystko przychodzi prosto do domku, nie trzeba biegać po innych sklepach.

KARMA DLA PIESKOW

15 lut 2012 - 22:25:15

Ja wzięłam pieska ze schroniska 2miesiące temu i je royal canin;)

KARMA DLA PIESKOW

02 mar 2023 - 13:40:38

Sprawdź karmy bez konserwantów na https://www.gooffy.pl/ z bogatym składem naturalnym, praktycznie 100% mięsa. Doradzają w zakresie żywienia kotów, psów, innych mniejszych zwierząt i faktycznie znają się na selekcji.

niezweryfikowana
Posty: 278
Ostrzeżenia: 4/5

KARMA DLA PIESKOW

29 lip 2023 - 02:33:27

Zapewnienie psu odpowiedniego odżywiania jest najważniejsze, a włączenie do jego diety suplementów takich jak olej CBD Hempets może być korzystnym wyborem. Zatwierdzony przez instytut weterynaryjny, jest to niezawodny produkt renomowanej firmy, która współpracuje ze Stowarzyszeniem Behawiorystów i Trenerów COAPE. Olej CBD został przetestowany pod kątem zapewnienia jakości i nie zawiera żadnych zanieczyszczeń

niezweryfikowana
Posty: 117
Ostrzeżenia: 2/5

KARMA DLA PIESKOW

07 gru 2023 - 23:43:11

Warto mówić o tym, że zwierzakom trzeba zapewnić dobrą jakościowo karmę, a także odpowiednią opiekę. Nawet jeśli wyniki są w normie, a zachowanie zwierzaka Ciebie martwi, warto skontaktować się z behawiorystą. Pod adresem: https://www.lux-vet.pl/uslugi/behawiorysta/ jest więcej informacji na ten temat. Można też umówić się na wizytę.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Bardzo ważne! - KOT