Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

POMAGACIE?

30 sty 2012 - 14:14:20

URATUJ ŻYCIE KUKI ZA 5zł !

Dzisiaj siędząc na fb, zaczęłam trochę czytać o pokrzywdzonych zwierzętach i trafiłam na link o kotce, która potrzebuje pomocy finansowej na leczenie, ponieważ została skatowana przez właściciela, który wybił jej wszystkie zęby, i zrobił jeszcze więcej krzywdy, jednak kotka żyje ale proszę, pomórzcie !
NR AUKCJI NA ALLEGRO - 2084584229 mogę gwarantować, że pieniądzę pójdą na ten cel, osobiście sprawdziłam tę organizację, numer konta zgadza się z tym z allegro, więc to nie jest oszustwo !
Ja niewiele myśląc pomogłam, wystarczy 5zł, dla Nas to praktycznie nic, dla takiej kotki może to kosztować życie.. Zawsze byłam aż za wrażliwa na takie sprawy, z resztą do tej pory jestem, nie wszystko jestem w stanie obejrzeć, czy nawet przeczytać bo aż mi się coś robi, zaczynam płakać praktycznie zawsze, dzisiaj też, oglądając np. psiaki do adopcji, z likwidowanego już niedługo schroniska.. Jejku nie mogę tego zrozumieć, jak ludzie mogą robić JAKĄKOLWIEK ! krzywdę takim bezbronnym i bezinteresownym istotom.. Aż mam wyrzuty sumienia, że jestem człowiekiem.. postanowiłam od dziś zacząć COŚ z tym robić, mam już dość patrzenia na to bestialstwo !!! a Wy dziewczyny, pomagacie w jakikolwiek sposób ? czasami niewiele trzeba, żeby choć jednego psiaka kociaka czy inne zwierzątko uratować. A to już na prawdę wiele ! Aż się lepiej poczułam, jak wiem, że mogę pomóc.
Od dzisiaj postanowiłam wspierać takie akcje finansowo jak tylko będę mogła.. Może i pieniądze szczęścia nie dają, ale w tej sytuacji na pewno dają i to duuużo szczęścia, i mam nadzieję, że nie tylko mnie.. :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-30 19:31 przez olguskax.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

URATUJ ŻYCIE KULKI ZA 5zł