Obecnie rozmawiamy o:

kosmetyki samochodowe

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Marcowanie u kotki :)

25 sty 2012 - 23:12:19

jeżeli chodzi o tycie- powtarzam to ciągle swoim klientom. trzeba mądrze dostosować dawkę jedzenia. jeżeli pies/kot jest "wszystkożerny" nie zostawiamy jedzenia w misce. mądrze dzielimy porcje. jeżeli kot/pies już przybrał na wadze- dzielimy dzienną dawkę na większą ilość porcji i NIE DOKARMIAMY! żadnych kiełbasek, szyneczek itd.

Marcowanie u kotki :)

26 sty 2012 - 13:56:42

muszę wtrącić swoje trzy grosze bo jak słyszę te herezje o jednym dopuszczeniu kotki jak chcesz mieć małe słodziutkie kociaki to nóż mi się w kieszeni otwiera. Jak można byc tak bezmyslnym i nieodpowiedzialnym człowiekiem. Masz zwierze nie rasowe - NIE ROZMNAŻAJ. Bo takich zwierząt w Polsce jest o dużo, za dużo. Nie rozumiem po co takie osoby szerzą swoją teorię wśród innych - nieświadomych, niedoświadczonych..

Co do kotki, to wszystko już zostało powiedziane. Jeśli nie jesteś pewna to udaj się do weterynarza, przy okazji może przeczyścić kotu uszka jeśli sama tego nie robisz (bo na zdjęciu wyglądają jakby były brudne w środku). Twoja kicia jest tak samo ruda jak moja, mój weterynarz powiedział że jest wyjątkowa gdy początkowo z nią do niego jeździliśmy (miała niecały miesiąć i zaawansowany koci katar, więc trzeba było ją ratować), była cała ruda - przeważnie całe rude to kocury (uwarunkowanie genetyczne) i dopiero po około 8 miesiącach wybieliło jej się trochę futerko :)


Marcowanie u kotki :)

26 sty 2012 - 20:59:41

Cytat
MoniqueJulie
muszę wtrącić swoje trzy grosze bo jak słyszę te herezje o jednym dopuszczeniu kotki jak chcesz mieć małe słodziutkie kociaki to nóż mi się w kieszeni otwiera. Jak można byc tak bezmyslnym i nieodpowiedzialnym człowiekiem. Masz zwierze nie rasowe - NIE ROZMNAŻAJ. Bo takich zwierząt w Polsce jest o dużo, za dużo. Nie rozumiem po co takie osoby szerzą swoją teorię wśród innych - nieświadomych, niedoświadczonych..

Co do kotki, to wszystko już zostało powiedziane. Jeśli nie jesteś pewna to udaj się do weterynarza, przy okazji może przeczyścić kotu uszka jeśli sama tego nie robisz (bo na zdjęciu wyglądają jakby były brudne w środku). Twoja kicia jest tak samo ruda jak moja, mój weterynarz powiedział że jest wyjątkowa gdy początkowo z nią do niego jeździliśmy (miała niecały miesiąć i zaawansowany koci katar, więc trzeba było ją ratować), była cała ruda - przeważnie całe rude to kocury (uwarunkowanie genetyczne) i dopiero po około 8 miesiącach wybieliło jej się trochę futerko :)

[attachment 655596 DSCN3072.jpg]

z uszkami jest w porzadku, ma wyczyszczone, na zdjeciu faktycznie widac ze ma brudne ,ale to dlatego ze zanim zamieszkala u mnie, to w domu skad była przywieziona spała w kotłowni, dlatego te brudne uszka :) zreszta widac tez ze futerko ma brudne.

Marcowanie u kotki :)

28 sty 2012 - 10:14:10

Martita667 napisałam tyle co widziałam po zdjęciu, skąd mogłam wiedzieć że zdjęcie jest nieaktualne pod względem czystości? :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-28 10:14 przez MoniqueJulie.

Marcowanie u kotki :)

28 sty 2012 - 10:42:33

Możliwe, żeby miała już ruję. Moja kotka miała tak samo, była nieznośna. Ale ją wysterylizowałam i po problemie. Jak tylko kotka przestanie mieć swój okres to radzę zabrać ją i wysterylizować, na pewno będziesz spokojniejsza ;)

Marcowanie u kotki :)

29 sty 2012 - 22:05:53

Też polecam sterylizację, musisz tylko zadbać o dobrego weterynarza i spokojny okres rekonwalescencji, bo to bardzo wyczerpująca dla kotki operacja, zdarzają się powikłania. Ale potem obie macie spokój :) Moja kotka teraz to uosobienie powściągliwości, ostatnio miała do czynienia z przyjezdnym kocurem, to skończyło się tylko na syczeniu od niechcenia :)

Marcowanie u kotki :)

29 sty 2012 - 22:12:07

moja kicia miała pierwszą rujkę w wieku 6 miesięcy, czyli teoretyczna dolna granica, teraz ma prawie 8 miesięcy... ale pewnie jest to możliwe miesiąc szybciej :)

moja Shila:


Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Szczurki. Posiada ktoś na szafie?