Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

schroniska dla psów-pomoc!

20 sty 2012 - 18:42:51

Witam, od kilku dni męczymnie ciągle ten sam temat odkąd trafiłam na jednym z portalii internetowych na konto załozone przez dziewczyny które prowadzą schronisko dla psów. dziewczyny czy interesuje Was pomoc dla biednych piesków ze schronisk? Czy któraś z Was jest zaangażowana w coś takiego? co myślicie na ten temat? Za kazdym razem gdy znajduje nowe strony o schroniskach i pomocy dla zwierząt mam ochote zastrzelić wszystkich tych ludzi, którzy robią tką krzywde dla tych bezbronnych zwierząt, jak można skrzywdzić zwierze, które nam zaufało? jak można je tak po prostu wyrzucić?? Czy dla Was jest to normalne??

Niestety w dzisiejszych czasach łatwo jest trafić także na oszustów, myślimy że wspomagamy np finansowo schronisko a tak naprawdę pieniądze idą do zwykłych osób. miałyście kiedyś taki problem?

ostatnio trafiłam na strone na portalu internetowym, chętnych do pomocy w formie oddania jakiś starych koców,smyczy, zakupionych karm i nieuzywanych misek lub drobnych wpłat proszę o kontakt do mnie na priv. podam link do dziewczyn, gdzie jest pełno informacji na temat potrzeb, tego co robią, co robią inni ludzie a wielu się wypowiada na ten temat i zdjęć tych biednych psiaczków...:((( <schronisko jest w warszawie a dziewczyny prowadzą stronę na face...>

schroniska dla psów-pomoc!

20 sty 2012 - 19:22:30

najlepiej do schronisk zanosić wszystko osobiście, karmy, koce, zabawki itp rzeczy! Na pewno się ucieszą! I wlaściciele/ wolontariusze i psiaki.
Swoją drogą głupotą jest kupowanie psa (przeważnie dziecku) a potem gdy się znudzi wywalić go na bruk! Ale świat ciężko zmienić...

schroniska dla psów-pomoc!

20 sty 2012 - 19:54:17

dokładnie. sama chciałam osobiście, ale niestety warszawa jest za daleko :((( ciężko, bardzo ciężko... a tyle się teraz mówi o tym co te psy przeżywają :/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Piękna historia o przyjazni