Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 94
Ostrzeżenia: 1/5

KOTKI PERSY

17 sty 2012 - 14:00:53

witam co myslicie o kotach perskich dostalam taka kotke:)

KOTKI PERSY

17 sty 2012 - 14:03:05

daj foteczke;)

zweryfikowana
Posty: 94
Ostrzeżenia: 1/5

KOTKI PERSY

17 sty 2012 - 14:05:49

w rzeczywistosci ladniejsza:)


KOTKI PERSY

17 sty 2012 - 14:15:30

persy to troszke leniuszki i zarłoki;)

zweryfikowana
Posty: 94
Ostrzeżenia: 1/5

KOTKI PERSY

17 sty 2012 - 14:16:38

dokladnie:) to koty kanapowe gdzie nie pojdzie tam spi lubia tez pieszczoty:)

KOTKI PERSY

17 sty 2012 - 14:20:31

Ja mam osobiście 2 w domu - rodzeństwo wykarmione ze smoczka za młodu bo ich matkę potrącił samochód jak miały 2 tygodnie :( ale wyrosły na piękne, duże i zdrowe koty :D

Dziewczynka - modelka ;p


Chłopiec - leniuszek



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-17 14:24 przez Wilandra.

zweryfikowana
Posty: 94
Ostrzeżenia: 1/5

KOTKI PERSY

17 sty 2012 - 14:23:42

Cytat
Wilandra
Ja mam osobiście 2 w domu :)

i jak sie spisuja?? zapewne masz kocice i kota??

KOTKI PERSY

17 sty 2012 - 14:24:12

ja mam kotke ,persa. cala biala, pomaranczowe oczy,Gabi sie wabi. nie wiem,czy to w tej rasie standard,ale moj kot jest wielkim pieszczochem, trzeba sie nia zajmowac jak dzieckiem ,nosic,piescic 24h/dobe.;) czesto oczesz kota,bo jak sie zrobia koltuny,a robia szybko,to bedzie tragedia

KOTKI PERSY

17 sty 2012 - 14:25:36

Ja mam białego persa i 3 inne koty i nie widzę między nimi różnicy w charakterze oprócz tego, że ten perski jest bardziej złośliwy.

KOTKI PERSY

17 sty 2012 - 14:27:58

miałam przez 16 lat persa - leniuszek ale i pieszczoch :) jedyną niedogodnością to potrzeba stałego czesania aby się nie kudlił no i u nas pod koniec doszła choroba nerek :/

KOTKI PERSY

17 sty 2012 - 14:27:59

Cytat
madzik255
Cytat
Wilandra
Ja mam osobiście 2 w domu :)

i jak sie spisuja?? zapewne masz kocice i kota??
Tak :)

A co do spisywania... różnie czasami brykaja i rozrabiają, ona jest bardziej towarzyska i się lubi łasić i żeby ją głaskać a on to typ samotnika i głodomor wielki ;p

I popieram koty muszą być codziennie albo co 2gi dzień czesane bo potem się zfilcują i niestety tylko golenie zostanie :/


Warto tym kotom kupować również takie chrupki specjalne np Whiscas na kłaczki i stosować ich podawanie jak na opakowaniu pisze - nie więcej niż zalecają!!! (w takim plastikowym pojemniczku w kształcie głowy kociej z uszkami)[/quote]



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-17 14:31 przez Wilandra.

KOTKI PERSY

17 sty 2012 - 14:29:11

ooo tak ,wlasnie ! gdy za malo poswieca sie uwagi kotkowi, potrafi sie odwdzieczyc. moj ,aby zrobic na zlosc, zostawil kilka razy niespodzianke na panelach,choc kuweta byla czysta

KOTKI PERSY

17 sty 2012 - 14:33:10

Cytat
elkyyy
ooo tak ,wlasnie ! gdy za malo poswieca sie uwagi kotkowi, potrafi sie odwdzieczyc. moj ,aby zrobic na zlosc, zostawil kilka razy niespodzianke na panelach,choc kuweta byla czysta
A to złośliwiec ;p moim takie coś sie zdarzyło też ale właśnie jak dzień w domu nie było i kuweta była brudna

KOTKI PERSY

17 sty 2012 - 14:34:59

ja też mam taką czarną :) nie lubi dotykania : nigdy i nigdzie, ale lubi ganiać za sznureczkami, zabawkami, biega po domu jak szalona przez pół dnia ;p nie chce jeść nic innego jak whiskas, innymi karmami gardzi, wędlinami, mięskiem- gotowanym i surowym, a pić chce tylko mleko - wody nie ruszy

KOTKI PERSY

17 sty 2012 - 14:37:56

ja mam kotke perska Praline, ma trzy lata i uwielbia sie bawic, nawet troche mnie tym meczy, nie jest takze zarlokiem, wybredna, je malo i tylko ulubione karme. Wiec nie wszystkie persy to leniuchy i obzartuchy:)
Ale zlosliwa jest gdy nie zwraca sie na nia uwagi np. drapie meble,. normalnie tego nie robi, ma drapak, ale gdy jest zla specjalnie go drapie; tak samo glosniej tupie gdy chce by ja zawolac

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

KUPIĘ PSA ! alaskan malamute