Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 4 ... 8 9 10 -->

Przygarnę kotka w typie rasy persa. Rodowody mnie nie interesują. Zgorzelec-Lubań-Bolesławiec i okolica do 100km.

zweryfikowana
Posty: 270
Ostrzeżenia: 1/5

Przygarne kroliczka - Śląsk ;D

kota- warszawa

piszcie na priv :)

Cytat
dominix5
przygarnę wieiwiorke lub szynszyla

CHĘTNIE ZAOPIEKUJĘ SIE SZYNSZYLKĄ!!!

a ja chętnie bym przygarneła papuga ŻAKO :):) chociaż to raczej mało relane aby ktoś chciał go oddać za darmo :)

nie mogę czytać tego wątku, bo uważam za poniżej krytyki wymagania co do rasy psa/kota. Jak tak Wam się podoba konkretna rasa, to sobie kupcie! Jeśli Was nie stać, to nie utrzymacie też zwierzaka.

Dziewczyny zaglądajcie do schronisk, tam tyle biednych zwierzaków jest, które czekają na jakiś dom... Szczególnie psy :( pokażmy dobre serce a nie jakieś nasze wymagania, że musi być taki i taki...

Szczecin i okolice (100km)



Cytat
Eduarda
nie mogę czytać tego wątku, bo uważam za poniżej krytyki wymagania co do rasy psa/kota. Jak tak Wam się podoba konkretna rasa, to sobie kupcie! Jeśli Was nie stać, to nie utrzymacie też zwierzaka.
Nie moża się tu nie zgodzić.
Zresztą prawda jest taka,że nikt Wam nie odda za darmo rasowego psa/kota/ drogiego zwierzaka jakim jest szynszyl, tchórzofretka itp. może i zdarzają się takie przypadki,że ktoś nie może dłużej ich hodować i na gwałt szuka nowego właściciela ale nie róbcie sobie tutaj koncertu życzeń.

przygarnę kotka, najlepiej malutkiego. lubelskie.

zweryfikowana
Posty: 284
Ostrzeżenia: 1/5

Miały być same ogłoszenia bez dyskusji nie rozumiem po co wszystko krytykujecie ? ;/ może akurat sie znajdzi ektoś kto takie akurat zwierze ma do oddania a po co kupować za 2000 skoro nie interesują nas rodowody skoro można jakiemuś pomóc ja w swojej okolicy schroniska nie mam a bardzo chce Mopsa jeżeli ktoś ma i musi oddać to chętnie wezme jesli nie to sobie kupie i tyle a każdy własciciel jest zobowiązan do powiadomieniach o chorobach pupila i nie waze czy kosztuje 500 zł czy 5000.



Wiec Mops najlepiej szczeniak jestem z Głogowa ale moge też wziąć z Poznania bo czasami tam bywam będę bardzo wdzięczna i odpowiedzialnie zajme sie pupilem :)

Chetnie przyjme krolika, szynszyle, wiewiorke lub fretke :) czekam na prv
jestem z Kołobrzegu



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-10 20:54 przez farrahh.

a ja mogę przygarnąć konia,kucyka lub krowe :)

Dziewczyny. Pomóżcie schroniskom, nie kupujcie zwierzaków, weźcie je ze schroniska, zaangażujcie się w wolontariat. To bardzo proste, a zwierzaki ze schronisk są piękna, kochane i na prawdę wdzięczne za okazaną im miłość !

Bardzo chętnie chomika, albo świnkę morską, okolice Krakowa, woj. małopolskie. ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Świnka Morska - proszę o pomoc