Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 5 6 7 8 9 10 -->

Chętnie przygarnę kotka, jak najmłodszego, nie starszego niż pół roku, mniej więcej takiego jak na zdjęciu. Jestem zainteresowana kotkiem z długą lub półdługą sierścią, dobrze by było, jeśli byłby rudy. Kotek mieszkałby w dużym domu, z możliwością wychodzenia na dwór. W domku nie mamy małych dzieci, także kotek będzie bezpieczny :) Zapewnimy kotkowi najlepszą opiekę i dozgonną miłość :) mieszkam w Bydgoszczy
Czekam na kontakt mailowy, nalepiej ze zdjęciem kotka - lila994[małpa]interia.pl



Z CHĘCIĄ PRZYGARNĘ KOCIAKA Z DŁUGĄ SIERŚCIĄ :) ZACHODNIOPOMORSKIE - KOSZALIN .



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-05 17:04 przez Olajjka.

przygarne szczeniaka amstaffa ;)

niezweryfikowana
Posty: 887
Ostrzeżenia: 2/5

przygarnę psa, szczeniaka, najlepiej suczkę.
będzie mieszkał/a w domu z dużym ogrodem, dwójką dzieci (4 i 6l), dziadkami oraz z 3 innymi psami (jeden 13letni staruszek i 2 innych :)).
psiak docelowo musi być niewielkich rozmiarów (max do kolana), gdy dorośnie zostanie wykastrowany/wysterylizowana.
:)

przygarnę/kupię szpica, pomeraniana albo boo, najlepiej małego. Proszę o kontakt na priv. Dziękuję i pozdrawiam

niezweryfikowana
Posty: 887
Ostrzeżenia: 2/5

niusiaa: mam nadzieję, że wiesz iż 'boo' to imię, anie rasa..

z chęcią przygarnę pieska - chihuahua, yorka ,mopsa lub shih tzu ewentualnie kota persa z okolic Bielska Białej

oddam w dobre rece kociaka ,jest maly ma dopiero pare tygodni ,czarny w biale latki ,okolice Olsztyna :)

Cytat
anjuchaprim
niusiaa: mam nadzieję, że wiesz iż 'boo' to imię, anie rasa..

haha ; d

Cytat
gabi_pisarek
z chęcią przygarnę pieska - chihuahua, yorka ,mopsa lub shih tzu ewentualnie kota persa z okolic Bielska Białej

nie ważne jaka rasa byle był modny :(

Pamiętaj że psy żyją do 16 lat w tym czasie moda zmieni się kilka razy

aha i doczytaj o rasach to ważne, yorki to psy polujące, mopsy sa chorowite i wypadają im oczy

Cytat
Niusiaa
przygarnę/kupię szpica, pomeraniana albo boo, najlepiej małego. Proszę o kontakt na priv. Dziękuję i pozdrawiam

nie ma takiej rasy jak boo, radze najpierw zapoznać się dokładnie z rasą a później pomyślec o kupnie a nie patrzeć tylko na wygląd psa

ja z chęcia przygarnę jakiegoś małego psa ale to dopiero za pół roku jak wrócę za granicy, mieszkam teraz u chłopaka i smutno mi jest bez psiaka tutaj :/

Poszukuję świnki morskiej rasy skinny(bez sierści) gdyby ktoś cos wiedział prosze o kontakt.

Dziewczyny poznajcie Mrynię.
Kotka została uratowana przez moją siostrę i jest mniejsza niż karton mleka.
Kotka jest przezabawana, mruczna i korzysta z kuwety.
Została odrobaczona i odpchlona tylko szuka dobrego domku na stałe.
Najlepiej niewychodzącego :)
Może ktoś z Wrocławia poszukuje cudownej towarzyszki dla dzieci do domu ? Albo przyjaciela dla siebie?



Przygarnę zwierzaka! - wątek zbiorczy

20 paź 2013 - 18:48:24

W schronisku Kundelek są małe kotki, to dobre wyjście ; można powiedzieć , że uratujesz mu życie, co 4 zwierzę w schronisku nie przeżywa :(

Minutka - mała królewna szuka domku!

Ogłoszenie grzecznościowe

Takie cudeńka nie powinny spędzać swojego "dzieciństwa" w schronisku. Każda normalna osoba o tym wie. Każda oprócz durnia, który takie maleństwo wywala w kartonie pod bramami schronu... Minutka to ok 2-miesięczna sunia, która szuka domku. Została odrobaczona, a przed wydaniem do adopcji zostanie również zaszczepiona. Szukamy dla niej cudownego, a przede wszystkim odpowiedzialnego domu. Takiego, w którym zwierzak jest częścią rodziny. Bedzie malutka lub max średnia- ma bardzo drobniutka budowę.


kontakt
****@**** (dla własnego dobra nie podawaj emaili na forum. Administracja) lub nr telefonu podam na priv



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

West Highland White Terrier