Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

wczoraj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

wczoraj o 15:49

Zapalenie pęcherza

wczoraj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 5 6 7 8 9 10 -->
zweryfikowana
Posty: 1.269
Ostrzeżenia: 1/5

przygarne gryzonia malego

Cytat
xpalinkax
przygarne gryzonia malego

Jaka miejscowość?

Ja z chęcią przygarnę pieska - chihuahua, yorka albo shih tzu ;) Wrocław

Przyjmę (przygarnę, kupię szynszylę) zalezy mi na maluszku, najlepiej szarym, może być bez klatki ( wszystko mam). Nie więcej niż dwa :)

Gdzieś z woj. warmińsko-mazurskiego.

hej dziewczyny ;) z checia przygarne psiaka :) szczeniaczka. Zalezy mi zeby bylo za darmo bo nie jestem zbytnio przy kasie- dam czekolade ;D ;) ale bedzie mial u mnie jak najlepiej! wymarzyl mi sie labrador, ale jak macie jakiegos innego slicznego i grzecznego to tez przyjme ;) wielkopolska lub okoliczne wojewodztwa- dojade :)

ok, usuwam posta, bo koleżanki zamiast grzecznie wyjaśnić naskakują z powodu mojej niewiedzy (DO KTÓREJ MAM PRAWO :])



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-09 16:24 przez natufek.

Cytat
natufek
Przygarnę, a nawet kupię (500-600zł) szczeniaczka Yorka, samca najlepiej, koniecznie bez rodowodu. Olsztyn, okolice - błagam!

Już pół roku szukam dobrej okazji, nie stać mnie zbytnio na droższego...
Wzięłabym psiaka ze schroniska, ale mam uczulenie na sierść, mieszkanie średniej wielkości, więc szczeniak mógłby się przyzwyczaić do takich warunków, starsze i większe psy mogłyby mieć z tym problem. :(

Handel zwierzakami nierasowymi (bez rodowodu) jest nielegalny. Kiedy to do was dotrze ludzie?!

Poza tym york to niby nie pies i Cie nie uczuli? Można znaleźć w schroniskach małe pieski, ale nie, lepiej kupić z pseudohodowli. Wstydź się !!!!!!!



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-09 15:09 przez dzikafretka.

Cytat
natufek
Przygarnę, a nawet kupię (500-600zł) szczeniaczka Yorka, samca najlepiej, koniecznie bez rodowodu. Olsztyn, okolice - błagam!

Już pół roku szukam dobrej okazji, nie stać mnie zbytnio na droższego...
Wzięłabym psiaka ze schroniska, ale mam uczulenie na sierść, mieszkanie średniej wielkości, więc szczeniak mógłby się przyzwyczaić do takich warunków, starsze i większe psy mogłyby mieć z tym problem. :(

Ręce opadają!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Cytat
dzikafretka
Cytat
natufek
Przygarnę, a nawet kupię (500-600zł) szczeniaczka Yorka, samca najlepiej, koniecznie bez rodowodu. Olsztyn, okolice - błagam!

Już pół roku szukam dobrej okazji, nie stać mnie zbytnio na droższego...
Wzięłabym psiaka ze schroniska, ale mam uczulenie na sierść, mieszkanie średniej wielkości, więc szczeniak mógłby się przyzwyczaić do takich warunków, starsze i większe psy mogłyby mieć z tym problem. :(

Handel zwierzakami nierasowymi (bez rodowodu) jest nielegalny. Kiedy to do was dotrze ludzie?!

Poza tym york to niby nie pies i Cie nie uczuli? Można znaleźć w schroniskach małe pieski, ale nie, lepiej kupić z pseudohodowli. Wstydź się !!!!!!!

Po pierwsze - jestem tylko człowiekiem, wielu rzeczy nie wiem i nie rozumiem dlaczego na mnie naskakujesz, skoro odezwałam się tutaj pierwszy raz? Powiedziałabyś raz, grzecznie - zrozumiałabym.

Po drugie - jestem uczulona na SIERŚĆ, nie na psa - mała różnica, bo przy psach ze zwykłą sierścią kicham, przy yorkach i innych z włosiem nie.
I nie szukam pseudohodowli, tak dla wyjaśnienia.

I nie będę się niczego wstydzić.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-09 16:30 przez natufek.

Kiedyś jak byłam mała, znalazłam wychudzonego kotka. Mieszkał ze mną ten kot przez 18 lat! niestety, odszedl juz ze starości...dom bez niego pusty, dosłownie coś umarło, ucichło... koszmar. Tak smutno :(

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
natufek
Cytat
dzikafretka
Cytat
natufek
Przygarnę, a nawet kupię (500-600zł) szczeniaczka Yorka, samca najlepiej, koniecznie bez rodowodu. Olsztyn, okolice - błagam!

Już pół roku szukam dobrej okazji, nie stać mnie zbytnio na droższego...
Wzięłabym psiaka ze schroniska, ale mam uczulenie na sierść, mieszkanie średniej wielkości, więc szczeniak mógłby się przyzwyczaić do takich warunków, starsze i większe psy mogłyby mieć z tym problem. :(

Handel zwierzakami nierasowymi (bez rodowodu) jest nielegalny. Kiedy to do was dotrze ludzie?!

Poza tym york to niby nie pies i Cie nie uczuli? Można znaleźć w schroniskach małe pieski, ale nie, lepiej kupić z pseudohodowli. Wstydź się !!!!!!!

Po pierwsze - jestem tylko człowiekiem, wielu rzeczy nie wiem i nie rozumiem dlaczego na mnie naskakujesz, skoro odezwałam się tutaj pierwszy raz? Powiedziałabyś raz, grzecznie - zrozumiałabym.

Po drugie - jestem uczulona na SIERŚĆ, nie na psa - mała różnica, bo przy psach ze zwykłą sierścią kicham, przy yorkach i innych z włosiem nie.
I nie szukam pseudohodowli, tak dla wyjaśnienia.

I nie będę się niczego wstydzić.

A czego szukasz? Pieska na baterie? One też nie posiadają rodowodu, kupisz w sklepie, legalnie, a nie od pseudohodowcy.
Co Ty w ogóle za pierdy wypisujesz dziewczyno? Piszesz, że chcesz psa RASY ale BEZ RODOWODU no i oczywiście NIE OD PSEUDOHODOWCY.
Przeczytałaś siebie? Dalej nie widzisz absurdu?
Tak, handel takim 'towarem' jest nielegalny, skoro chwalisz się nieznajomością prawa [a nieznajomość prawa nie zezwala na jego łamanie], to chociaż już nie brnij dalej w brednie, że nie chcesz od pseudo, bo właśnie tego chcesz.

Jak po pół roku poszukiwań nie byłaś w stanie odłożyć kolejnych kilku stówek na psa RASOWEGO, to idź Ty lepiej po zabawkę do sklepu, bo nie wiem jak Ci pójdzie utrzymanie psa, który został spłodzony z nieprzebadanych rodziców.
Szerokiej drogi..

Cytat
matra
Cytat
natufek
Cytat
dzikafretka
Cytat
natufek
Przygarnę, a nawet kupię (500-600zł) szczeniaczka Yorka, samca najlepiej, koniecznie bez rodowodu. Olsztyn, okolice - błagam!

Już pół roku szukam dobrej okazji, nie stać mnie zbytnio na droższego...
Wzięłabym psiaka ze schroniska, ale mam uczulenie na sierść, mieszkanie średniej wielkości, więc szczeniak mógłby się przyzwyczaić do takich warunków, starsze i większe psy mogłyby mieć z tym problem. :(

Handel zwierzakami nierasowymi (bez rodowodu) jest nielegalny. Kiedy to do was dotrze ludzie?!

Poza tym york to niby nie pies i Cie nie uczuli? Można znaleźć w schroniskach małe pieski, ale nie, lepiej kupić z pseudohodowli. Wstydź się !!!!!!!

Po pierwsze - jestem tylko człowiekiem, wielu rzeczy nie wiem i nie rozumiem dlaczego na mnie naskakujesz, skoro odezwałam się tutaj pierwszy raz? Powiedziałabyś raz, grzecznie - zrozumiałabym.

Po drugie - jestem uczulona na SIERŚĆ, nie na psa - mała różnica, bo przy psach ze zwykłą sierścią kicham, przy yorkach i innych z włosiem nie.
I nie szukam pseudohodowli, tak dla wyjaśnienia.

I nie będę się niczego wstydzić.

A czego szukasz? Pieska na baterie? One też nie posiadają rodowodu, kupisz w sklepie, legalnie, a nie od pseudohodowcy.
Co Ty w ogóle za pierdy wypisujesz dziewczyno? Piszesz, że chcesz psa RASY ale BEZ RODOWODU no i oczywiście NIE OD PSEUDOHODOWCY.
Przeczytałaś siebie? Dalej nie widzisz absurdu?
Tak, handel takim 'towarem' jest nielegalny, skoro chwalisz się nieznajomością prawa [a nieznajomość prawa nie zezwala na jego łamanie], to chociaż już nie brnij dalej w brednie, że nie chcesz od pseudo, bo właśnie tego chcesz.

Jak po pół roku poszukiwań nie byłaś w stanie odłożyć kolejnych kilku stówek na psa RASOWEGO, to idź Ty lepiej po zabawkę do sklepu, bo nie wiem jak Ci pójdzie utrzymanie psa, który został spłodzony z nieprzebadanych rodziców.
Szerokiej drogi..

OK - nie brnę. Dostrzegam absurd w swojej wypowiedzi, dzięki za zwrócenie uwagi i za wyjaśnienie. :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-09 16:41 przez natufek.

zweryfikowana
Posty: 554
Ostrzeżenia: 2/5

przygarnę nimfę albo inną z średnich lub większych papug ;]

przygarnę myszki - samiczki woj .mazowieckie - mogę odebrać w warszawie

kupię ratlerka - pomorskie Słupsk

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Imię dla suni, pomożecie ?