Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

przygarnę szczurka (najlepiej takiego góra miesiecznego!) albo dwa i najlepiej szczurzycę! priv ;)

zweryfikowana
Posty: 486
Ostrzeżenia: 1/5

Ja przygarnę fretkę, chomika, albo szczurka może byc kilk i koniecznie z mieszkankiem :)Jestem z Warszawy. Dodam, że za fretkę, mogę zapłącić góra 50 zł, bo więcej po prostu nie mam :(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-29 23:26 przez Akeelah.

Ja mam małe zoo 2 ptaszniki białokolanowe, amstaffa, pudelka i chętnie przygarniemy razem z chłopakiem jakieś węże, pająki, czy jakieś jaszczury. Nie kupujemy bo nie ma takiej potrzeby ale jeśli ktoś pilnie będzie chciał oddać to chętnie przyjmiemy do naszej rodzinki

Przygarne kotka najlepiej do 3-4 miesiecy woj. mazowieckie :)

Chętnie przygarnę gekona lub inną jaszczurkę;)

przygarnę szczeniaczka rasy shih tzu

przygarnę pieska .. lubuskie..
tylko nie piszcie że mam iśc do schroniska bo nie mam odwagi za dużo cierpienia tam i wziełabym wszystkie :(

zweryfikowana
Posty: 915
Ostrzeżenia: 1/5

przygarnę szczeniacza (piesek nie suczka) rasy husku lub owczarek woj Śląskie okolice Rybnik Gliwice

Szukam ptaszka najlepiej papużki ale nie koniecznie :)
Chorzów i okolice...

przygarnę kotka, najlepiej długowłosego. byłabym przeszczęśliwa, gdyby to był maine coon, norweski leśny lub brytyjski. :)

Hej. Wiecie może czy ktoś z waszych znajomych, albo może natknęłyście się na ogłoszenie o oddanie maltańczyka? Jeśli macie jakiekolwiek info dajcie mi znać proszę, z góry dziękuje ;)

Jeśli chcesz rasowego psa to sobie kup. Jeśli chcesz po prostu psa przyjaciela- wybierz się do schroniska.

zweryfikowana
Posty: 837
Ostrzeżenia: 1/5

przygarnę pieska;)
najbardziej mi zależy na jakimś małym- chihuhaha, york
z dużych mogłabym przygarnąć labradora, goldena, pitt bulla

Aktualnie mieszkam w Tychach (koło Katowic), ale na Święta Wielkanocne będę pod Warszawą (dokładnie Zalesie Górne).

Za jakieś 3 miesiące na stałe będę w ZG, więc większy pies będzie miał dużo ruchu, mieszkałby w domku jednorodzinnym z dużą działką. Jeżeli pies będzie z Mazowieckiego, będzie możliwość widywania się z nim w Zalesiu.

Pies, który miałby parę lat MUSI być przyjaźnie nastawiony do dzieci (mam 6 miesięcznego dzieciaczka w domu).

Proszę pisać na prywatnych wiadomościach :)

uważajcie przy braniu do siebie zwiezaka żeby nie był chory kupiłam owczarka 3 miesięcznego który miał przepukline o której mnie nie poinformowano

candy1989 zapewne zapłaciłaś za niego 500zł i był bez rodowodu.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

POMAGACIE?