Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 487
Ostrzeżenia: 1/5

Po 10 latach to ten piesek traktuje schronisko jak dom i wcale nie jestem przekonana czy dobrze dla niego będzie, gdy ktoś go zabierze. Moi znajomi zaadoptowali kiedyś dwa psy- jednego młodego, a drugiego właśnie takiego staruszka i ten staruszek, który naprawdę długo był w schronisku przy każdej okazji uciekał i tam wracał. A w domu, pomimo otrzymanej opieki i miłości był po prostu smutny i tęsknił. No, ale może ten zareaguje inaczej. Szkoda psa. Tego i wszystkich innych, które nie mają dobrego domu.

Mój pies skacze jak kangur :P

zweryfikowana
Posty: 554
Ostrzeżenia: 2/5

psiak 13 grudnia pojechał do domu z Zabrza aż do Szczecina i ma się świetnie! Akceptuje koty, jest zakochany w ludziach i szczęśliwy, więc myslę, że jednak warto :)

Cytat
starababa
Po 10 latach to ten piesek traktuje schronisko jak dom i wcale nie jestem przekonana czy dobrze dla niego będzie, gdy ktoś go zabierze. Moi znajomi zaadoptowali kiedyś dwa psy- jednego młodego, a drugiego właśnie takiego staruszka i ten staruszek, który naprawdę długo był w schronisku przy każdej okazji uciekał i tam wracał. A w domu, pomimo otrzymanej opieki i miłości był po prostu smutny i tęsknił. No, ale może ten zareaguje inaczej. Szkoda psa. Tego i wszystkich innych, które nie mają dobrego domu.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-01-04 19:37 przez oleczka2112.

Cytat
Kessie71
Dziewczyny, często jesteście niezawodne dlatego postanowiłam tu napisać:

9 listopada do schroniska przyszła młoda dziewczyna oddać psa, bo jej się... znudził.
Tym biednym pieskiem jest 12-letni doberman, przyprowadziła go wychudzonego i z raną pod okiem w wyniku pogryzienia, dziewczyna twierdziła, że w takim stanie odebrała go z hotelu, w którym pies do niedawna przebywał. Onys jest kochanym, poczciwym starszym panem. Bardzo przeżywa rozłąkę :( całymi dniami śpi lub leży wpatrując się w jeden punkt.
Jest bardzo spokojny zarówno w stosunku do ludzi jak i innych psów.
Wyniki badań jak na swój wiek ma dobre, tylne łapki trochę "szczudłowate", ale jak na tą rasę i ten wiek to nie ma tragedii.
W schronisku na razie przebywa w izolatce, ale po wyleczeniu zostanie przeniesiony na boks ogólny, a tam biedak nie ma szans, zwłaszcza, że nadchodzą mrozy.

Onysowi jest potrzebny dom, w którym mógłby dokonać swojego żywotu. Może się znajdzie jakiś miłośnik rasy, który przygarnie staruszka na jego ostatnie dni?!

wątek na dogo: KLIK


<moderacja - korekta tytułu>

fajny pies)

zweryfikowana
Posty: 554
Ostrzeżenia: 2/5


Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-02-22 21:37 przez oleczka2112.

niezweryfikowana
Posty: 36
Ostrzeżenia: 4/5

nie wiem jak można pozbywać się swojego zwierzaka. ja tam swojego nikomu bym nie oddała, za żadne pieniądze

niezweryfikowana
Posty: 13
Ostrzeżenia: 6/5

pamiętajmy o tym ze jak przygarniamy psa to oprócz miłości musimy sie nim opiekować. czasami nasz nowy domownik ma pchły lub meczą go robaki wtedy musimy iść do weterynarza a najlepiej zaraz jak przygarniemy pieska lub kotka wybrać sie do weterynarza.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-07-15 08:27 przez moderator.

Cytat
obityno
nie wiem jak można pozbywać się swojego zwierzaka. ja tam swojego nikomu bym nie oddała, za żadne pieniądze
też nie mogę tego zrozumieć??

Oddam pieska suczek i kociczka małe pilnie proszę pisać na priv

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jakie zwierzątko wybrać?