Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cytat
lenkovv
Piękna sunia!

Bardzo podobna do mojego psa, który zginął niedawno. Niestety też nie pomogę. Rodzice póki co nie chcą żadnego psa, a ja mieszkam w wynajmowanym mieszkaniu...

Nie moge przygarnąć pieska, jestem również z daleka ale udostępnię chociaż na fejsie :)
Piesek cudowny, bardzo kocham zwierzęta i serce mi się kraja jak widzę takie "sierotki" i myślę co one przeszły albo przechodzą w schronisku :(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-06 18:15 przez Marteczka91.

Słodka psina, moja mama kiedyś chciała wziąć psiaka ze schroniska i wiecie co? Nie dali jej. Ona chciała małego kundelka, tak żeby nie niszczył jej kwiatków to cały czas proponowali jej same duże psy. Poza tym na wizycie przedadopcyjnej szukali przysłowiowej "dziury w całym". A to siatka była zbyt niska wg nich pies będzie uciekał, a to że kwiatki ma więc będzie niszczył, a chyba najbardziej nie spodobało im się to że mama powiedziała że latem spałby w budzie a zimą mógłby spać w domu. ( w budzie nie oznacza że byłby na łańcuchu po prostu biegałby sobie swobodnie. Po tej całej akcji trochę zraziłam się do brania psa ze schroniska. Kupiłam pieska i wg mnie niczego mu nie brakuje, jest bardzo kochany, śpi sobie w domu na poduszce, jest straszną przytulanką. Chcieliśmy dać nowy dom psu ze schroniska, a zostaliśmy potraktowali trochę tak jakbyśmy chcieli go skrzywdzić. Szczerze mówiąc trochę mnie to zabolało, bo uwielbiam psy, odkąd pamiętam zawsze jakiegoś mieliśmy.

Cytat
magi25
Słodka psina, moja mama kiedyś chciała wziąć psiaka ze schroniska i wiecie co? Nie dali jej. Ona chciała małego kundelka, tak żeby nie niszczył jej kwiatków to cały czas proponowali jej same duże psy. Poza tym na wizycie przedadopcyjnej szukali przysłowiowej "dziury w całym". A to siatka była zbyt niska wg nich pies będzie uciekał, a to że kwiatki ma więc będzie niszczył, a chyba najbardziej nie spodobało im się to że mama powiedziała że latem spałby w budzie a zimą mógłby spać w domu. ( w budzie nie oznacza że byłby na łańcuchu po prostu biegałby sobie swobodnie. Po tej całej akcji trochę zraziłam się do brania psa ze schroniska. Kupiłam pieska i wg mnie niczego mu nie brakuje, jest bardzo kochany, śpi sobie w domu na poduszce, jest straszną przytulanką. Chcieliśmy dać nowy dom psu ze schroniska, a zostaliśmy potraktowali trochę tak jakbyśmy chcieli go skrzywdzić. Szczerze mówiąc trochę mnie to zabolało, bo uwielbiam psy, odkąd pamiętam zawsze jakiegoś mieliśmy.

to jest Polska.. na pewno "lepiej" mu będzie w tych ciasnych boksach w schronisku :(

Cytat
anka5678
Z miłą chęcią oddam : http://alle.pl/oddam-ubrania <-- coś dla cb ;)

Z pewnością przyda się psu :)

pocieszna sunia, nie mam mozliwosci, by wziac kolejnego psa. Mam nadzieje, ze szybko znajdzie nowy dom.

Mały spokojny piesek szuka stałego domu Rybnik DT

Malutki Pablo ma około 8 lat. Trafił do schroniska w Jastrzębiu Zdroju, obecnie znajduje się w domu tymczasowym w Rybniku.

Piesek jest oazą spokoju. Chętnie poznaje nowych psich towarzyszy, absolutnie nie wykazuje wobec nich (właściwie wobec nikogo) agresji.

Pablo to typowy piesek- przytulanka, który może godzinami leżeć i być głaskany. Bez problemu można go czesać, myć, zabrać mu miskę, dotknąć ogona, łap itp.

Pies jest zaszczepiony, wysterylizowany i zaczipowany.

Będzie idealnym towarzyszem dla starszej osoby.
Mimo tego że piesek nie potrzebuje dużo czasu na spacery, najlepiej będzie się czuł na podwórku gdzie spokojnie przeżyje resztę swojego życia.

tel. 733804559
mail: ****@**** (dla własnego dobra nie podawaj emaili na forum. Administracja)

Można kontaktować się ze mną o każdej porze, odpowiem na każde pytania, odpisze na każdego maila i smsy.
Obydwa pieski znalazły już swoje domki :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-21 00:24 przez umarloczek.

Kochani Kochani!!! dnia 2014-06-03 jadąc obwodnicą zauważyłam że błąka się pies, a raczej same kośći biegające:(NIE MOGLAM BYC OBOJETNA, chcąc ją złapać poszłam za nią w pole i okazało się że ma 7 małych wychudzona strasznie- maluchy OK. Zostawiłam je u siebie aż podrosną ale potrzebuje kogoś kto wziął by je za 1 MIESIĄC. Sunie zatrzymam ja,aLe 7 piesków już szuka domu! Bylabym szczeliwa jakby ktoś był z Lubelszczyzny:) Schronisko zapewni sterylizacje, zachipowanie itd. Wiecej na PRIV!



Słuchajcie dziewczyny, jest sprawa :) Mały Gacus szuka domu i odpowiedzialnych opiekunów. Kociak ma około 6 tygodni, lada dzień będzie całkowicie samodzielny i pilnie szuka swojego człowieka. Jest bardzo żywiołowy i ciekawy świata. Gacus mieszka w okolicach Czarnego, woj. pomorskie. Możliwy transport kociaka w okolice Szczecinka, Człuchowa, Słupska. Ogólnie województwo pomorskie i górna Wielkopolska.
Jeśli nie możecie go przygarnąć to bardzo proszę, chociaż podbijajcie wątek, to bardzo pilna sprawa bo za kilka dni zostanie całkowicie sam :(



niezweryfikowana
Posty: 1.573
Ostrzeżenia: 1/5

Boże jaki piękny.. Ja bym wzięła, ale będę mogła dopiero za rok:(

No piękny, ale cały czas czeka na swojego człowieka :( Ja wzięłam jego brata, ale niestety jego już nie mogę...

ja ostatnio przygarnełam tez takiego maluszka z ulicy ..
słodki kociak .. mam nadzieje ze ktos go przygarnie
jak sie podbija wątek ? chetnie podbije



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-08 17:14 przez hydrobud4.

zweryfikowana
Posty: 123
Ostrzeżenia: 1/5

Śliczny też mam kotkę ....ze schroniska ;)oby znalazł dom .

Watek podbija się po prostu na niego odpowiadając. Można co jakiś czas wpisywać nową odpowiedź o treści "podbijam". Wtedy wątek będzie cały czas na głównej stronie ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co to za zwierzę?