Obecnie rozmawiamy o:

free spin za rejestracje

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

śmieszy mnie troche nazywanie psa polskimi ludzkimi imieniami. hahaha osta widzialam buldożerka francuskiego który jak był grzeczny miał na imie Romek... ale jak pzrestawał słuchać to ROMAN :D
albo kolezanka mi opowiadala ze słyszała ja jakiś pies, taki kundel zwyczajny miał na imie... Mateusz xD

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Dawaj, ten firmowy uśmiech :)

Jak tylko trafię na taki moment że da sobie zrobić zdjęcie od razu je wrzucę :) Gdy tylko chcę cyknąć fotkę sunia od razu przychodzi się przytulić także jest ciężko.

Oczywiście imię można zmienić, nie widzę problemu! :)

niezweryfikowana
Posty: 2.943
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
_Bianka_
śmieszy mnie troche nazywanie psa polskimi ludzkimi imieniami. hahaha osta widzialam buldożerka francuskiego który jak był grzeczny miał na imie Romek... ale jak pzrestawał słuchać to ROMAN :D
albo kolezanka mi opowiadala ze słyszała ja jakiś pies, taki kundel zwyczajny miał na imie... Mateusz xD
Ona szuka domu a nie imienia :)

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Będę tu zaglądać :)

Cytat
_Bianka_
śmieszy mnie troche nazywanie psa polskimi ludzkimi imieniami. hahaha osta widzialam buldożerka francuskiego który jak był grzeczny miał na imie Romek... ale jak pzrestawał słuchać to ROMAN :D
albo kolezanka mi opowiadala ze słyszała ja jakiś pies, taki kundel zwyczajny miał na imie... Mateusz xD

Miałam kiedyś psa, dawno temu, jako dzieciak, który miał na imię Jurek i kiedyś do ojca przyjechał znajomy też Jerzy, a ja na tego psa Jurek ! Jurek ! A mój tato: cicho, bo kolega przyszedł i on też Jurek.

a niestety nie pomogę mam już jednego psa, którego wzięłam z ulicy i na więcej sobie pozwolić nie mogę

niezweryfikowana
Posty: 1.573
Ostrzeżenia: 1/5

szkoda, że tak daleko, moi rodzice pewnie by wzieli :(

Cytat
_Bianka_
śmieszy mnie troche nazywanie psa polskimi ludzkimi imieniami. hahaha osta widzialam buldożerka francuskiego który jak był grzeczny miał na imie Romek... ale jak pzrestawał słuchać to ROMAN :D

haha .Zuzanna uśmiech!

Cytat
Slyth
szkoda, że tak daleko, moi rodzice pewnie by wzieli :(

A jak daleko? :)

niezweryfikowana
Posty: 1.573
Ostrzeżenia: 1/5

pod Zamościem :(

Cytat
malmie
Będę tu zaglądać :)

Cytat
_Bianka_
śmieszy mnie troche nazywanie psa polskimi ludzkimi imieniami. hahaha osta widzialam buldożerka francuskiego który jak był grzeczny miał na imie Romek... ale jak pzrestawał słuchać to ROMAN :D
albo kolezanka mi opowiadala ze słyszała ja jakiś pies, taki kundel zwyczajny miał na imie... Mateusz xD

Miałam kiedyś psa, dawno temu, jako dzieciak, który miał na imię Jurek i kiedyś do ojca przyjechał znajomy też Jerzy, a ja na tego psa Jurek ! Jurek ! A mój tato: cicho, bo kolega przyszedł i on też Jurek.


albo inna moje koleznka nazwała psa Leszek, żeby było PIESEK LESZEK tak jak w tej durnej kreskówce na 4funTv xD tylko że jakiś tam sasiad miał na imie leszek wiec przypał był troche xDD

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

_Bianka_, czasami z tymi imionami mogą wyjść śmieszne sytuacje, ale i tak Zuza pasuje tej suczce :D

Autorko daj jakieś ogłoszenia w swojej okolicy, bo czasami szukamy daleko i nagle okazuje się, że ktoś blisko szuka.

Hej
Dziewczyny , pracuje w fundacij dla zwierzaków, często pomagam też w schronisku.Mam swoje 3 psiaki w domu 2 bulteriery i pit bulla.Są cudowne , rozpuszczone i często nie posłusze.Ale nikt nie jest w stanie zrozumiec tego co przechodzą psiaki w schronisku błagają wrecz o dom. O to ,żeby ktoś sie nimi zajął pogłaskał ...pokochał .One nie wymagają wiele . Są oddane i potrafią odwzajemnić miłośc komuś kto je przygarnie i pokocha. Zachęcam wszystkich do opieki nad takimi psiakami.
umarloczek-Jesteś wielka , już okazałaś wiele radości tej psince.Jeżeli jest ktoś kto może znalesc jej dom na stał e to było by super-wierze w to ze sie uda.Pamietaj jednak ze powrót do schroniska bedzie dla mniej największym cierpieniem . :(
Niedługo bede pracowała nad spotem reklamowym aby adoptować zwierzaki.
Pamietajmy ze więcej szczesciej wynika z dawania ....... A zwierzeta potrafią docenic czasami bardziej niż ludzie.Pozdrawiam
A imiona.... kwestia indywidualna !!! moje psiaki którymi opiekuje sie wirtualnie też mają ludzkie imiona. Myśle ,że warto bardziej skupić sie nad znalezieniem domku dla psiaka.
umarloczek- Postaram sie poszperać w twojej okolicy może bede mogłą pomóc nie ukrywam mieszkam .......daleko



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-06 18:03 przez niniczka.

Cytat
Slyth
pod Zamościem :(

Oł, ponad 400km. Poszukamy na razie bliżej :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co to za zwierzę?