Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

40 minut temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

SUNIA ZNALAZŁA DOM!!! ;))


-w typie pekińczyka
- suczka bedzie po sterylce
-wiek ok 5 lat
-miejscowość : Pabianice (teraz jest chyba w dt koło opola)

"Jest to sunia w wieku ok 5lat. Na oko mix pekińczyka. Ma dość ładne białe zęby z lekkim osadem. Żyje na opuszczonej posesji, która lada chwila ma zostać sprzedana...
A jej życie wyglądało tak...

Jej właścicielem był jakiś pijaczek, który przez większość czasu trzymał ją na podwórku...bez budy. Z czasem wyrzucili go stamtąd bo zadłużył dom, ale sunia została ponoć co jakiś czas gdy sąsiedzi go straszyli policją, sunię zabierał na miesiąc, dwa i znowu tam zostawiał. Rok temu człowiek zmarł. Syn to pijak i margines. Jest ponoć jakaś pani, która o sunię "dba". Nawet w tamtym roku zabrała ją do siebie od marca do grudnia i sunia znowu wróciła... Wg tej pani sunia chce tu być!! Ostatnio ją wykąpała, bo wyglądała strasznie.
Dbają o nią w sumie 4 osoby (sąsiedzi), dlatego sunia jest taka kwadratowa, bo ciągle ma pełno żarcia.

Niestety sunia co cieczkę rodziła... czyli przez te ok 5lat tam też SAMA wychowywała maluchy, które łaziły po całej działce i ulicy. Nie wszystkie przeżyły jak się domyślacie. Ludzie je zbierali z chodnika KOSZMAR.

Ostatnio sunia przegryzła jedną sztachetkę aby się wydostać i chodziła po ulicy, ale sąsiadka zabezpieczyła to miejsce.
Jedna pani zrobiła jej tam legowisko z poduszek, aby nie spała na ziemi.
Wielokrotnie prosiła SM o interwencję, ale piesek ładny, zadbany, grubiutki więc nie umiera i tak kończyła się sprawa.

Wg sąsiadki sunia nie miała jeszcze w tym roku szczeniaków, czyli jest duże prawdopodobieństwo że jest w ciąży lub zaraz będzie cieczka. Aczkolwiek Pani twierdzi że zawsze wiedziała o cieczkach bo widać było po jej zachowaniu.

Nie mogę przestać myśleć o tej suni Ona lubi dzieci, obok jest szkoła i zawsze dzieci ją zaczepiały, bawiły się z nią.

BŁAGAM WAS ZAKOŃCZMY TEN KOSZMAR. Niech to będzie ostatnia jej zima w tym miejscu!!! pilnie potrzebujemy DT!!!

kontakt w sprawie adopcji: 692486565, piechcia15 @ poczta.onet.pl"
(treść skopiowana ze strony Schroniska dla zwierząt w Pabianicach)





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-13 09:25 przez almamj.

Roczna Diana szuka nowego domu.
Kiedy była małym szczenięciem została podrzucona p. Iwonie, u której znalazła schronienie. Wyrosła na wspaniałą, wesołą suczkę, łagodną w kontaktach z ludźmi czasem wręcz nieśmiałą. Niestety los sprawił, że p. Iwona nie jest w stanie dłużej opiekować się Dianą i dlatego jest zmuszona szukać nowego domu dla swojej podopiecznej.
Mamy niewiele czasu. P. Iwona została skierowana do szpitala a podczas jej nieobecności Diana pozostanie bez opiekuna! Są dwa wyjścia, albo znajdziemy nowy dom albo Diana będzie musiała trafić do schroniska. I tu kolejny znak zapytania, ponieważ dzierżoniowski Azyl jest schroniskiem przyjmującym wyłącznie psy bezdomne, skierowane przez gminy.
Co w takiej sytuacji stanie się z Dianą?

Suczka jest młoda, zdrowa, nauczona czystości. Nadaje się do domu z ogrodem, ponieważ ofiarnie pilnuje domu ;) szczekaniem odstraszy potencjalnego złodzieja :)

Diana przebywa w Bielawie, woj. dolnośląskie.

Może tutaj znajdzie się ktoś kto pokocha Diankę?



Znów trafiłam na anons, który mnie poruszył: to historia młodego, wiernego i kochajacego psiaka, który przez ludzki egoizm i głupote zostal pozbawiony przedniej lapy.
teraz cdzeka na dobrych ludzi.
Ja mam 3 pieski, mieszkam na pietrze i nie ma mowy, bym mohgła go przyjąć :(
Ale moze któras z szafowiczek mysli o przyjęciu pod swój dach czworonoznego przyjaciela:
http://tablica.pl/oferta/na-trzech-lapach-ten-swiat-przemierzam-bo-nikt-nie-chce-takiego-zwierza-IDfgfd.html
i jeszcze jedna smutna historia i psiak szukający domku:
http://tablica.pl/oferta/bialy-mis-juz-nie-czeka-IDAycX.html



Witam :) Pilnie poszukuję domu dla psa, który przebywa u mnie. Proszę popytajcie kogo możecie, może znajdzie się osoba zainteresowana adopcją Tolka?

Tolek błąkał się po ulicach, w związku z tym trafił do schroniska. Był ogromnie wychudzony i przestraszony. Następnie trafił do mnie na Dom Tymczasowy. Kiedy dostał odrobinę miłości odżył i zaufał człowiekowi. Toluś jest ogromną przylepką, liże po rękach domaga się głaskania, bardzo łagodny i wdzięczny za każdy dobry gest. Uwielbia ludzi! Potrafi ładnie wykonywać komendy siad i łapa;) Tolek jest starszym pieskiem, jednak wierzę, że pomimo swojego wieku znajdzie się ktoś, kto zaopiekuje się Nim. Ma on w sobie bardzo dużo energii i radości, z powodzeniem może być też przyjacielem dla starszych dzieci. Żeby zobaczyć ile ma w sobie życia i radości trzeba go poznać - zdjęcia tego nie ukazują :) Proszę pomóżcie Tolkowi ! Wszelkie pytania proszę kierować na priv. Toluś mieszka w okolicach Krakowa.





Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-29 10:32 przez figa76.

Dziewczyny!
Poszukuję domu dla tej ślicznoty. Lusia ma lat 10, jest zdrowa i bardzo żywa. Została sama po śmierci właścicieli, potrzebuje opieki i ciepła. Jest totalnie wytęskniona. Na terenie Płocka, Warszawy i okolic kotkę możemy dowieźć własnym transportem. Rozejrzyjcie się proszę po swoich mieszkaniach i sercach i sprawdźcie, czy nie macie przypadkiem dla niej miejsca :)
Niżej link do filmu z kotką.
Roześlijcie go do swoich znajomych i podbijajcie proszę wątek. Nowy domek potrzebny jest bardzo pilnie...

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=pp0Aeg9IhS4

Dziewczyny,

W nocy z czwartku na piątek znalazłam z mężem rocznego psiaka, wg. weterynarza ma około roku, jest zdrowy. Został odrobaczony i potraktowany czymś przeciwpchelnym - ale profilaktycznie, bo ani pcheł ani robaków nie miał.

Jest mądry, posłuszny (chodzi na smyczy, robi siad), przyjacielski wobec ludzi i innych zwierząt. Sami mamy suczkę i cały czas się razem bawią.
Niestety my go nie możemy zatrzymać, ale szukamy dla niego domu. Bez problemu możemy pomóc w transporcie. Po prostu chcemy, zeby miał kochający, dobry dom.

Piesek ma sierść jak golden retriver - odrobinę dłuższą i bardzo miękką. Około 40 cm wysokości.
Najprawdopodobniej ktoś go wyrzucił z samochodu... Był mocno szczupły, bardzo spragniony i głodny. Zamiast obróżki miał założone na szyi szeleczki dla jakiegoś małego pieska. Teraz już ma własną obrożę:)

Więcej zdjęć psiaka (którego nazywamy Felek):
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10151140862955257.785558.725460256&type=1&ref=notif¬if_t=photo_album_reply

Jeśli któraś z Was jest zainteresowana, to kontakt do mnie:
****@**** (dla własnego dobra nie podawaj emaili na forum. Administracja)
604 122 262
albo oczywiście przez szafę.

2 miesieczna sunia, szuka kochajacych wlascicieli, jest ona mieszancem z labradorem i jest naprawde uroczym szczeniaczkiem:) na dzien dzisiejszy wabi sie kropka :) poprzedni wlasciciel po prostu sie nia znudzil choc nawet nie zdazyl jej poznac ;///
do odebrania w Gorzowie Wlkp



Hej wszystkim ;) mam do oddania 4 piękne szczeniaki mają około 2 miesięcy nie są to żadne rasowe pieski. niestety ja nie mogę ich zatrzymać może ktoś z was je przygarnie. Jestem z Głogowa piszcie chętnie odpisze wstawiam zdjęcia piesków i ich mamy ;)



Witam,
szukam domy dla suczki Golden, ma ok 8 tyg i jest łagodna oraz zdrowa.
Przebywa na Śląsku - Gliwice, Zabrze, Katowice, rejony :P

Psa przyniósł ktoś do znajomego weterynarza, pewnie już prezent bożonarodzeniowy się znudził ;/
Podawajcie dalej info ;)

Pomóżmy jej znaleźć kochający dom!

PS. Jak klikniecie w zdjęcie to otworzy się.
jeśli żadna nie chce niech przynajmniej coś napisze, żeby watek nie umarł ;)





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-11 10:08 przez blackmamba.

oddam pieska w dobre ręce! to młody szczeniak. Ktoś wyrzucił go z samochodu na ruchliwej ulicy. KRAKÓW



zweryfikowana
Posty: 9.196
Ostrzeżenia: 5/5

Witam:) Biszkopcik bo tak go nazwaliśmy to kolejna ofiara ludzkiej nieodpowiedzialności. Zostały porzucony tuż przed wakacjami, był pewnie przeszkodą w wyjeździe na urlop. Biszkopt to średniego wieku ( niestety nie wiemy ile ma lat ) średniego wzrostu i ślicznych, mądrych brązowych oczkach. Toleruje, a wręcz uwielbia suczki jak i pieski. Bardzo lubi dzieci i młodzież. Jest naprawdę bardzo mądrym psiakiem,nauczył by się pewnie szybko zasad, tylko no właśnie gdzie? Bardzo brakuje mu domku, gdzie czuł by się bezpiecznie i był by kochany. Na pewno odpłaciłby się wielką, wielką miłością. Wystarczy spojrzeć mu się głęboko w oczy :) Przebywa w woj. łódzkim.





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-19 16:56 przez paula1994.

witam!
poszukuję domu dla moich świnek morskich z Warszawy
mogę też sprzedać niedrogę klatkę z akcesoriami
świnki sa długowłose bardzo oryginalne
oddaję bo mamy na nie uczulenie, wiek 7 miesięcy.

oddam małego, słodkiego kociaka w dobre ręce. Ta mała brązowa kulka została wyrzucona z samochodu. Więcej info i fotki na priv.

Jak coś jestem z okolic Tarnowa.

zweryfikowana
Posty: 394
Ostrzeżenia: 1/5



Znaleziony w SZCZYTNIE na ulicy Odrodzenia.
Była glodna, zmarznięta i bardzo wystraszona... ;/
Jest młodziutka, ma dopiero drobne kiełki, jest pełna energii i lubi się bawić ;)
Niestety nie mogę jej zatrzymać bo jestem studentka i mieszkam na stancji, pomóżcie znależć jej dom ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-29 15:23 przez anecia216.

Dziewczyny!

Pilnie poszukuje domu dla Krysi, 9cio miesięcznej Kotki!

Bialo-czarna raczej małomówna, przytulanka. Nie da sie jej
zamknąć w pokoju nawet na chwile od razu tęskni i woła o głaskanie.
Wysterylizowana, po sterylizacji zrobiła się jeszcze spokojniejsza.
Gapa, tam gdzie sie ją postawi tam stoi. Bardzo posłuszna. Lubi
głaskanie po brzuszku nie lubi po głowie:)


Niestety od dłuższego czasu chcę ją oddać, a wręcz jestem zmuszona ponieważ mam dwa kotki ,a dwa to dla mnie ogromny kłopot ponieważ całymi dniami nie ma mnie w domu, oraz jest to dla mnie studentki duży wydatek.
Jestem szczera w tym co pisze ,uratowałam ją przed schroniskiem, a teraz się nią chwilowo opiekuję. Kocik jest bardzo wdzięczny. Mogę wysłać zdjęcia na e-maila! Myślę ,że ucieszyła by się gdyby znalazła kochającą właścicielkę. Ja jestem z Chorzowa ,ale poświęce się i przyjadę z nią pociągiem dokąd chcesz :) jeśli tylko wyrazisz chęć zaopiekowania się nią!


pozdrawiamy :) :*



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jak sobie z tym radzicie??