Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kochane ! Posiadam pięć kociaków do adopcji.
Kotki zostały uratowane z garaży które są w rozbiórce.
Kociaki mają po 7/8 tyg.
Sa po przeglądzie u Pani weterynarz,zostały odrobaczone.
Chwilowo są u mnie jako w domu tymczasowym.
Dwie kotki oraz trzy kocurki czekają na swój dom.
Odbiór maleństw w centrum Gliwic.
proszę pisać na priv ,odpisze na każdego maila











Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-08-26 18:19 przez skj2008.

Nie przygarne chociaz bym chetnie to zrobila ale zycze powodzenia...mam 2 psy,2 koty i krolika, wiec chwilowo musze spasowac:)

Domu poszukuje sie duzo wczesniej zwierzetom, nawet miesiac lub kilka przed oddaniem...zeby, gdy bedzie juz pora oddac, mialy juz gdzie trafic. Wiec incognito85, wszystko jest w porzadku, dziewczyny robia dobrze:)

ja bym chetnie przygarnela! ale na koty mam alergie :(
a brać psa do bloku to nie mialabym sumienia

OGŁOSZENIE OGŁOSZENIE !!

Kilka dni temu mój Małżonek przygarnął do domu KOTA, a raczej kotkę. Ma ona około roku ale jest bardzo drobna i chudziutka. Ale myślę, że przy regularnym jedzeniu jej waga wróci szybko do normy
Została zabrana do weta, dostała profilaktycznie kropelki na pchełki i tabletkę na robaczki, ale uznana została za ogólnie zdrową Pani weterynarz wyjęła jej jednego kleszcza i już jest czyściutka.
Mała bardzo łasi się do ludzi i jest ufna mimo że musiała jakiś czas przebywać na dworze. Jest też troszkę przestraszona, ale jest w nowym miejscu w którym gdzie się nie ruszy patrzą na nią ślepka sporej wielkości psa - więc nie ma się czemu dziwić Nie wiemy czy komuś uciekła czy ktoś ją porzucił. Nie ma czipa, nie miała obroży.
Chodzi teraz po naszym domku, pomiałkuje jak zgłodnieje a ogólnie resztę dnia przesypia. Całą noc grzecznie przespała, nie miałczała, nie rozrabiała. Pewnie to była jej pierwsza od dawna spokojna noc, w ciepłym pomieszczeniu z dostępem do jedzonka i świeżej wody...
Załatwia się do kuwety, więc tu jest bezproblemowa

No i teraz mam ogromną prośbę do wszystkich. Czy ktoś chciałby to Maleństwo przygarnąć do siebie i dać jej ciepły DOM? :)))) Zastanówcie się proszę, popytajcie znajomych, jeśli nie możecie lub nie chcecie jej przygarnąć to UDOSTĘPNIAJCIE gdzie się da !!! Znajdźmy jej kochający dom.
(I od razu napiszę, bo pewnie pytanie takie się pojawi - u nas zostać nie może bo najnormalniej w świecie nie bardzo chcemy mieć kota. Mamy już psa i to nam wystarcza :)) A ja po prostu kotów nie lubię... Ale dom Małej znaleźć trzeba ).

Kotka idąc do nowego domku dostanie swoją książeczkę zdrowia, kuwetę, zapas żwirku i jedzonka :)

Poznań i okolice, możliwy transport do nowego domku :)



Dziewczyny,

Pilnie poszukujemy domu dla Hiltona - jest to duży ciapowaty pieszczoch - przebywa obecnie w hoteliku - został odrobaczony, zaszczepiony i wykastrowany. Zero agresji wobec dzieci, ludzi, psów czy kotów

Dowieziemy psa jak będzie trzeba, czy ktoś może dać mu dom stały?

Tutaj przesyłam link do wydarzenia na facebooku może ktoś się tym biedakiem zainteresuje?
https://www.facebook.com/events/1476512855949811/?ref_dashboard_filter=upcoming

Prośba o kontakt i rozsyłanie :{
mail do mnie ****@**** (dla własnego dobra nie podawaj emaili na forum. Administracja)


Hej kochane, czy znajdzie się tu dobra dusza z województwa lubelskiego, która zapewni temu rudemu panu ciepły i spokojny dom?

http://olx.pl/oferta/oddam-kota-tylko-w-dobre-rece-CID103-ID8cP27.html

Kot jest strasznie kochany, ale nie mogę go zatrzymać, bo mam już dwa w domu :(
Szczegóły w ogłoszeniu



Szukam papugi jakby ktoś chciał oddac odsprzedac

Ja oddam sinkę morską. Samczyk, straszny słodziak, niestety okazało się że wszyscy kichamy, prawdopodobnie przyczyna jest siano, które swinka musi jeść. Niestety nie przeskoczymy tego problemu i musimy poszukać mu nowego domku. pomorskie

Szkoda że na tematy typu Hot or Not jest tyle osobnych postów a na taki ważny jeden zbiorczy, co obniża zainteresowanie. Mało kto przegląda cały wątek.

zweryfikowana
Posty: 554
Ostrzeżenia: 2/5

no cóż tak to jest,że takie wątki nie cieszą się popularnością..
Mogę Was prosić o podbicie tego wątku ?

http:// forum.szafa.pl/57/8011595/leon-mix-border-terriera-czeka-na-wspanialy-dom.html

Nie ja osobiście mam do oddania, ale reklamuję :)
więcej informacji tutaj :
http://forum.szafa.pl/57/8022441/staruszek-leonek-czeka-na-domek-wydarzenie-na-facebooku.html



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-06 20:50 przez oleczka2112.

Oddam w dobre ręce dwa jeże pigmejskie - samca i samiczkę. Jeże mają dwa lata, są zdrowe i nic im nie dolega. Niestety, kompletnie nie mam dla nich czasu, dlatego wolę by trafiły w ręce kogoś, kto poświęci im czas. Więcej informacji udzielę przez prywatną wiadomość.
P.S.: Nieaktualne. ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-05-19 15:22 przez Onyksowa.

Nieaktualne.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-12 20:48 przez fajneubrania.

zweryfikowana
Posty: 554
Ostrzeżenia: 2/5

Witam drogie Szafowiczki!

Mam do Was ogromną prośbę.
Chciałabym abyście pomogły w znalezieniu domu psiaczkowi, który w schronisku siedzi już 10 długich lat :/

Was to nic nie kosztuje, wystarczy, że weźmiecie udział w wydarzeniu, udostępnicie, podbijecie wątek tu na Szafie. To tak niewiele, a może zdziałać tak wiele.

Jeśli godzinami mozecie dyskutować o ciuchach, to myślę, że jedno kliknięcie nie będzie wielkim wyczynem, ponad Wasze siły :)


WYDARZENIE NA FB
www.facebook.com/events/134651640226659/



niezweryfikowana
Posty: 2.943
Ostrzeżenia: 1/5

Troszkę późna pora, chyba już niewiele osób tu zostało

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pies w bloku?