Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

W związku z pojawiającą się dużą ilością ogłoszeń nt chęci oddawania zwierząt zakładam wątek zbiorczy na tego typu wpisy.

Jeżeli masz szczeniaki/kocięta/króliki i inne zwierzątka do ODDANIA, podkreślam - oddania, to ten wątek jest odpowiednim miejscem na umieszczenie swojego ogłoszenia, w treści najlepiej wpisać wiek zwierzaka, skąd jest, do ilu km możesz zwierzę dowieźć i oczywiście zdjęcie pupila ;)

Wszelkie posty o chęci SPRZEDAŻY zwierząt będą kasowane i nagradzane ostrzeżeniem!

Osoby zainteresowane którymś ze zwierzaków proszone są o bezpośredni kontakt na priv z osobą której zwierze Was zainteresowało, ponieważ nie każdy wraca spowrotem do tego wątku. Chcemy by wątek był przejrzysty.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-12 14:51 przez MoniqueJulie.

to nie jest dobry pomysł łączyc takie wątki, po polaczeniu bedą one w zasadzie niewidoczne, tak jak kazdy taki temat jest oddzielnie, ludzie często do nich zagladają...
moze byc miliony wątkow na temat ciuchow i innych pierdół, ktore nie są lączone w jeden a są o takiej samej tematyce, a wątki o zwierzakach muszą byc łaczone? ;)

witam ,mam do oddani apieknego psiaka dran jest bardzo lagodny lecz ludzie boj asie duzych psow a dran jest 70kilowym rudzielcem ktory mzoe zalizac na smierc ,jego wlasciciel zmarl 3 tygodnei temu i dlatego piesek szuka domu a nie chcemy oddac go do schroniska ,zalezy mi zeby przygarnela go osoba z lubuskiego poniewaz chcemy odwiedzac psiaka i placic za jego jedzenie weta itp moze znajdzie sie ktos kto ma serce i miejsce a nie stac go na psiaka ,my zapewnimy mu wyzywienie ,zaznaczam ze mile widziane podworko ale noce musi spedzac w domu chetnych prosze na priv

Też myślę, że to zły pomysł - ogłoszenia zginą wśród innych. Większość dziewczyn czyta tylko pierwszy post. Komu się będzie chciało przerzucać dziesiątki stron z ogłoszeniami żeby tafic na to jedno, które go zainteresuje?

Jest to wątek przyklejony do działu Zwierzaki i będą w nim tylko posty dot oddania zwierzaka, wszelakie żalenia/smucenia będą kasowane tak by wątek był przejrzysty a wszystkie ogłoszenia były w jednym miejscu a nie ginęły wśród innych wątków. W razie jakichkolwiek pytań zapraszam na priv bo wątek nie jest stworzony do dyskusji na temat słuszności jego utworzenia.

Kochane,

Pewna moja znajoma znalazła pięknego pieska. Szczegóły znajdziecie tu: esy2floresy.wordpress.com

Szukamy dla niego kochającego domu. Już raz jedna z szafowiczek przygarnęła ode mnie taką śliczną znajdę, dlatego znów zwracam się do Was. Pomożecie?


Mam do oddania szczeniaczka, który szuka przyjaznego domu. Jest bardzo zadbany. Jest to suczka, odpchlona,odrobaczona i zaszczepiona. Ma 4 miesiące. Mieszaniec. Bardzo przyjazna i prześliczna. Czarna sierść- ma tylko szary krawacik i łapkę Dobrze wychowana i posłuszna. Uwielbia się bawić. Niestety nie mogę jej zatrzymać. Jak nie znajdzie domu trafi do schroniska..

Mam dla niej miski, ogrom zabawek, zapas karmy pedigree, szampon, gryzaki, różnego rodzaju przysmaki.

Bardzo liczę na Twoją pomoc! Możliwość transportu pieska; śląsk( bardzo lubi jeździć autem) Czekam na odpowiedz

zamieszczam zdjecia szczeniaczka: TRZEBA NACISNAC NA TEN ERROR ABY ZOBACZYC ZDJĘCIE !
http://imageshack.us/photo/my-images/214/szafa101.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/36/szafa098.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/204/szafa102.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/195/szafa104.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/855/szafa106.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/839/szafa094.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/840/szafa096.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/683/szafa099.jpg/


PROSZE O ODPOWIEDZ NA E-MAIL: ****@**** (dla własnego dobra nie podawaj emaili na forum. Administracja) lub telefon 501131152



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-25 22:34 przez shoper.

bardzo dobry pomysł... ja nie mam żadnego pieska/kotka do oddania ale chętnie przygarnę jakiegoś gryzonia

tacozujegume jest osobny wątek dla osób które chcą przygarnąć zwierzaka ;)

madziutex myślę że jeżeli komuś na prawdę zależy na przygarnięciu zwierzaka to poszuka prędzej wśród 10 stron samych ogłoszeń niż w całym dziale Zwierzaki w którym większość wątków nie dotyczy oddania pupila.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-02 16:48 przez MoniqueJulie.

Proszę Was moi kochani o szansę na dom stały dla Kiluna psiaka w typie Husky i Malamuta z punktu czasowego przetrzymywania zwierząt gdzie pieski żyją w skandalicznych warunkach. Ma 3 lata od dwóch lat na krótkim łańcuchu przy budzie w małym kojcu bez zadaszenia. Od 2 lat nie wypuszczany i nie wyprowadzany na żadne spacery. Do niedawna karmiony zlewkami bez dostępu do wody, człowieka widział raz dziennie przez kilkanaście minut.
Pies jest w Warszawie na DT tylko od tygodnia, ale już można o nim wiele powiedzieć - przede wszystkim jest cholernie inteligentny! Umie podstawowe komendy: siad, leżeć, zostań, fuj, umie także prosić i podawać łapę Świetnie chodzi na smyczy; nie ciągnie, kiedy trzeba idzie ładnie przy nodze. W domu nie niszczy, jednak wyje pod nieobecność człowieka. Jestem na etapie oduczania go tego. Nie jest agresywny ani wobec zwierząt, ani wobec ludzi. Na początku lekko nieufny, ale kiedy zdobędzie się jego zaufanie robi się z niego wielki pieszczoch. Kiedy jestem w domu - jest spokojny, nie łazi za mną jak cień, często leży w drugim końcu mieszkania. Ma apetyt, chociaż jest wybredny.
Jest zaczipowany, zaszczepiony, odrobaczony, wykastrowany i zdrowy.
link do kontaktu w sprawie psa i większej ilości zdjęć: husky malamut


Swietny watek...przepraszam ale musialam to napisac:)jeden ADOPCYJNY-SUPER.

Szukam domu dla 4 szczurzych panówzły/center]


Trzej pierwsi (ze zdjęcia) to bracia, mają ok roku, miesiąc temu zabrałam ich z hodowli karmowej. Jeden z czarnych chłopców jest rexem (ma pofalowane futerko). Są uroczy, ciekawscy i kochani. Nie gryzą. Bardzo zależy mi na tym aby trafili do nowego domku razem, ponieważ są niezwykle ze sobą zżyci.

Czwartym chłopcem jest ok 1,5roczny Vege: rex, siam, dumbo -chodzące cudo. Może zostać adoptowany osobno (oczywiście tylko do domu, w którym są już inne szczurki) lub z pozostałą trójką.
Oto krótki filmik ukazujący jaka to słodycz:




Chętnych do przygarnięcia tych milusińskich zapraszam na PW, tam odpowiem na wszystkie nurtujące Was pytania :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-03 05:38 przez LaCoka.

Cytat
madziutex
Też myślę, że to zły pomysł - ogłoszenia zginą wśród innych. Większość dziewczyn czyta tylko pierwszy post. Komu się będzie chciało przerzucać dziesiątki stron z ogłoszeniami żeby tafic na to jedno, które go zainteresuje?
no moze ty tak masz,ale wiele dziewcząt czyta i moze akurat ktos sie znajdzie :) nie wszystkie interesuja tylko jakies głupie afery gdzie mozna sie wyzyc i naublizac

Dziewczyny, często jesteście niezawodne dlatego postanowiłam tu napisać:

9 listopada do schroniska przyszła młoda dziewczyna oddać psa, bo jej się... znudził.
Tym biednym pieskiem jest 12-letni doberman, przyprowadziła go wychudzonego i z raną pod okiem w wyniku pogryzienia, dziewczyna twierdziła, że w takim stanie odebrała go z hotelu, w którym pies do niedawna przebywał. Onys jest kochanym, poczciwym starszym panem. Bardzo przeżywa rozłąkę :( całymi dniami śpi lub leży wpatrując się w jeden punkt.
Jest bardzo spokojny zarówno w stosunku do ludzi jak i innych psów.
Wyniki badań jak na swój wiek ma dobre, tylne łapki trochę "szczudłowate", ale jak na tą rasę i ten wiek to nie ma tragedii.
W schronisku na razie przebywa w izolatce, ale po wyleczeniu zostanie przeniesiony na boks ogólny, a tam biedak nie ma szans, zwłaszcza, że nadchodzą mrozy.

Onysowi jest potrzebny dom, w którym mógłby dokonać swojego żywotu. Może się znajdzie jakiś miłośnik rasy, który przygarnie staruszka na jego ostatnie dni?!

wątek na dogo: KLIK


<moderacja - korekta tytułu>





Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-14 12:15 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Przygarnę zwierzaka! - wątek zbiorczy