Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zabijane psy przed Euro.

01 gru 2011 - 18:00:29

Ukraina zabija psy przed Euro! Pala, glodza i zabijaja. Nie badzmy obojetni! Chce Was zachecic do podpisania petycjii odnosnie katowaniu zwierzat. Potrzeba 750 000 podpisow, jest juz prawie 500 000.
Link:
http://www.thepetitionsite.com/2/tell-ukraine-to-stop-burning-animals-alive/


Link do artykulu TVN24:
http://www.tvn24.pl/-1,1725299,0,1,ukraina-zabija-psy-_-przed-euro,wiadomosc.html

Zachecam do przeczytania.

Zapraszam tez do strony na facebooku odnosnie krzywdzeniu zwierzat. Jesli ktos ma konto, to prosze aby to polubic. To nic nie kosztuje, a warto wierzyc ze cos pomoze! :)
https://www.facebook.com/stopkrzywdzeniuzwierzat



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-01 18:03 przez Krakersikx3.

Zabijane psy przed Euro.

01 gru 2011 - 18:07:47

Ciemnogród,inaczej tego nazwać nie mozna,u nas jest trochę lepiej,ale do ideału daleko,
ostatnio w Uwadze w tvn podczas reportazu ze schroniska mało nie dostałam zawału,
jak w cywilizowanym kraju mozna tolerować takie rzeczy?

psy zakopywane na żywca,szczeniaki w norach wyjadane przez inne,wygłodniałe psy
i członkini TOZu na pytanie redaktora,czy to jest odpowiednio żywiony pies,odpowiada-no trochę chudy,ale pan tez gruby nie jest..

no tylko babę zastrzelić, i to ktos kto ma pomagać w takich sprawach..

dziwicie sie Ukrainie,zobaczcie co dzieje się na polskich wsiach,tylko na to jest społeczne przyzwolenie,bo czy topienie kociaków,szczeniaków to cos złego?są moje to robię z nimi co chcę
potem tylko na mszę i dać na tacę...
masakra

Zabijane psy przed Euro.

01 gru 2011 - 18:11:07

Cytat
ana1019
Ciemnogród,inaczej tego nazwać nie mozna,u nas jest trochę lepiej,ale do ideału daleko,
ostatnio w Uwadze w tvn podczas reportazu ze schroniska mało nie dostałam zawału,
jak w cywilizowanym kraju mozna tolerować takie rzeczy?

psy zakopywane na żywca,szczeniaki w norach wyjadane przez inne,wygłodniałe psy
i członkini TOZu na pytanie redaktora,czy to jest odpowiednio żywiony pies,odpowiada-no trochę chudy,ale pan tez gruby nie jest..

no tylko babę zastrzelić, i to ktos kto ma pomagać w takich sprawach..

dziwicie sie Ukrainie,zobaczcie co dzieje się na polskich wsiach,tylko na to jest społeczne przyzwolenie,bo czy topienie kociaków,szczeniaków to cos złego?są moje to robię z nimi co chcę
potem tylko na mszę i dać na tacę...
masakra
Ja nie rozumiem jak mozna zrobic cos jakiemus zwierzeciu, ktore niczym nie zawinilo. Pies to najlepszy przyjaciel czlowieka, mimo ze nie umie mowic to tez ma uczucia i potrafic kochac, ale jak ktos go tez bedzie kochal. Wszystkich ktorzy katuja psy bym rozstrzelala, utopila, powiesila i pokroila, co za palanty! Az cos sie we mnie zagotowalo..

zweryfikowana
Posty: 1.051
Ostrzeżenia: 2/5

Zabijane psy przed Euro.

01 gru 2011 - 18:12:35

byłam 2 tygodnie na plenerze malarskim na Ukrainie w małej miejscowości i tam jest pełno dzikich psów i kotów. Niektóre są oswojone ale większość jest niczyja i żyją samopas. Byłam świadkiem jak młodzi chłopcy przejechali psa i mieli z tego niezły ubaw, nawet nie wyszli z samochodu. My z koleżankami w płacz, tego psa na ręce i szukałyśmy weterynarza. Ludzie patrzyli się na nas jak na szalone.

Zabijane psy przed Euro.

01 gru 2011 - 18:15:52

Cytat
CiociaPrzykrywka
byłam 2 tygodnie na plenerze malarskim na Ukrainie w małej miejscowości i tam jest pełno dzikich psów i kotów. Niektóre są oswojone ale większość jest niczyja i żyją samopas. Byłam świadkiem jak młodzi chłopcy przejechali psa i mieli z tego niezły ubaw, nawet nie wyszli z samochodu. My z koleżankami w płacz, tego psa na ręce i szukałyśmy weterynarza. Ludzie patrzyli się na nas jak na szalone.
Myslalam, ze gorzej niz w Polsce byc nie moze (bo tyle sie gada o zabijaniu i glodzeniu zwierzakow) a tu sie okazuje ze jednak moze..:<

Zabijane psy przed Euro.

01 gru 2011 - 18:16:25

no mówię,że Ciemnogród!

Zabijane psy przed Euro.

01 gru 2011 - 18:16:40

Tutaj macie link z petycja po polsku:
http://www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=5633
Wszystko jest opisane.

Zabijane psy przed Euro.

01 gru 2011 - 21:43:30

Dziewczyny, no dalej! :)

Zabijane psy przed Euro.

01 gru 2011 - 22:01:34

To jest straszne.... Ludzie są przeobrzydliwi, popłakałam się oglądają to :(

Zabijane psy przed Euro.

01 gru 2011 - 22:03:46

Wytłumaczy mi ktoś, co to za paranoja? o.O
świat oszalał...

Zabijane psy przed Euro.

01 gru 2011 - 22:18:18

Cytat
FuckLimits
Wytłumaczy mi ktoś, co to za paranoja? o.O
świat oszalał...
No oszalal. I jesli to sie nie zmieni to nadal bedzie 'szalal'..;(

Zabijane psy przed Euro.

05 gru 2011 - 19:10:16

Masakra, aż brak słów.. Okrucieństwo...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Oddam zwierzaka w dobre ręce! - wątek zbiorczy