Obecnie rozmawiamy o:

kurs prawa jazdy

52 sekund temu

hala łukowa

19 minut temu

Opakowania

dzisiaj o 7:57

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Espumisan opinie

7.05 o 22:15

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

Aktywne użytkowniczki

Jakie zwierzęta wywołują u nas...

12 lis 2011 - 00:22:39

Ciekawa jestem jakie zwierzęta wywołują u Was negatywne emocje?
Ja najbardziej boję się węży, po tym jak usłyszałam pewną historyjkę, ze jeden wąż nie ruszał się przez tydzień, był sztywny, więc właściciel zaniepokojony zgłosił się z nim do weterynarza, a ten odpowiedział mu, ze jego wąż przygotowywał się do zjedzenia go (właściciela) , brrrr....
Po obejrzeniu HP obrzydły mi ślimaki...
Nie lubię jeszcze ropuch...

Jakie zwierzęta wywołują u nas...

12 lis 2011 - 00:25:51

ja nie lubię tych wielkich nagich ślimaków...bleee... szczególnie jak widzę jak pożywiają się kupą lub czyjąś wyplutą flegmą...

Jakie zwierzęta wywołują u nas...

12 lis 2011 - 00:27:07

To jest bajeczka wyssana z palca o tym wężu. Słyszałam już ją setki razy, za każdym razem zmieniał się tylko głowny bohater i miejsce zamieszkania:)


Ja uwielbiam węże. I gdyby nie to, że moja rodzinka boi się ich panicznie to bym takiego przygarneła:) Narazie zadowalam się psiakiem pitbullem, który pewnie też przygotowuje się do zjedzenia mnie bo tak dziwnie na mnie patrzy:D

Nie przepadam za pająkami, ale nie że wywołują u mnie jakieś obrzydzenie, poprostu nie chciałabym mieć. No i ogólnie owady- nie za bardzo je kocham:)

Jakie zwierzęta wywołują u nas...

12 lis 2011 - 00:27:36

Cytat
Eduarda
ja nie lubię tych wielkich nagich ślimaków...bleee... szczególnie jak widzę jak pożywiają się kupą lub czyjąś wyplutą flegmą...
Zniechęciłaś mnie jeszcze bardziej do tych zwierząt :P
A z tym wężem to nieprawda?:P OK, to poprawiam się :P A pitbulla ma mój M. uroczy zwierzak:D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-12 00:29 przez szalin.

Jakie zwierzęta wywołują u nas...

12 lis 2011 - 00:31:51

negatywne emocje wywołują u mnie yorki. Takiego "psa" to bym rozdepła zanim bym go w domu zauważyła

Jakie zwierzęta wywołują u nas...

12 lis 2011 - 00:33:00

Nienawidzę pająków. brrr... na samą myśl mną wzdryga.

Jakie zwierzęta wywołują u nas...

12 lis 2011 - 00:33:12

pająki brrr,fuuu....,bleeee........

Jakie zwierzęta wywołują u nas...

12 lis 2011 - 00:34:42

a mnie przerażają koty, nienawidzę kotów. Owszem, wyglądają słodziutko itp ale po prostu się ich boję :)

Jakie zwierzęta wywołują u nas...

12 lis 2011 - 00:35:50

A co do bajek związanych z wężami jedzącymi ludzi: http://www.blackbearheaven.com/man-eating-snake.htm ...UWAGA: ZDJĘCIA DRASTYCZNE

Jakie zwierzęta wywołują u nas...

12 lis 2011 - 00:36:01

Tylko pająków się boję i nietoperzy. Ropuchy i żaby chętnie przenoszę przez ulice lub szukam im miejsc do zimowania (mieszkam na wsi) ślimaki też zanoszę jak najdalej od ulicy, żeby nie zginęły ;p a węża nigdy nie widziałam ''na żywo'' więc trudno stwierdzić.

Jakie zwierzęta wywołują u nas...

12 lis 2011 - 00:37:41

Cytat
owieczki
a mnie przerażają koty, nienawidzę kotów. Owszem, wyglądają słodziutko itp ale po prostu się ich boję :)
Ja tam jestem typową kociarą:D

Jakie zwierzęta wywołują u nas...

12 lis 2011 - 00:38:12

Cytat
owieczki
a mnie przerażają koty, nienawidzę kotów. Owszem, wyglądają słodziutko itp ale po prostu się ich boję :)


Oj tak, też trochę się ich boję jak mój tak na mnie patrzy i przypomina mi się jak ojciec mi mówił, że nie do końca jest wyjaśnione czy to człowiek oswoił kota czy kot człowieka. Jeszcze, że np. kiedyś zmarli przebywali w osobnym pokoju do dnia pogrzebu i pies usiadł obok swojego zmarłego pana i wył a kot go po prostu obgryzał

Jakie zwierzęta wywołują u nas...

12 lis 2011 - 00:39:50

pająki , reszta ujdzie :P

Jakie zwierzęta wywołują u nas...

12 lis 2011 - 00:40:06

u mnie negatywne emocje wywołują żmije, a wszystko przez to, że jak byłam mała, wywaliłam się na rowerze i jak zobaczyłam, co się dzieje, obok mnie wiły się dwie żmije zygzakowate. Myślałam, że umrę, w domu byłam w pół minuty :D do teraz, kiedy wracam w nocy do domu (idę ścieżką koło parowu, gdzie rośnie dość gęsta trawa), podnoszę nogi wysoooooooooko do góry, byleby nie trafić na żmiję :/

a co do kotów, mam kolejną schizę, kiedy wracam sama do domu i widzę, że na ulicy/poboczu/chodniku/trawniku siedzi kot i się na mnie gapi, dostaję gęsiej skórki ze strachu, że zaraz się na mnie rzuci...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-12 00:41 przez acior.

Jakie zwierzęta wywołują u nas...

12 lis 2011 - 00:43:05

Ja też nie lubię kotów, pająków i wszelkiego robactwa.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Żywienie szczeniaka maltańczyka