Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 1.304
Ostrzeżenia: 1/5

chomik...:(

14 sie 2011 - 22:27:38

Hej! A więc mam chomika już b. długo zresztą (jak na chomika) ,dwa lata prawie i ostatnio zauważyłam ,że nie chowa się pod trociny i nie wiem czy to tak ma być ,bo jej gorąco czy co? Jak ona się kładzie tak dziwnie skulona w kłębek w rogu nie pod trocinami to ja zaraz panikuje...;/ A ostatnio rozwaliła się na całej długości i gadam do niej ona nic,w końcu stuknęłam ją i dopiero zajarzyła (wyglądała jakby odeszła)...;/ Normalnie nie wiem...Niby ją w ciągu dnia kładę przy otwartym oknie,w cieniu(,tak oczywiście by nie wypadła,tak z boku otwartego okna bardziej) a ona nie chce pod trociny wchodzić...;/ Zastanawiam się czy to tak musi być??? Bo zazwyczaj chomiki tylko pod trocinami śpią...? Regularnie zmieniam jej wodę co dzień ,zdarza mi się to robić nałogowo kilka razy dziennie...A i tak śpi nad...;/

chomik...:(

14 sie 2011 - 22:30:20

radzę ci udać sie z chomiczkiem do weterynarza bo nie wygląda to ciekawie. A 2 lata na chomika to nie jest znowu aż tak strasznie dużo.

chomik...:(

14 sie 2011 - 22:30:23

Miałam w życiu kilka chomików i żaden nie spał w trocinach tylko w domku:/

chomik...:(

14 sie 2011 - 22:30:57

pokaż mu jak sie to robi

chomik...:(

14 sie 2011 - 22:32:00

Moj tez spi nad, od poczatku. Mam go niecaly rok;p ZAdko sie zdarza zeby spał schowany, raczej nanosi sobie trocin w jedno miejsce ale i tak spi na nich a nie pod nimi. Nie martw sie:)

zweryfikowana
Posty: 1.304
Ostrzeżenia: 1/5

chomik...:(

14 sie 2011 - 22:32:00

Cytat
HeXeN
Miałam w życiu kilka chomików i żaden nie spał w trocinach tylko w domku:/

Moja nie lubi domku - aż dwa jej kupiłam a ona nie chciała ich...;/ Wybredna...;p

chomik...:(

14 sie 2011 - 22:32:57

mój który odszedł miał to samo ale on miał dreszcze ;/ Nigdy nie zapomnę jego bólu ;/

chomik...:(

14 sie 2011 - 22:33:09

u mnie też chomiki nie śpią pod trocinami tylko w domu

chomik...:(

14 sie 2011 - 22:33:11

miałam w swojej karierze kilka chomików i wcale nie było reguły, że spały pod trocinami...

zweryfikowana
Posty: 1.304
Ostrzeżenia: 1/5

chomik...:(

14 sie 2011 - 22:33:19

Cytat
Marta2509
Moj tez spi nad, od poczatku. Mam go niecaly rok;p ZAdko sie zdarza zeby spał schowany, raczej nanosi sobie trocin w jedno miejsce ale i tak spi na nich a nie pod nimi. Nie martw sie:)

O jaaa ulżyło mi....:D :) No bo w sumie nic jej nie dolega ,bo widzę ,że jest energiczna itp jak zawsze tyle te trociny mnie martwiły :)
Dziękuję za odp...Już nie będę tak przeżywać,bo latam jak głupia ciągle i ją nakrywam tymi trocinami a ona wychodzi ciągle...:D Mam paranoje...Dam jej spać...:D :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-14 22:35 przez nick6.

chomik...:(

14 sie 2011 - 22:34:45

poloz go na polu marchwi, moze zmartwychwstanie

chomik...:(

14 sie 2011 - 22:34:46

Chomiki sporo śpią i nie biegają cały czas w kółeczku, więc nie ma się co przejmować jeśli Twój nie chce spać pod trocinami. I nie przenoś mu tej klatki tak często bo będzie zdezorientowany.

zweryfikowana
Posty: 1.304
Ostrzeżenia: 1/5

chomik...:(

14 sie 2011 - 22:35:53

Dziękuję wszystkim za odp'';)

chomik...:(

14 sie 2011 - 22:37:52

moj brat ma chomika, i stworzonko sobie spi gdzie woli, czasem w domku, czasem w kaciku zwiniete w kulke, nie jest to dla nas powodem do niepokoju :) a jak buszuje cala noc, a potem caly dzien przesypia to tez nie panikujemy jak sie go nie daje dobudzic, wstaje jak jest glodny czy spragniony, i idzie spac dalej, nie szarpiemy go na sile zeby sie ruszyl. pogoda jest jaka jest, zwierzeciu tez moze byc goraco czy duszno, tam sie kladzie gdzie mu dobrze. choc nie wiem czy to dobry pomysl klasc go w upal na oknie, nawet w cieniu, nie wiem przy jakiej pogodzie go tam kladziesz, ale mysle ze jak jest bardzo cieplo to spokojnie moze sobie stac gdziekolwiek ale nie na parapecie, jak masz otwarte okno to ma swieze powietrze caly czas

chomik...:(

14 sie 2011 - 22:39:33

Ni nie mam doświadczenia z chomikami więc nie pomogę.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pająki, boicie się czy nie ?