Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Adopcja psiaka

04 lip 2011 - 19:38:26

Kochane wraz z moim rodzicami chcemy zaadoptowac pieska ale szukam juz od jakiegos czasu i nie widze w internecie zbyt wielu ogloszen nas interesujacych. Wieszkosc woli sprzedac psiaka i miec z tego korzysci majatkowe nam chodzi o adpocje pieska antyalergicznego najbardziej nam sie spodobał wyżeł weimarski ale szczeniaki z rodowodem kosztuja od 2500 zł a nas na to nie stać. Dlatego chcielibyśmy przygarnac od kogo psiaczka, im mlodszy tym lepiej .. Oczywiscie szukalismy w schroniskach ale tam ciezko znalesc takiego pieska .. Moze ktoras wie cos o kim kto chce oddac psiaka ? Albo znacie jakies strony ? Najchetniej z woj. dolnośląskiego.



Adopcja psiaka

04 lip 2011 - 19:50:49

Niestety nie pomogę ale gratuluję fajnej inicjatywy :)

Adopcja psiaka

04 lip 2011 - 19:53:55

niestety nie pomogę:)

i szczerze wątpie, a nawet jestem w 100% przekonana że psa tej rasy nie zaadoptujesz, bo są to dość drogie rasy i całe szczęście i nie ma ich w schroniskach.

Ale powodzenia ze znalezieniem psiaka innej rasy:)

Adopcja psiaka

04 lip 2011 - 19:59:56

Cytat
kariiina
niestety nie pomogę:)

i szczerze wątpie, a nawet jestem w 100% przekonana że psa tej rasy nie zaadoptujesz, bo są to dość drogie rasy i całe szczęście i nie ma ich w schroniskach.

Ale powodzenia ze znalezieniem psiaka innej rasy:)

Heh dokładnie to samo chciałam napisać - wątpię byś znalazła psiaka tej rasy do adopcji i najlepiej szczeniaka:))))

Adopcja psiaka

04 lip 2011 - 20:03:44

hej moj pies bd miec szczenieta jak bys troszke zaczekala to chetnie
jestem ze śląska

Adopcja psiaka

04 lip 2011 - 20:04:02

Znalazlam 2 szczeniaczki do adopcji ale niestety bardzo daleko ;-(

Adopcja psiaka

04 lip 2011 - 20:04:30

poszukaj jeszcze sznaucerów, maja włos zamiast siersci dlatego też w okresie wypadania sierści u psów masz czyste dywany i ubrania.

Adopcja psiaka

04 lip 2011 - 20:05:09

Cytat
saba44
hej moj pies bd miec szczenieta jak bys troszke zaczekala to chetnie
jestem ze śląska

A jakiej rasy masz psiaka ? ;-)

Adopcja psiaka

04 lip 2011 - 20:14:44

Moja przyjaciółka ma psa tej rasy z adopcji więc nie bądźcie takie w 100% pewne ;)

Adopcja psiaka

04 lip 2011 - 20:17:15

Cytat
01kika01
Cytat
kariiina
niestety nie pomogę:)

i szczerze wątpie, a nawet jestem w 100% przekonana że psa tej rasy nie zaadoptujesz, bo są to dość drogie rasy i całe szczęście i nie ma ich w schroniskach.

Ale powodzenia ze znalezieniem psiaka innej rasy:)

Heh dokładnie to samo chciałam napisać - wątpię byś znalazła psiaka tej rasy do adopcji i najlepiej szczeniaka:))))

Zgodzę się z dziewczynami.. jednak różne rzeczy się czasem w przyrodzie dzieją. Proponuję wejść na forum dogomania.pl Może znajdziesz innego "psiego przyjaciela" ;)

Adopcja psiaka

04 lip 2011 - 20:28:47

Cytat
LaCoka
Moja przyjaciółka ma psa tej rasy z adopcji więc nie bądźcie takie w 100% pewne ;)

No to pięknie ;-)

Adopcja psiaka

04 lip 2011 - 21:10:47

Polecam różnego rodzaju fora. ;)
Szczerze wątpię abyś znalazła wyżła do adopcji. Ostatnio był jeden w moich stronach, ale tyle na pewno nie przejedziesz.
A może maltańczyk? Albo pudel?

Adopcja psiaka

04 lip 2011 - 21:17:49

Cytat
Szafiarka00
Cytat
saba44
hej moj pies bd miec szczenieta jak bys troszke zaczekala to chetnie
jestem ze śląska

A jakiej rasy masz psiaka ? ;-)

eh. czy rasa jest aż taka ważna? zresztą jak rasowy to raczej nie oddaje za darmo, nieprawdaż?

Adopcja psiaka

04 lip 2011 - 21:17:53

Kobietko!Przygarnij zwierzaczka ze schroniska,to najlepsze co mozesz zrobic,ja wlasnie zaadoptowalam takiego kudlaczka i jestem mega szczesliwa ze moglam dac mu kochajacy dom i wiare w to ze sa jeszcze dobrzy ludzie.Bezcenne jest to jak sie odwdziecza i docenia ze jestem jego Pania na zawsze!!! :)

Adopcja psiaka

04 lip 2011 - 21:20:12

poszukaj jakiejś fundacji zajmującej się adopcją tej rasy :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

swinka morska peruwianka