Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ODDAM KOCIAKI W DOBRE RĘCE :)

06 cze 2011 - 14:31:49

Mam do oddania 5 ślicznych kociaków. Mają miesiąc, niestety narazie nie mam możliwości dodać zdjęć. Bardzo mi zależy na znalezieniu im domu bo inaczej zostaną oddane do schroniska, a jeżeli nie znajdzie się tam dla nich miejsce zostaną uśpione, i piszę to z wielkim bólem serca bo nie zależy to niestety ode mnie :( województwo podlaskie, okolice białegostoku.. proszę przynajmniej o podbijanie, pozdrawiam..

dołączam zdjęcie ich mamy
nikt mi nie pomoże? :(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-06 14:45 przez werolidka.

ODDAM KOCIAKI W DOBRE RĘCE :)

06 cze 2011 - 19:45:06

wysterylizuj kotkę, i znajdź im dom, jesteś za nie odpowiedzialna. pozwoliłaś się kotce rozmnożyć więc doprowadź sprawę do końca, z klasą -.-'

ODDAM KOCIAKI W DOBRE RĘCE :)

06 cze 2011 - 20:01:52

daj ogłoszenie na miau.pl gumtree czy coś w tym stylu. No i swoją drogą właściciel kotka niezły kretyn - najpierw pozwala zaciążyć kotce a potem chce usypiać. Na Twoim miejscu powiedziałabym mu pare słów ;p

ODDAM KOCIAKI W DOBRE RĘCE :)

06 cze 2011 - 20:03:55

szukam , ale z pomorskiego

ODDAM KOCIAKI W DOBRE RĘCE :)

06 cze 2011 - 20:04:47

u mnie tez 3 kociaczki! czarne. woj slaskie - bezpanska kotka przyniosła je do mojego ogrodu..

ODDAM KOCIAKI W DOBRE RĘCE :)

06 cze 2011 - 20:06:43

a tak z ciekawosci!!!!!!!!!!!!!!!!

masz kotke i co pozwalasz na rozmnazanie po to by kociaki trafialy do schroniska????????????????
ech masakra

albo wysterylizuj kotke
albo przynajmniej w okresie rujki podaj im tabletki anty ( po konsultacji z weterynarzem)

ODDAM KOCIAKI W DOBRE RĘCE :)

07 cze 2011 - 22:10:53

Cytat
MoniqueJulie
wysterylizuj kotkę, i znajdź im dom, jesteś za nie odpowiedzialna. pozwoliłaś się kotce rozmnożyć więc doprowadź sprawę do końca, z klasą -.-'

AMEN!!!

ODDAM KOCIAKI W DOBRE RĘCE :)

07 cze 2011 - 22:13:42

Cytat
MoniqueJulie
wysterylizuj kotkę, i znajdź im dom, jesteś za nie odpowiedzialna. pozwoliłaś się kotce rozmnożyć więc doprowadź sprawę do końca, z klasą -.-'


dobrze napisane, ale własnie szuka im domu, a moze pozniej ja wysterylizuje ? :) kto wie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-07 22:14 przez SoWaKaSiA.

ODDAM KOCIAKI W DOBRE RĘCE :)

07 cze 2011 - 22:17:13

nie widać zdj ;) ja z zachodniopomorskiego..

ODDAM KOCIAKI W DOBRE RĘCE :)

08 cze 2011 - 16:39:18

Cytat
SoWaKaSiA
Cytat
MoniqueJulie
wysterylizuj kotkę, i znajdź im dom, jesteś za nie odpowiedzialna. pozwoliłaś się kotce rozmnożyć więc doprowadź sprawę do końca, z klasą -.-'


dobrze napisane, ale własnie szuka im domu, a moze pozniej ja wysterylizuje ? :) kto wie

teoretycznie szuka ale jak nie znajdzie to "zostaną oddane do schroniska, a jeżeli nie znajdzie się tam dla nich miejsce zostaną uśpione"..

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jaszczurka